До чого сниться вовк по сонникам Фрейда, Міллера, Ванги, Лоффа, Цвєткова

Приснився вовк: нюанси тлумачення сну за різними сонникам

Бувалі мисливці знають, що значить на своєму шляху зустріти зграю вовків. Який жах і страх при цьому можна випробувати. А що означає вовк в сновидіннях? До чого сниться такий сюжет, дізнаємося в перевірених сонники.

Волков ловлять не гонкою, а вивертом

Вовк – символ свободи, незалежності. Він не піддається дресируванню і не схильний стати домашнім вихованцем. Дотримуючись своєї зграї, він справедливий і відданий своїй сім’ї і дітям.

У стародавній філософії це тварина підпорядковувалося бога війни, уособленням військову доблесть і честь. У той же час, в деяких культурах це образ ворога, смерті і страху. У будь-якій сутичці він виходить або переможцем, або гине.

Спящему зустріч з вовком може застерігати від владних і могутніх ворогів, відводити від жорстокості і підступності людей. З іншого боку, цей хижак вказує на глибокий потенціал і волю сновидця – хоробрість, твердість і непохитність характеру. Він як би передбачає ситуації, в яких ви проявите і оцініть свої здібності вижити і досягти успіху в житті.

Цей звір обіцяє жіноче щастя для слабкої половини людства. Звиклий жити в сім’ї, виявляючи турботу, він ніколи не образить вовчицю і дитинчат. Вовки не знають такого пороку, як перелюбство, зберігають вірність подрузі. Вони ні їдять падло, віддаючи перевагу тільки свіжу здобич, спійману своїми силами. Для сплячої – це ще й знак чистоти, порядності та надійності майбутнього обранця.

Вовка зуби годують, лисицю хвіст береже

Щасливі ті жінки, яким присниться вовк – справедливий і честолюбний, у звичайних умовах він ніколи не дозволить скривдити слабшого. І завжди готовий вступити в бій на захист і охорону своєї сім’ї. Тому незаміжнім це обіцяє вибір вірного супутника життя, з яким чекає довге і щасливе життя.

Для заміжніх такий сон зайвий раз доводить відданість і любов до чоловіка.

Бачите себе серед ворожо налаштованої зграї – відчуваєте дискомфорт на новому місці роботи, колеги не намагаються вас підтримати, а, навпаки, влаштовують перевірки, вивчаючи вашу компетентність і професіоналізм.

Вовка як не годуй, він все в ліс дивиться

Вовк, уособлюючи чоловіче начало, сновидінню надсилається в знак випробування на міцність. У цей період життя чоловік загартовує характер і утихомирює свою тягу до полігамії, прагнучи до домашнього вогнища і смачним вечерям.

Приснилося, як годуєте з рук лютого хижака – обуздаете ті скрутні обставини, в яких зараз знаходитесь. Якщо перебуваєте в стані конфлікту з колегами або начальством, посварився з коханою – вдасться самостійно згладити гострі кути відносин, завдяки вашій чуйності, уважності та порядності до людей.

Агресивна зграя вовків, переслідує вас – наяву означає переслідування представників влади, податкових органів або кредиторів. Ваші спроби позбутися від них будуть марні. Краще піти на поступки і домовитися про взаємовигідних умовах.

Що ще обіцяє чоловікові зустріч з вовком:

  • побачити з білою блискучою на сонці шерстю – до швидкої одруження, хтось сподобався і заповнив вашу душу. Шлюб з обраницею обіцяє стабільність і взаєморозуміння;
  • чорний окрас – провісник швидкої хвороби або тяжкої недуги;
  • ловити і зловити – довести свою силу та вправність, досягти успіху в справі;
  • пробігає повз зграя – до збитків і фінансової нестабільності;
  • вбити – викрити підступний план;
  • відчувати себе в шкурі голодного звіра – наяву випробувати сильний потяг і пристрасть до чого-небудь. Це може бути алкогольна залежність або наркоманія.

Діловій людині, сон, де вовк спостерігає з пагорба за стадом овець, обіцяє сили і здоров’я в подоланні всіх матеріальних проблем та життєвої невлаштованості. Для перемоги вам не вистачає віри в себе і власну удачу.

Вовк в овечій шкурі не сховається. Авторські сонники

Зигмунд Фрейд

Тваринна пристрасть звіра, незалежність уособлюються з чоловічим характером. Для молодої людини – це знак його темпераментність і пристрасті. Ви готові довго вибирати подругу життя, але цей майбутній союз буде міцний і довговічний.

Для жінки такий сон принесе зустріч з авторитарним і жорсткою людиною. Він проявить почуття власності над вами, але турботливий і відданий. Тікати від вовка – розчаруватися у відносинах. Можливо, коханий проявить нестриманість, агресію і ревнощі, тим самим зруйнує ваші почуття.

Нострадамус

Чорний, агресивно налаштований хижак – ознака появи жорстокого і марнославного лідера. Ця особистість може принести багато бід і болю для простого народу. А якщо нагодуйте його – значить домовтеся про взаємну користь і мирне існування.

Негативне тлумачення обіцяє вовк-одинак або зграя голодних вовків. Це попередження про підступність і зло від людей, які вам заздрять. Вони спробують позбавити вас благополуччя і стабільності.

Сімейство з вовченятами натякає на недоброзичливців, які ховаються під маскою ваших друзів, однодумців, родичів.

Полювання на хижаків – наяву принесе перемогу над жадібністю і непорядністю конкурентів.

Густов Міллер

Вовк уві сні – це вороже налаштований проти вас чоловік, з яким належить сильна сутичка. Він може виявитися вашим колегою або керівником, але в той же час бути зрадником, засланим конкуруючою стороною. Перемога на звіром означає завершення протистояння в вашу користь. Можливо, після всіх подій на вас чекає кар’єрний ріст.

Почули виття – вдасться уникнути відкритого конфлікту і загрози інтересам вашого бізнесу, завдяки запобіганню підступів недоброзичливців.

Девід Лофф

Самотній вовк розкриває душевні терзання сплячого, нерозуміння оточуючими, почуття безвиході і туги. Якщо хижак прибився до зграї – знайдете згоду з самим собою і досягнете душевного розташування близьких.

Біле забарвлення звіра говорить про появу покровителя на вашій дорозі, здатного захистити в скрутну хвилину і додати вам впевненості у собі. Він готовий направляти вас по життю.

Євген Квіток

Тлумач дає визначення такого сну, як початок конфліктів, труднощів і брак матеріальних коштів. Вислів “голодний, як вовк” буде доречно застосовуватися у вашому випадку якийсь період. Фатальність подій може привести до вашого морального та фізичного виснаження. Вам стане не під силу вирішити навіть насущні проблеми. А витрат стане більше, ніж доходів.

Уникнути негативне тлумачення можна тільки, якщо привиділася вовчиця зі своїми цуценятами. Це обіцяє уникнення або подолання фінансової та духовної кризи. Достаток, радість і стабільність прийде у ваш дім.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ