Сонник до чого сниться лавина уві сні

Це природне явище викликає змішані почуття: з одного боку, завмирання серця від заворожливої краси, а з іншого – страх від того, що відбувається, оскільки снігова лавина має руйнівну дію, особливо це знайоме альпіністам.

Що ж можна сказати у тому випадку, коли її довелося побачити не в реальності і навіть не по телевізору, а уві сні? Як повідомляє сонник, лавина має наступні значення:

  • Фінансові розтрати.
  • Потребуєте підтримки.
  • Приїзд гостей.

Хороші чи погані сновидіння з лавиною потрібно розглядати і тлумачити в залежності від наявності деталей. Давайте ж, нарешті, дізнаємося, до чого сниться лавина.

Бачити, потрапляти і вибиратися з неї

Тих, на кого у сні лавина зійшла раптово і застала зненацька, цей спосіб попереджає про необхідність уважніше ставитися до своїх коштів. На даному етапі ви не підготовлені до фінансування великих заходів або до дорогих покупок. Поставтеся до цього сновидіння уважно і не поспішайте з такими важливими рішеннями, щоб не понести фінансові втрати.

Бачили, як на вас зійшла величезна снігова лавина, але вам вдалося вибратися з-під завалів? Побачений образ обіцяє багато сил, які дозволять вам долати життєві труднощі. Що б не відбувалося, ви зможете втриматися на плаву, вирішити будь-які проблеми і не тільки піти далі, але і поліпшити своє матеріальне становище.

Приснилася лавина, і ви при цьому були в самому центрі того, що відбувається? Можливо, варто придивитися до своїх ділових партнерів – є ймовірність бути обманутим ними. Уважно читайте документи, що підписуються, особливо контракти. Не варто беззастережно вірити всім – як кажуть, довіряй, але перевіряй.

Якщо ж в епіцентрі були не ви, а хтось інший – швидше за все, йому знадобиться ваша допомога. Спостерігали за подіями катаклізмом і раділи тому, що відбувається? Значить, чекайте несподіваного приїзду гостей, друзів. Незважаючи на те, що візит буде раптовим, менш радісним він при цьому не стане, безліч незабутніх емоцій вас чекає попереду.

Знову заглянемо в сонник, що означає снігова лавина, зупинена вами? Цей сон дуже сприятливий!

Він міг наснитися лише як знак того, що ви подолаєте всі труднощі і перепони, вирішите всі проблеми і досягнете багатьох висот. Причому зробите це без особливих зусиль, хоча, можливо, з допомогою близьких. Якщо ж для цього ви застосували якісь магічні сили, то навіть самі, здавалося б, тупикові ситуації вирішаться вами буквально за помахом руки.

А до чого сниться лавина снігу в горах, зійшла до ваших ніг? Дане сновидіння пророкує радісні події, такі як весілля, хрестини, несподіване знайомство, глибокі почуття до рідних і близьким. Якщо ж замість снігу була вода – чекайте великих змін у житті, а от якими вони будуть, можна визначити за її чистоті. Автор: Наталія Чернікова

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ