Сонник похорон батька до чого сниться похорон батька уві сні

Важкі переживання у зв’язку зі смертю близьких родичів, траур і похоронна церемонія уві сні, не завжди сповіщає неприємні події – запевняє сонник. Те, до чого сняться похорон батька, найчастіше попереджає про кардинальні зміни в житті сплячої людини і його сім’ї.

Як пояснює побачене Міллер?

Психолог приснилися похорон батька інтерпретує в позитивному ключі. Успіх у справах і відмінне здоров’я пророкує Міллер, трактуючи, до чого сниться церемонія поховання живого родича в ясну, сонячну погоду.

Якщо похоронна процесія з нагоди смерті рідного, але в реальності живого тата супроводжується дощем або неясною погодою, значить, слід готуватися до помітного занепаду в справах, проблем зі здоров’ям.

Сім разів відміряй

Сонник Ванги застерігає про вчинення підлого вчинку по відношенню до родичу, пояснюючи, до чого сниться нести труну з батьком, який живий. Бачити, що насилу забиваєте цвяхи в кришку труни померлого, означає, що настав час позбавлятися від слабкостей, порочних зв’язків, поганих звичок.

все вдасться!

Незважаючи на важкий сюжет, Цвєтков в своєму сонник досить незвично пояснює, до чого сняться похорон батька. Так, молодій дівчині, приснився сюжет, в якому доводиться сумувати уві сні по давно померлому родичу, снотолкователь пророкує швидке заміжжя.

Одруженим людям, бачити уві сні церемонію поховання давно померлого родича, в реальності посміхнеться удача. Ховати живого тата – до благополучного результату задуманого підприємства.

Про застереження

Езоп впевнений, що небіжчики, особливо близькі люди, є уві сні, щоб попередити про небезпеку. Так, якщо траурна процесія уві сні стосується давно покійного людини, значить, за версією сонника, слід підкоригувати свої довгострокові плани.

Бачити уві сні похорони батька і доньки, які живі, означає, що в особистому житті сновідіци не все гладко. Ванга ж, приснилися похорон батька і доньки, ознаменовує з появою гідного претендента на руку і серце сновідіци.

Готуйтеся до змін!

Тих, кому довелося побувати на поховальному обряді покійного батька, Сімейний сонник попереджає про труднощі, викликаних кардинальними змінами в житті. Можливо, настав час зробити нелегкий вибір, який повністю змінить життєвий уклад, як в духовному, так і матеріальній сфері.

Подробиці: настрій

Деякі сонники, при тлумаченні сну звертають увагу на його емоційне навантаження. Так, бути присутнім на похоронах батька, де панує:

  • веселощі – сповіщає поліпшення добробуту;
  • байдужість – віщає про необхідність приділити увагу, турботу рідним людям;
  • туга і відчай – віщає про появу неприємної ситуації, проблеми;
  • горе – говорить про те, що близькі потребують вашої підтримки.

Не звертайте зі шляху!

Сучасний суміщений сонник впевнений, що наснилося траурна процесія, у зв’язку зі смертю рідну людину – це нагадування про справжню мету, життєві принципи, пріоритети, справжнє призначення. Можливо, в реальному часі ви йдете в невірному напрямі. Прислухайтеся до себе і порад людей, яким довіряєте.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ