Значення імені Ликера (Гликерья) – характер і доля, що означає ім’я, його походження

Значення імені Ликера (Гликерья) – характер і доля, що означає ім’я, його походження

Що означає ім’я Ликера (Гликерья) – «солодка».

Походження імені Ликера (Гликерья): старослов’янська.

Дівчина – професіонал у своїй справі. Значення імені Ликера мотивують дівчину постійно підвищувати кваліфікацію. Юна володіє ім’ям Ликера може працювати медиком, бухгалтером, банківським службовцем або інженером. Гликерья воліє розумних, впевнених чоловіків, які міцно стоять на ногах. Лука хороша господиня і ніжна мама.

Скорочене ім’я: Гликера, Ліка, Глаша, Кера, Гліка, Ліра, Луша, Луня, Гланя, Глира, Глера, Лера, Лушаня.

Яке по батькові підходить до імені: Львівна, Олегівна Григорівна, Владиславівна, Ярославівна.

Ім’я «Ликера» англійською (переклад) не існує, використовується траслитерация – Lukeria.

Значення імені для дівчинки

Це серйозний, грунтовний і суворий чоловік, який непогано орієнтується у повсякденному житті і вміє пристосовуватися до різних обставин. Гликерья чітко уявляє, чого їй хотілося б досягти в житті. Вона не звикла витрачати свої сили даремно, а тому, намагається уникати тих справ, які для неї неприємні або не дозволять отримати ніякої вигоди.

Характер імені Ликера

Позитивна характеристика імені: Аналізуючи ім’я Ликера з точки зору психології, варто сказати, що у Ликери є схильність до таких якостей, як надійність, самопожертва, доброта, практичність, терплячість.

Негативна характеристика імені: Дуже часто Гликерья може занижувати власну самооцінку і не вірити в свої сили. Як наслідок, дівчина з цим ім’ям здатна відмовитися від масштабних цілей, які насправді могли б сприяти її зростанню.

Доля імені Ликера в любові і шлюбі

У чоловіках Ликера абсолютно не розбирається, а тому, що нерідко відносини, ледь розпочавшись, закінчуються розчаруванням для неї і розставанням. Для неї має особливе значення сталість, але довго не може знайти людину, готового стати її чоловіком. У шлюбі вона проявляє себе як чудова господиня, але добре, якщо саме чоловік буде займатися матеріальними питаннями. Жінка, що носить ім’я Ликера, готова брати на себе відповідальність тільки тому, що люди це побачать і оцінять. Для домочадців вона стає прекрасним другом і допомагає їм розвиватися в своїх цілях. Деколи для цього носить ім’я Ликера жертвує своїми планами і можливостями, але зовсім не переживає з цього приводу, так як позбавлена амбіцій. Не напрошується на компліменти, але дуже цінує добрі слова, сказані в її адресу.

Сумісність з чоловічими іменами

Чоловічі імена, відповідні Ликері:

 • Ликера і Іван
 • Ликера і Звяга
 • Ликера і Міна

Невдала сумісність імен:

 • Ликера і Антон
 • Ликера і Герасим
 • Ликера і Порфей

Таланти, професія, кар’єра

Вибір професії: Жінка, що носить ім’я Ликера, дуже любить, коли її хвалять і оцінюють по достоїнству. Громадська думка для неї дуже важливо, і, можливо, саме тому, така дівчина часто робить вчинки, які суперечать її натурі, але узгоджуються з думкою оточуючих. Інші люди, в свою чергу, до Ликери тягнуться, оскільки вона є людиною доброю, дипломатичним, відкритим, дуже активним і енергійним. Володіючи ангельським терпінням, вона здатна забувати образи, особливо, якщо вони виходили з боку близьких людей. Вона Ликера абсолютно незлопамятна і довірлива, чим часто користуються недоброзичливці. Правда, в якийсь момент може розлютитися, коли ступінь образи надмірно високою. Тоді дівчина з цим ім’ям здатна розірвати будь-які, навіть найбільш тривалі і довірчі відносини.

В нумерології значення імені Ликера визначається числом 7, яке характеризує особистість, здатну направити власний талант у сферу науки, мистецтва, філософії і навіть релігії. Багато в чому успіх Гликерьи залежить від того, наскільки добре вона вміє планувати своє майбутнє. Їй не рекомендується займатися бізнесом або комерцією, оскільки як керівник і людина, яка бере на себе відповідальність, Ликера себе проявити не здатна.

Добробут: Для Ликери має особливе значення почуття обов’язку поряд з відповідальністю, і ці якості вона втілює в роботі. Щоправда, керувати людьми їй не подобається – вона набагато комфортніше почувається в ролі простого виконавця і впорається зі своїми обов’язками на найвищому рівні. Дівчині підходить діяльність, що передбачає точність аналізу, методичність. Найчастіше володіє ім’ям Ликера працює секретарем, бухгалтером, бібліотекарем, лікарем, вчителем. Пояснюється це тим, що Гликерье дуже подобається давати поради. Вона запаслива і завжди намагається мати певну суму грошей про запас. Правда, багатою Ликера не стане ніколи. Пояснюється це частково тим, що із-за невпевненості в собі вона не може погодитися на деякі заходи, які насправді призвели б її до успіху, слави і матеріального благополуччя.

День ангела Ликери: ім’я Ликера двічі в році відзначає іменини:

 • 26 травня
 • 4 листопада

Відмінювання імені за відмінками

 • Називний відмінок: Ликера
 • Родовий відмінок: Ликери
 • Давальний відмінок: Ликері
 • Знахідний відмінок: Ликеру
 • Орудний відмінок: Ликерою
 • Прийменниковий падіж: Ликері

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ