До чого сниться вокзал по сонникам Міллера, Фрейда, Ванги, Цвєткова

Приснився вокзал: значення популярним сонникам

На перонах всіх французьких вокзалів заборонено цілуватися. Ці порушення закону ніяк не караються, і тому ніким не дотримуються. А до чого сниться вокзал, дізнаємося в популярних сонники.

Вокзал для двох

Вокзал з’єднує дороги, об’єднує міста, дає надію на зустріч з улюбленими, віру й очікування чогось нового, невідомого, але обов’язково хорошого.

Для когось це щоденний шлях додому з роботи, а кому-то дорога в одному напрямі. Тлумачення вокзалу може бути різним для чоловіків і жінок, але в цілому воно пов’язане з подорожами, рухом і змінами в особистому житті.

Є у мене в душі вокзал, де кожен день тебе зустрічаю

Ділової леді зустрічати на багатолюдному і шумному вокзалі когось- наяву відчувати напругу і стрес від накопичених завдань, які потребують постійного вирішення.

Якщо зустріли з радістю і прокинулися в гарному настрої – це значить вам належить відрядження або ділова поїздка. У будь-якому випадку, це подорож буде незабутнім і внесе у ваше життя багато коректив.

Для молодої дівчини довге очікування когось на платформі – знак тривалої паузи в пошуку супутника життя. Ви занадто багато часу присвятили навчанні, отримання диплома і тепер страждаєте від самотності і відсутності особистих взаємин. Не варто згущувати фарби, скоро ці перепони і непорозуміння развеятся самі собою, і ви не помітите, як поруч виявиться надійний серцевий друг.

Юній особі побачити красивий, з елементами розкоші та старовини вокзал – представиться можливість побувати у вищому суспільстві і познайомитися з дуже впливовою і перспективною людиною. В іншій інтерпретації – зустріти старого знайомого, який дуже здивує і підніметься в ваших очах.

Дивитися услід хто їде поїзда – відчувати смуток і тугу з минулого життя. В цьому випадку допоможе поїздка в батьківський будинок і зустріч з давніми приятелями, однокласниками.

Незаміжньою міс привиділося багато автобусів – ви дуже привабливі і бажані для протилежної статі. З’явиться можливість вибору супутника життя серед кількох шанувальників.

Замужній дамі очікування свого маршруту означає її терпіння і поблажливість до недоліків і поганим звичкам дружина. Вами рухає любов, а погані риси характеру цьому не перешкода.

Стояти на платформі в красивому платті – наяву ви відчуваєте бажання змін і зміни обстановки, готові до авантюрних пригод і відчайдушними витівок. Тільки так ви прагнете позбутися зайвої скромності й сором’язливості. Впевненості в собі вам також додасть новий гардероб.

Опинитися серед безлічі пасажирів, але так і не дочекатися поїзда – відчувати самотність або почуття провини від сварки з коханим. Постарайтеся першої піти на примирення, інакше в цей поїзд замість вас запрыгнет хтось інший.

Розпитує, як дістатися на вокзал – чекайте поїздку, яка стане для вас доленосною, вплине на кар’єру і фінансову забезпеченість.

Чоловік хапай мізки, вокзал поїхав

Напередодні важливої угоди побачити себе на автовокзалі, де скупчилася велика кількість балакучих людей, – випробувати стрес і нервозність у зв’язку з виниклими труднощами і непередбаченими обставинами за результатом зустрічі з партнерами.

Якщо люди роз’їхалися і обстановка стала спокійною – вам вдасться вирішити всі проблеми легко і невимушено.

Купувати два квитки в касі – обіцяє захоплюючу романтичну подорож в незнайоме місце. А стояти з великою валізою в очікуванні реєстрації – до довгої подорожі, яка принесе вам багато унікального досвіду і корисних знань.

Незнайома компанія крутиться у вашої валізи – остерігайтеся шахраїв і кишенькових злодюжок. Не піддавайтеся на легке, що відволікає вашу увагу спілкування, інакше відправитеся в поїздку без нічого.

На пероні зустрічаєте родичку – у вас попросять фінансової допомоги чи моральної підтримки близькі. Не виключена поїздка на батьківщину.

Руїни замість будівлі залізничного вокзалу – до непередбачених обставин, які змінять ваші плани, але дозволять уникнути неприємностей.

Дивіться на годинник будівлі – до екстреного від’їзду. Відрядження буде незапланованою, але дуже продуктивною та корисною для вас.

Вокзали – концентрація зустрічей і розлук. Авторські сонники

Зигмунд Фрейд

Вокзал уособлює жіноче начало, а поїзди відповідно чоловіче. Зустрічати і проводжати на пероні поїзда – вести активний статевий спосіб життя. Дивитися на наближається експрес – неминуча зустріч з коханою на все життя.

Стояти біля вагона, когось проводжаючи, – відчувати страх і почуття непевності. Для жінки – це тривожні моменти очікування пропозиції від коханої людини, з яким довгі роки разом. Яка зміцнилася віра у високі взаємні почуття обернеться розчаруванням.

Для чоловіка – цей сюжет швидше викликаний почуттям невпевненості в завтрашньому дні, у зв’язку з втратою роботи або проблемами в особистому сфері.

Жінці привидівся порожній автовокзал – це ознака самотності, брак уваги, романтики і пристрасті, відсутність інтимних зв’язків. Виїжджати з нього – означає зустріти того, хто, можливо, змінить ваше життя на краще.

Повернувшись з поїздки, виходьте на платформу з вагона – повні сил і бажання урізноманітнити своє статеве життя.

Порожня будівля вокзалу пророкує складний період. Ви проявите повну самостійність, оскільки розраховувати на кого-то не доведеться.

Зірвалася зустріч з людиною із-за вашого запізнення – це натяк на вашу нерозторопність, повільність і пасивну життєву позицію. Незабаром ви почнете шкодувати про нереалізованість планів молодості. Але ще не пізно усе виправити, головне почати діяти.

Побачити себе в натовпі панікуючих людей у вагони – до швидкої еміграції або довгої відрядженні, повернутися з якою в рідні краї буде проблематично.

Приїхавши до місця, де відправляються автобуси, не виявили будівлі – наяву відчуваєте душевне спустошення і конфлікт з самим собою. Смуток пов’язано з тим, що не можете визначитися з цілями і пріоритетами.

Густов Міллер

Вокзал закликає до активності сплячого. Нічого не зрушиться з місця, поки ви самі не візьметеся за рішучі дії. Зустрічаєте колегу з поїзда – відкриються питання, рішення яких ви відкладали. Проблеми виявляться набагато істотніше, ніж вам здавалося раніше. Це забере багато сил і робочого часу.

Не можете знайти вихід на платформу – ваша нервозність і дратівливість гальмує діяльність і вносить невизначеність у майбутнє.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ