Сонник до чого сниться Індія жінці

Напевно, кожен з нас мріє побувати за кордоном, особливо в екзотичних країнах. Адже це дуже цікаво пізнавати інші культури, традиції, милуватися прекрасними краєвидами.

І хоча нічні мрії не можна назвати подорожжю, все ж у них часто зустрічаються незнайомі нам країни. Так давайте дізнаємось, до чого сниться Індія. Згідно більшості сонників, подібний образ може обіцяти:

  • Мрії.
  • Нові захоплення.
  • Далекі поїздки.
  • Поліпшення матеріального стану.

Давайте розбиратися, що до чого, більш детально.

Бачити, їздити

Найчастіше, якщо приснилася Індія, такий сон трактується як поява нового хобі, захоплення. І швидше за все, це буде щось не зовсім звичайне, те, чим раніше ви абсолютно не цікавилися. Не виключено, що ви захопитеся релігією, буддизмом, різними духовними практиками. Тих, кому могло приснитися подорож в цю незвичайну, але красиву країну, чекає отримання великого прибутку, спадщини.

Перебували в індійському храмі і розглядали фрески та скульптури? Як говорить сонник, Індія в такій інтерпретації тлумачиться містичним чином. Можливо, ви почнете бачити в навколишньому щось незвичайне, знаки, що вказують на правильний шлях рішення. Але не виключено також, що ви самі захопитеся окультними науками.

Прийшов уві сні індійський чоловік уособлює таємні бажання сновидіння, мрії, плани, на здійснення яких ви ніяк не можете зважитися. Знаходитися у самій Індії, без яких-небудь конкретних образів (храми, люди, статуї) – потрапите в незвичайну ситуацію, обстановку, яка кілька стривожить вас. Якщо ж ви тільки збирали речі для поїздки туди – належить важлива радісна подія.

Побачений сон про подорож по цій країні говорить про те, що ви боїтеся майбутніх подій. У цьому випадку сонник радить заспокоїтися і зрозуміти, що вони можуть відбутися в житті кожного, цей факт необхідно прийняти і постаратися знайти правильне рішення в будь-якій ситуації. Але жінці такий сон може обіцяти успіх в особистому житті, щастя, вдалий шлюб.

Всім відомо, що індуси – люди, які сповідують індуїзм. Вони часто ходять у храми, і якщо вам приснилося, що ви молитеся в ньому, зверніть увагу на свої відчуття. Почували себе спокійно? Або, може бути, відчували побоювання за свою сім’ю і дітей і прийшли просити Всевишнього про здоров’я і благополуччя для них?

Тривожні відчуття говорять про непросту ситуацію, хвилюючою вас, ви шукаєте допомоги Господа на шляху прийняття рішення. У будь-якому випадку найближчим часом ви отримаєте заспокоєння, знайдете правильний вихід, відкриються можливості для поліпшення поточних справ.

Спостерігали зображення або скульптури? Постарайтеся пригадати, який саме це був образ або божество. Кожне з них щось символізує – так ви зможете дізнатися точно, в якій сфері свого життя отримаєте допомогу і підтримку з боку вищих сил. Автор: Наталія Чернікова

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ