До чого сниться весілля чоловікові по сонникам Міллера, Ванги, Фрейда

Тлумачення за іншим деталям

Сновидіння, в якому сплячий чоловік спостерігає весільний кортеж – знак, що попереджає про те, що у партнерки по романтичним відносинам або дружини можуть виникнути серйозні побоювання в його невірності, які спровокують спалахи ревнощів. Варто подумати про те, яким чином сновидець дає другій половинці приводи для підозр і виключити їх, щоб уникнути проблем.

Недобрий знак – нічне бачення, в якому представнику сильної статі довелося спостерігати чуже невдале одруження. Такий сон передвіщає тимчасові труднощі в житті сновидца. Серйозної шкоди вони не принесуть, але нерви будуть сильно зіпсовані.

Украй несприятливий знак – сон, у якому сплячий чоловік скасовує власне одруження. Це бачення обіцяє йому серйозні втрати, матеріальний і духовний збиток, чорну життєву смугу.

Добру ознаку – сон, у якому представник чоловічої статі збігає з весілля. Цей спосіб передбачає звільнення від відповідальності і давили зобов’язань в реальному житті. Коли обтяжливі обставини відступлять, можна сміливо братися за реалізацію давніх ідей і задумів. Також цей сон передвіщає далекі подорожі.

Сонник Міллера

Згідно трактуванню, яку надає цей сонник, весілля чоловікові, що з’явилася йому у сновидінні, – добрий знак. Бачити себе на церемонії одруження – сон, який обіцяє позбавлення від безлічі проблем і вихід з небезпечної ситуації. Найближчий період після цього нічного бачення сприятливий для нових починань та поліпшення матеріального добробуту.

Сонник Ванги

Відома провидиця внесла в свій сонник таке тлумачення цього образу: присутність на весіллі в колі гостей – знак, що передвіщає приємний і веселий вечір в душевній компанії надійних друзів. Особливо приємно те, що на цьому заході сновидець має шанс зустріти дівчину, яка стане його партнером на все життя. Якщо в сновидінні ви були на власному весіллі – незабаром вам доведеться прийняти важливе рішення, результат якого позначиться на подальшій долі.

Якщо приснився весіллі ви були особливо бажаним і шанованим гостем – незабаром хтось із близьких людей попросить вашої допомоги. Не відмовляйте в ній.

Сонник Фрейда

Весілля – сприятливий знак, який говорить про те, що чоловік не має сексуальних комплексів, як і його партнерка, що дозволяє їм спільно насолоджуватися гармонійної інтимним життям. Однак якщо цей спосіб сниться девственнику – у нього є страх перед статевою близькістю.

 

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ