Сонник до чого сниться лелека жінці

Лелеки у людей завжди асоціювалися з народженням дітей і добром. Особливо вдалим вважалося, якщо вони вили гнізда у дворі або на даху будинку.

А ще лелеки, а також їхні гнізда знаходяться під захистом природоохоронних фондів. Але, на жаль, не всі люди володіють добрим серцем і нерідко розоряють гнізда. Буває й таке, що вони руйнуються природною стихією, від неї ніхто не застрахований. А от цікаво, до чого сниться лелека? Спробуємо якомога детальніше розібратися в цьому питанні.

Найчастіше ці птахи в сні символізують те ж, що і наяву:

  • Щастя.
  • Удачу.
  • Поповнення у родині.
  • Любов.

Але існує ряд моментів, які змінюють суть тлумачення і значення сну на протилежне. Для того щоб трактувати його більш точно, необхідно згадати всі деталі, при яких приснився лелека.

Для чоловіків і для жінок

Тим, чиєю головною метою на даному етапі життя є робота і побудова кар’єри, сонник каже, що зараз для цього самий відповідний період. Саме зараз ви повні життєвих сил і творчих ідей, за допомогою яких зможете повністю розкрити всі здібності. Головне – не відволікатися і присвятити себе повністю, тоді підвищення по службі не за горами.

Представнику чоловічої статі сон з лелекою, згідно сонником, говорить про те, що для нього настав час завести сім’ю і дітей. Можливо, у вас є друга половинка, яка могла б стати супутницею життя. Якщо ж її поки немає, то сон, в якому приснився лелека, є натяком на те, що пора про це задуматися.

Ну а до чого сниться лелека сімейному чоловікові? Швидше за все, вашої сім’ї потрібна ваша підтримка і турбота, особливо дитині. Але чоловік може вже мати сім’ю, достатня кількість дітей і не планувати народження нових, тому сонник дає визначення сну і для такого випадку. Це знак добробуту в сім’ї і успіхів на професійному терені.

Згідно сонником, жінці такі сни сняться як знак майбутньої вагітності. Навіть коли ви не помічаєте ознак свого цікавого положення, знайте, що дуже скоро вони з’являться, ваш організм через сон намагається про це повідомити.

А жінкам, які не планують поява дитини (з різних причин), також не варто упускати слово «народження» з виду. Можливо, у вас з’явиться якийсь план або ви почнете власний бізнес. Може бути, народиться нова сім’я у ваших дітей чи онуків. Або ж лелека уві сні принесе радість, щастя і спокій у ваше життя – те, чого вам так не вистачало.

Інші значення

Цікаво також знати, до чого сниться лелека, що летить у небі, незаміжнім дівчатам. Сонник дає цьому таке визначення: незабаром чекає зустріч з майбутнім чоловіком. Якщо ж птах сиділа в гнізді, значить, чекайте швидкого заміжжя.

Варто також звернути увагу на наявність в ньому пташенят: якщо вони були, тоді ваш шлюб обіцяє бути щасливим і сповненим любові. А ось відсутність пташенят – до того, що чоловік, швидше за все, не стане хорошим господарем, придивіться до нього, поки не пізно.

При цьому сон, у якому ви бачили кружащую в небі зграю лелек, говорить про те, що у вас є маса шанувальників, але жоден з них не відноситься до вас серйозно. Лелеки, летять в небі геть від вашого будинку, обіцяють дальню поїздку, можливо, відрядження. Якщо ж кілька птахів цього виду знаходилися на землі, чекайте величезного щастя і любові.

Вашу родину переслідують невдачі, а у відносинах багато сварок і немає світу? Тоді для вас дуже хорошим знаком буде сновидіння про лелек, свивших гніздо на даху вашого будинку. Така подія символізує щастя і спокій, які запанують у його стінах, не тільки наяву. Сонник тлумачить подібне сновидіння точно так само.

Давайте дізнаємось, до чого сниться лелека або кілька лелек, що кружляють над стовпами і не наважуються, де вити гніздо. Сон такого плану говорить про те, що ви легковажно ставитеся до обранця і не готові зробити відповідальний крок.

Згідно тлумачення сонника, багато лелек, летять до вашого дому, віщують незабаром велика подія і приїзд багатьох родичів. Воно буде радісним, весілля або ювілей – і доставить чимало позитивних емоцій.

Тим же, кому довелося годувати уві сні цю птицю щастя з рук, можна розслабитися, адже в їхньому житті настає найсприятливіший період. Зараз ви можете повністю розслабитися і не переживати з-за дрібниць. Навіть дуже ризиковані заходи принесуть свої плоди, ви з легкістю впораєтеся з усіма проблемами і знайдете вихід із безвихідних, здавалося б, ситуацій.

Важливо також з’ясувати, до чого сниться лелека поранений. Постарайтеся пригадати, як ви зробили, побачивши його. Якщо намагалися допомогти, значить, вам доведеться пережити нелегкий період, коли відбудеться переоцінка всього пережитого і того, що ви маєте на даний момент. Можливо, на цьому етапі вашого життя зникнуть деякі люди, але при цьому з’являться нові, надійні.

Якщо ж ви стояли і дивилися на поранену птицю, швидше за все, ви зіткнетеся з несправедливістю, яка вплине на фінансове становище справ. І вам ніхто не допоможе, всі будуть спостерігати зі сторони. Але ви впораєтеся з усім самостійно, адже Бог дає нам лише ті випробування, які ми здатні подолати. Автор: Наталія Чернікова

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ