До чого сниться вмиватися по сонникам: Міллера, Хассе та ін

Вмиваюся уві сні: тлумачення за різними сонникам

Умивання – досить-таки традиційний ритуал для кожної людини, з яким ми стикаємося щодня. До чого сниться вмиватися в нічних мареннях? У більшості випадків сонник трактує таке сновидіння як прийдешнє несподівана подія у Вашому житті. Однак це далеко не єдине тлумачення такого сновидіння.

Загальне тлумачення сну

Для більш правильного трактування сну, в якому Вам привиділося вмиватися, слід згадати всі можливі деталі:

  • вмиватися чистою водою молодій людині – до майбутньої зустрічі з прекрасною незнайомкою, яка підкорить його серце назавжди;
  • вмиватися чистою водою незаміжньою жінці – до приємного побачення, яке може продовжитися серйозними і теплими відносинами в майбутньому;
  • вмиватися хворій людині – до швидкому видужанню і відновленню сил;
  • вмиватися чистою водою, яка стає брудною на очах – попередження про можливу наклеп або ганьбі;
  • вмиватися прозорою і прохолодною водою – до позитивних змін у Вашій долі. Вони можуть бути пов’язані як з серцевими справами, так і з професійними змінами;
  • вмиватися брудною водою – до нездужань і майбутнім хворобам. Для дівчини таке сновидіння може вказувати на моральне або емоційне виснаження. Для заміжньої представниці прекрасної статі даний сюжет говорить про конфлікти і непорозуміння у відносинах з партнером. Для бізнесменів сон пророкує великий ризик постраждати від підступів конкурентів і не отримати довгоочікувану прибуток від нині розроблюваного проекту;
  • умивати руки – до зняття якоїсь відповідальності з себе або завершення якоїсь важливої справи. Незабаром Ви відчуєте справжнє полегшення від закінчення напруженого і непростого періоду у Вашому житті.

Добре вмивати обличчя в сновидіннях означає закінчення періоду неспокою і смутку у Вашому житті. Скоро Ваша доля піднесе Вам усілякі радості, багатства і почесті. Можливо, Ви позбудетеся від чогось непотрібного, що заважає реалізувати Вас, як особистість.

Умивати уві сні якусь іншу людину – символ того, що від даної особистості виходять брехня і лицемірство. Можливо, в цьому сновидінні Ви намагаєтеся змити маску з обличчя якогось конкретного людини. Ваше підсвідомість підказує Вам про правильність Ваших здогадок і відчуттів про нещирості і брехні. Вам варто вести себе більш обережно і повністю довіритися своїм відчуттям.

Якщо в сновидінні крім вмивання, Ви ще й розчісували волосся, то незабаром всі печалі й тривоги у Вашому житті відступлять, настане світла і щаслива смуга.

Вмиватися в річці або озері у нічних мареннях означає величезна кількість турбот, які незабаром можуть з’явитися у Вашому житті і зажадають від Вас масу зусиль: емоційних і фізичних. Якщо вода в річці була чистою, то Ви з гідністю і честю всі перенесете, якщо ж вода була каламутна, то Вам варто приготуватися до важким випробуванням і непростим рішенням.

Якщо Ви вмивалися у бурхливому водоймі (бурхливому морі або гірській річці), то Вам слід остерігатися простудних захворювань, адже вони можуть нести дуже важкі наслідки.

Обполіскувати водою обличчя маленької дитини в сновидінні означає, що у Вашому житті починається світла смуга, яка принесе Вам виключно безмірну радість і щастя.

Тлумачення різних сонників

По соннику Міллера

В даному соннику сновидіння, в якому Ви вмивалися, означає можливе пограбування або втрату грошей, цінних речей у майбутньому.

Бачити, як вмивається хтось із Ваших домашніх – до неприємностей у родині. Вмиватися в річці з милом – до необхідності сплатити якісь борги чи штрафи в недалекому майбутньому.

За сонником Цвєткова

Вмиватися в річці – до грошової суєті. В недалекому майбутньому Вам доведеться оплачувати старі боргові зобов’язання або штрафні санкції. Умивати обличчя з милом і відчувати, що воно не стає чистим, означає ганьба наяву. Якщо в сновидінні Ви вмивалися водою, яка ставала дедалі бруднішою і брудніше, то скоро Ви можете зробити поганий вчинок, наслідки якого змінять ставлення до Вас оточуючих людей.

Вмиватися водою з джерела – до щастя. Якщо в цей час Ви встигли побачити сонце, то цьому щастю не буде меж. Умивати обличчя дитини в нічних мареннях – до вдалого почину, яке принесе довгоочікувані успіхи.

Якщо в сновидінні Ви вмивалися кров’ю, то незабаром Вас чекає якась ситуація, в якій Ви можете випробувати справжній жах.

За сонником Хассе

Вмиватися чистою і холодною водою в сновидіннях – до зміни Вашої життєвої обстановки, а вмиватися і снігом відчувати непередавану свіжість після цієї процедури – до радості, яка незабаром замінить Ваше сумне настрій.

За сонником Лонго

В даному соннику вмиватися з сторонньою допомогою – поганий знак. Вам варто остерігатися нещасних випадків і бути максимально обережним.

Якщо уві сні Ви вмивали іншої людини, то наяву Вас мучить фізична пристрасть і жадання. Якщо Вам довелося вмиватися в одязі, то в реальному житті Ви проявляєте зайве недовіра і обережність.

У сучасному соннику

Умивати особа уві сні – гарний знак початку нового етапу у Вашому житті і очищення від непотрібних старих емоцій, переживань. Якщо Вам довелося вмивати обличчя водою з криниці чи джерела, то всі Ваші починання будуть вдалими. Без страху беріться за будь-які перспективні, на Ваш погляд, справи, адже на даному життєвому етапі удача Вам гарантована.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ