Сонник до чого сниться лід, провалитися

Лід — один з неодмінних атрибутів зими, і практично кожен сонник лід у сновидіннях розцінює як символ неоднозначний. З одного боку, замерзла вода вважається символом охолодження відносин і неприємностей, але є і дуже сприятливі сновидіння, в яких фігурує лід.

Знаменитий сонник Міллера свідчить, що якщо приснився лід, такий сон обіцяє «чимало лиха». Але ситуацію можна поглянути і під іншим кутом: «крижані» мрії можуть бути попередженням про небезпеку. Знаючи про неї, її можна нейтралізувати і отримати бонус за розв’язання життєвої задачі.

Деякі сучасні сонники і зовсім не містять негативних значень того, до чого сниться лід. Якщо людина не налаштовує себе на негатив, то він може з ним і не статися. Але, з іншого боку, сновидець може виявитися не готовим до появи в його житті складній ситуації.

Особливо яскраво попереджувальне значення льоду проявляється в сновидіннях, коли вам довелося бачити лід там, де його не повинно бути. Так, якщо приснився лід у власному будинку або на літній галявині, то сон попереджає: може статися охолодження у відносинах з друзями або сім’єю, причому з вини сновидця. Про таку ймовірність краще знати заздалегідь і скоригувати свою поведінку, щоб не допустити конфліктів.

Багато сюжети, в яких вбачаються крижані пейзажі, бурульки або сніг, традиційні тлумачі вважають передвісниками хвороби. Але таке тлумачення має дуже прагматичне пояснення: наприклад, чоловік скинув з себе уві сні ковдру, замерз, і тому йому приснився лід. У цьому випадку у сплячого висока ймовірність застудитися тому, що він замерз, а не тому, що йому пригрезились крижані брили.

З усього розмаїття тлумачень, до чого сниться лід, можна вибрати саме те, що вам більше по душі, і те, яке більше підходить до вашої життєвої ситуації. А тому постараємося розібратися у всьому багатстві варіантів.

Річкові пригоди

Крижані брили, бурульки і нарости уві сні можуть примаритися в різних місцях. Причому навіть у тих, в яких зазвичай ви їх не побачите. Щоб зрозуміти, що значить лід в тому чи іншому місці, і те, як ви з ним спілкуєтеся, спочатку варто визначитися, що саме ви побачили:

  • Крижаний покрив був на річці.
  • Спостерігали льодохід.
  • Ви перейшли через замерзлу водойму або провалилися під лід.
  • Крижана кірка покривала дорогу.
  • Ви ходили по льоду.
  • Або каталися на ковзанах.
  • А може бути, каталися з крижаної гори.
  • Бачили або їли бурульки.
  • Спостерігали, як тане лід.

Сонник за алфавітом попереджає, що бачити лід на річці — означає, що вам потрібно бути обережніше в справах, не ділитися інформацією з людьми, які насправді хочуть нашкодити вам. Якщо примарилася ополонку в скутій кригою річці — бачення означає, що не варто починати нову справу, зараз для нього не найкращі обставини, краще ще раз прорахувати обґрунтованість проекту і вибрати для нього більш відповідний час.

Бачити, що ви уві сні ловіть рибу крізь лунку під льоду, — справа, якою ви займаєтеся, буде складним, але принесе вам дохід. Якщо поруч на річці виявилися інші рибалки — дохід буде солідним.

До чого сниться льодохід на річці? У соннику Міллера говориться, що крижини, що пливуть по воді, означають, що у вас є заздрісники, і щоб не втратити свого щастя, не варто надто поширюватися про нього і про його причини.

Буде цікаво дізнатися, до чого сниться льодохід, коли вам приснилося, що ви перебираетесь з берега на берег, перестрибуючи з однієї крижини на іншу. Якщо уві сні вдалося вибратися на потрібний берег — наяву ви можете для користі справи зробити вельми екстравагантний вчинок. Цей вчинок принесе вам кілька скандальну славу, але допоможе вирішити проблему.

Якщо ж у сновидінні довелося провалитися під лід у крижану воду — сонник Роммеля попереджає, що варто уникати необачних вчинків, щоб не підмочити свою репутацію. За іншим тлумаченням, провалитися — такий сон обіцяє подорож. Змогли вибратися з крижаної води самі — значить, перешкод у дорозі не буде, а якщо довелося провалитися і вас витягали — під час поїздки будьте уважнішими з документами, щоб уникнути непорозумінь.

Провалитися під час підлідного лову риби на річці — вас відвідає думка відновити стосунки з колишнім партнером. Кататися на ковзанах на льоду водойми і провалюватись у воду — відновити відносини захоче ваша колишня «друга половинка». Сонник попереджає: цього робити не варто ні в першому, ні в другому випадку.

Від крижаної гори до крижинки в келиху

Бачити в нічних мареннях, що покрита льодом дорога, — у справі, якою ви займаєтеся зараз наяву, можуть виникнути несподівані перешкоди. Слизька дорога, тим не менш, привела вас до потрібного місця — в реальності ви зможете подолати всі труднощі і довести розпочату справу до кінця. Слизька, обмерзла дорога уві сні може виявитися прямим застереженням для автомобілістів: у день, коли приснився такий знак, краще не сідати за кермо, щоб уникнути аварій.

Для жінки бачити у сні, що вона ходить по льоду, — по соннику Міллера означає, що їй потрібно краще дбати про свою репутацію. Бачити аналогічний сон для чоловіка — сновидінню потрібно більш ретельно підходити до вибору ділових партнерів.

Кататися в сновидінні на ковзанах на катку — на роботі варто бути обережніше і не «встрявати» в конфлікти, особливо з начальством. А кататися на ковзанці і впасти з усього розмаху — наяву у вас є перспектива кар’єрного росту.

Якщо під час нічного відпочинку примарилось кататися з великої крижаної гори — наяву найближчим часом вам доведеться самостійно вирішувати всі проблеми і питання. Однак вам це буде цілком по силам. Катання з гірки в мріях може означати визнання начальством ваших успіхів.

Про того, кому сниться кататися з крижаної гірки на санчатах, Дворянський сонник каже, що йому потрібно відпочити і змінити обстановку. Перенапруження не піде на користь справі, а тільки підірве здоров’я. Якщо гірка чомусь виявилася нерівна, з купинами і вибоїнами, — тлумач радить звернути увагу: щоб досягти успіху, потрібно скрупульозно виконувати всі ділові обіцянки. Якщо наснилося катання з гірки разом з друзями — наяву ви успішно реалізуєте спільний проект.

Приснилося, що ви п’єте воду з льодом або гризете бурульки, — сонник Міллера попереджає: висока ймовірність простудного захворювання. Це тлумачення також може мати досить прагматичне походження: лід у воді сниться тому, що спить у сні холодно, і тому висока ймовірність застудитися.

Одним з найбільш сприятливих «крижаних» сновидінь є те, де ви ламаєте лід або він тане самостійно. Лід, який ламається або тане, означає, що перешкоди у ваших справах зійдуть нанівець. Якщо ви в мріях растапливаете лід і сніг, вся ця маса тане, і ви отримуєте воду — для усунення перешкод у справах доведеться докласти зусилля.

Оскільки лід у снах також може означати охолодження відносин, якщо лід в сновидінні тане — можете сподіватися на потепління у відносинах з тим, з ким нещодавно посварилися. Сімейним людям бачення, в якій тане лід, може обіцяти відродження колишньої любові і «другий медовий місяць». Автор: Ольга Іноземцева

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ