Сонник до чого сниться наречений у сні

«Наречений і наречена, тили-тили тісто…» Ця мила приспівка родом з дитинства виникає в голові всякий раз, коли ви бачите веселу весілля або парочку закоханих.

Весілля в реальному житті – подія галасливе і веселе. Крики «гірко» до хрипоти і опухлі від поцілунків губи молодих… А ось до чого сниться наречений?

Приснився наречений – і, вставши з ліжка, ви цілий день «ламаєте» голову: що б це все могло означати? Відповідь вам підкаже сонник. Наречений може бути добрим символом і не дуже. Але не треба засмучуватися: можливо, ваша мрія-це попередження, і до нього варто поставитися дуже серйозно.

Існує безліч сонників, трактують поява колишніх, теперішніх і майбутніх наречених, а то і зовсім незнайомців, що зібралися вести вас під вінець у сні. Познайомимося з декількома тлумаченнями.

Сучасний сонник. Наречений і наречена, разом зі сну, – добрий знак. У ваших стосунках із протилежною підлогою, будь то чоловік або просто друг, все добре. Якщо у вашому сновидінні з’явився тільки один з них – це значить, варто проявити увагу до «другій половині» в реальному житті.

Універсальний сонник. Уві сні до вас прийшов наречений, а ви вже заміжня. У такому випадку ваш суджений зі сну символізує ваше бажання повернутися до старих днях. Туди, де ви були не одружені та не обтяжені сімейними турботами.

Сонник Деніз Лінг. Якщо вам приснився наречений, а з ним наречена, вінчання, весілля – це може бути сигналом того, що новий проект, що стартував нещодавно, або заплановане справа принесуть успіх тільки при поєднанні чоловічого і жіночого почав.

Малий Велесов сонник. Якщо приснився наречений чоловікові – це для нього знак не дуже хороший. Варто задуматися про те, хто вас оточує на даний момент, а провідним свій бізнес таке сновидіння віщує розтрати. Якщо чоловік сам наречений – значить, навколо неї буде багато пліток, а заздрісники плетуть інтриги і будують підступи.

Еротичний сонник. Якщо вам приснився такий сон: наречений у ньому танцював з вами, а радості особливої немає – буде багато кавалерів і флірту, але ні до чого серйозного ці зустрічі не приведуть.

Все це лише мала частина відомих сонників і тлумачень того, до чого сниться наречений. Не варто також забувати про деталі сну, часом вони істотно впливають на тлумачення його в цілому.

Подробиці побаченого

Якщо ви дівчина і вашому весіллі належить трапитися з дня на день, тоді подібні сни можуть означати тільки одне. Ваш мозок зайнятий виключно подіями, пов’язаними з підготовкою до такого важливого для будь-якої дівчини торжества, – будьте спокійні, у вас все буде добре!

Однак якщо ви плануєте весілля зіграти тільки через рік-другий, а на даний момент у вас є кандидат у майбутні чоловіки, то цілком зрозуміло, до чого сниться наречений у цьому випадку – він сумує і по-справжньому любить вас.

Якщо ваш сон безцеремонно втрутився колишній у весільному вбранні – подумайте, чи є у вас борги перед минулим? Саме так більшість сонників пояснює появу цього персонажа. Можливо, вас обтяжує недомовленість і почуття провини перед кимось з минулого. Покінчіть з цим раз і назавжди, живіть далі, і колишні кохані вам снитися більше не будуть.

А ось якщо під виглядом нареченого до вас у сні прийшов незнайомець, слід чекати сприятливих поворотів долі в недалекому майбутньому. Незнайомий суджений може стати цілком реальним суб’єктом, якщо ви ще тільки марите про свого принца, а якщо вже заміжня – тоді незнайомець, людина зі сну, обернеться для вас появою у вашому житті дуже вигідною дружби. Однак якщо незнайомець зовсім один у вашому сні, може бути, щось заважає вашим відносинам з протилежною статтю.

Буває так, що негативні дії уві сні стають позитивними наяву. Наприклад, вам сниться, ніби ваш суджений не прийшов на власне весілля. Нічого страшного – в один голос скажуть вам тлумачі снів всіх мастей. Побачили такий сон – чекайте: скоро наяву ви станете свідком якогось цікавого, а то й виходить за рамки події.

Посварилися з милим на весіллі у сні? Чекайте приємного сюрпризу, коли прокинетеся. А ось цілуватися у сні – до дрібної сварки в реальному житті. Автор: Олександра Альохіна

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ