Сонник до чого сниться ніч

Ніч у свідомості людей завжди асоціювалася з темрявою, з якою людина повинна протиставити власну силу духу, спритність та кмітливість. Якщо примарилася ніч, це може говорити і про душевний стан людини, і про те, як потрібно діяти найближчим часом.

Східний сонник ніч в сновидінні вважає ознакою спокою духу сплячого, а ніч напередодні великого свята — сприятливим знаком, що віщує добрі події в житті. Якщо приснилася ніч, це може символізувати і майбутню серйозну роботу, необхідну для гідного завершення розпочатої справи. І багато тлумачі пояснюють, на що саме варто звернути увагу, якщо уві сні вам привидівся нічний пейзаж:

  • У сновидінні ви опинилися в ночі на відкритому просторі.
  • У темряві ви побачили якісь незвичайні природні явища.
  • Дуже важливо, які дії ви при цьому здійснювали.
  • Нічна темрява постала перед вами за вікном будинку.

До чого сниться ніч, коли у ваших мріях темрява застала вас поза домашніх стін? Якщо ви бачите навколо себе просто темний простір, Сучасний сонник вважає: щоб уникнути перешкод у справах, складнощів, які можуть зашкодити виконанню задуманого, вам потрібно внести корективи у свої плани.

Обставини могли змінитися, але ви не врахували цього, продовжуючи діяти за колишнім сценарієм. І ніч у сні попереджає вас: переоціните ситуацію і діяти, виходячи з реальних подій, — тоді ваші шанси на успіх істотно збільшаться.

Якщо уві сні ніч підходила до свого логічного завершення, і вам привиділося досвітнє небо, говорить Сонник домогосподарки, значить, для вас закінчується період життєвих випробувань. Слідом за ним повинна настати «біла смуга», як за нічною темрявою неминуче приходить новий світанок.

Нічна темрява, не порушується світлом місяця або зірок, по Соннику Нострадамуса, говорить про гармонії в сім’ї сновидця. Зоряна ніч у сні — до добрих, радісних вістей. Місяць на нічному небі сниться до поліпшення фінансового становища.

Холодна нічна погода попереджає сновидця про те, що в його грошових справах потрібно включити режим економії і не робити поки великих покупок, — вони можуть не принести задоволення або зовсім виявитися марними. Якщо ж у сні ви провели ніч на природі, таке бачення віщує цікаву подорож, наповнене яскравими враженнями.

Чудеса природи та несподіванки

Часто буває так, що у своїх снах люди бачать на нічному небі об’єкти, яких в реальності там побачити просто не можуть. До чого сниться ніч, якщо при цьому на небозводі ви спостерігаєте множинні світяться об’єкти? Сонник Нострадамуса каже, що таке бачення віщує спящему знайомство з нестандартно мислячим людиною. Ця зустріч може повернути життя сновидця в кращу сторону.

Нічна темрява, в якій раптом вам примарилось Сонце, означає, що всі починання, за які ви візьметеся найближчим часом, будуть вдалими. Сонник Ванги каже, що доля повернулася обличчям до сновидінню, узревшему Сонце в ночі. І щоб не упустити удачу, потрібно діяти швидко й упевнено.

Еротичний сонник ніч з веселкою на темному небі в сновидінні вважає ознакою яскравого життя. Сновидінню належить романтична зустріч, яка принесе не тільки масу позитивних емоцій, але й багату гаму приємних сексуальних відчуттів. Нумерологічний ж сонник каже, що сплячий незабаром може зустріти хорошого друга і мудрого порадника, завдяки чому поліпшить свої фінансові справи.

Йти берегом нічного моря в своїх мріях, — такий сон обіцяє самотнім серцям зустріч з «другою половинкою», а тим, хто вже знайшов пару, — щасливі гармонійні стосунки. Наяву незабаром закоханих може очікувати романтична поїздка і приємне проведення часу.

Нічна темрява, під покровом якої у своїх мріях ви займаєтеся бізнесом, на думку Англійського сонника — попереджувальний сигнал. Найближчим часом сновидінню не варто нікому давати грошей в борг, — велика ймовірність, що боржник не зможе повернути їх, і для вас це може обернутися серйозними проблемами.

Якщо приснилося, що ви ночуєте в будинку, і раптом за вікном лунає несподіваний стукіт, наяву вам варто звернути увагу на те, що перед вами відкриваються нові можливості. Ймовірно, що ви поки не наважуєтеся ними скористатися через нестачу знань. Але адже вчитися ніколи не пізно.

До чого сниться ніч, якщо виявилося, що за сюжетом сну ви опинилися на кладовищі? Алфавітний сонник вважає, що сновидінню потрібно приділити більше часу та уваги своїм друзям і «другій половинці». Якщо це зробити, вдасться уникнути прикрих непорозумінь і сварок. У своїх мріях вам довелося в нічний час йти по лісовій дорозі — наяву вас очікують домашні клопоти, з якими, однак, ви зможете досить швидко впоратися.

Вдома і в дорозі

Якщо вам примарилось, що ви ночуєте в будинку, за вікном якого темрява, — такий сон означає, що у ваших справах буде чимало труднощів, але ви досить сильні, щоб подолати їх без втрат для себе. Ніякі труднощі не страшні, і можна рухатися вперед, до своєї мети.

Нічна темрява з розбурханим зливою, за якими ви спостерігаєте через вікно з теплої кімнати, говорить про те, що сплячий знаходиться в «розпатланих почуттях». Потрібно зробити ставку на логіку, і тоді ваші справи будуть просуватися більш успішно. Якщо ж нічний дощик теплий і приємний, такий сон передвіщає гармонію в сімейних відносинах.

Йти в нічній пітьмі по дорозі в своїх мріях, — виходить, наяву треба трохи почекати з втіленням нових ідей. Якщо вам приснилося йти або їхати серед ночі по дорозі додому, — значить, потрібно проаналізувати події останніх місяців, і тоді ви зможете зрушити з «мертвої точки» важливе для вас справа.

Нічний подорож залізницею говорить про те, що для досягнення ваших цілей не можна нехтувати загальноприйнятими стандартами поведінки. А темрява, в якій вам довелося йти по брудній дорозі, всіяною вибоїнами, попереджає, що незабаром на роботі загостриться конкуренція, і вам потрібно буде проявити себе з кращого боку.

Темрява, заставшая вас на дорозі в гору уві сні говорить про те, що у вас прекрасні можливості для кар’єрного зростання, але потрібно наполегливо працювати. Рухатися вночі по дорозі з гори в своїх мріях, — значить, ви вдало завершити розпочату справу, проте недоброзичливці захочуть принизити ваші заслуги, але їм цього не вдасться.

Іти в сні опівночі по освітленій вулиці, — бачення символізує, що незабаром у вас з’явиться можливість відпочити і розслабитися. Йти по нічній вулиці під дощем означає, що ситуація найближчим часом буде досить нервовою, тому не варто допускати різких рухів і висловлювань. Якщо ж ви, гуляючи вночі по вулиці, повернулися в свій будинок, — в складні життєві моменти ваша сім’я буде вам захистом і опорою.

Пояснень того, до чого сниться ніч у сні, безліч. Не всі вони приємні, але, якщо уважно розібрати свій сон, можна побачити, що нічого страшного «темний» сюжет не несе. Найчастіше він виявляється якщо не приємним, корисним для того, щоб правильно діяти в реальному житті. Автор: Ольга Іноземцева

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ