Уві сні підмітати підлогу віником: до чого сниться, тлумачення за різними сонникам

Уві сні підмітати підлогу віником: різні тлумачення сновидіння

Уві сні підмітати підлогу віником: до чого сниться, тлумачення за різними сонникам

Часто наше підсвідомість посилає нам сигнали через сновидіння. Побачений у сні віник — один з таких знаків. Щоб найбільш повно розтлумачити побачене, необхідно згадати всі деталі сну і звернутися за їх роз’ясненням до різних сонникам.

Тлумачення сновидіння в різних сонники

Укладачі сонників по-різному трактують значення снів, в яких присутня віник:

 1. Ясновидиця Ванга дала таке значення сну, в якому сплячий підмітає підлогу віником: віник символізує очищення, почуття волі, позбавлення від тяжкості. Сновидець на підсвідомому рівні відчуває, що знаходиться на правильній дорозі, і незабаром всі його проблеми завершаться.
 2. Густав Міллер повідомляє, що привидевшийся в сні віник обіцяє процвітання й зміни на життєвому шляху. Підмітаючи в сновидінні сміття, сплячий позбавляється від обридлого минулого, починає життя з чистого аркуша.

  Уві сні підмітати підлогу віником: до чого сниться, тлумачення за різними сонникам
  Віник віщує зміни в житті сновидца
 3. У соннику апостола Симона Кананіта побачений віник віщує щастя, налагодження положення справ сновидця, а також життєві зміни.
 4. Психолог Зігмунд Фрейд пояснює побачений уві сні віник складнощами у відносинах сплячого. Швидше за все, сновидець втомився від одноманітності і нудьги, мріє отримати нові враження, тому йому варто обговорити це зі своїм партнером.
 5. За інформацією Мусульманського сонника, віник, побачений у сні, обіцяє кінець чорної смуги в житті. Однак якщо предмет був брудним і зношеним, то сплячий може чекати лише ще більше проблем і невдач на своєму шляху.
 6. У працях езотерика Цвєткова йдеться про те, що віник віщує покупки і грошові витрати, про яких сплячий навіть не замислювався. Сонник Велеса містить у собі точно таку ж трактування даного сновидіння.
 7. Магічний сонник віщує налагодження відносин та відновлення світу з рідними або близькими людьми. Прибираючи сміття, людина «вимітає» зі свого життя все погане, звільняючи місце для приємних подій.
 8. У трактуванні з Російської Старовинного сонника говориться, що віник — символ сварок і лайки. Можливо, незабаром сновидець посвариться з кимось із своєї сім’ї. Щоб цього уникнути, слід терпиміше ставитися до близьких людей. Сонник Майбутнього також обіцяє спящему конфлікти і скандали.
 9. Петро Лейман радить людині, який побачив такий сон, стати більш позитивним і розібратися зі своїми думками.
 10. Сонник Соломона обіцяє сновидінню налагодження справ. Таке ж трактування сну дається і в Сучасному соннику.
 11. За сонником Надії і Дмитра Зима даний предмет, навпаки, обіцяє неприємні ситуації, з якими, однак сновидець запросто впорається.
 12. У Новітньому соннику повідомляється, що сновидця чекають клопоти в домашніх справах. Весняний сонник крім клопоту віщує ще й ослаблення здоров’я, а також звільнення з роботи. Крім того, клопоти і розтрати обіцяє сновидінню та сонник, складений Федорівської.
 13. За даними Астрологічного сонника, людина, побачивши уві сні віник, потрапив під магічний вплив.

Хто побачив у сні віник

Чоловік, побачивши уві сні віник, може очікувати перешкоди в роботі. Чи зможе він з ними впоратися залежить від положення предмета уві сні:

 • віник, стояв ручкою верх, – проблеми будуть вирішені, а всі труднощі подолані;
 • віник, стояв ручкою вниз, — справи закінчаться невдало;
 • віник, що лежав на підлозі, — чекайте сварок, пліток і скандалів.
Уві сні підмітати підлогу віником: до чого сниться, тлумачення за різними сонникам
Чоловік, побачивши уві сні віник, повинен готуватися до труднощів на роботі

Якщо молодій людині приснилося, що хтось підмітає і без того чисту підлогу, то він може очікувати легкого досягнення власних цілей. Проте юнакові потрібна підтримка від впливової людини. Якщо ж підлога брудний, чоловіка спіткають невдачі.

Незаміжня жінка, що побачила в сні, як вона підмітає підлогу, може очікувати швидкого переїзду до свого коханого. Також такий сон обіцяє поїздку, приїзд гостей і багатство. Дівчина, уві сні знайшла віник, наяву отримає приємний подарунок від свого обранця.

Дитині, який побачив у сновидінні цей предмет, варто відновити стосунки з товаришами і бути більш м’яким з близькими людьми.

Віник приснився заміжньої дами? Тоді їй необхідно готуватися до домашнім клопотам. Швидше за все, її чекає швидкий ремонт. Також віник уві сні може означати підвищення в кар’єрі. Якщо віник лежав на підлозі, то це знак для жінки, що їй варто зайнятися саморозвитком і почати доглядати за своїм зовнішнім виглядом.

Дія, що здійснюється у сні представницею прекрасної статі, теж впливає на трактування:

 • дивиться, як стороння людина мете чисту підлогу — похвала і повагу сновидице; інше тлумачення — плітки і наклепи навколо персони сплячої;
 • сама орудує віником — потрібно налагоджувати відносини з родичами;
 • втрата віника уві сні — сновидица має славу в суспільстві як склочний людина і нікчемна домогосподарка.
Уві сні підмітати підлогу віником: до чого сниться, тлумачення за різними сонникам
Якщо жінка побачила себе у сні, подметающей підлогу, то їй необхідно налагодити відносини з близькими

Вагітна дама, якій привидівся уві сні віник, може чекати радісних змін у власному житті. Якщо ж вона хотіла придбати в сновидінні даний предмет, то їй потрібно більш уважно ставитися до свого оточення, не довіряти своїх таємниць стороннім.

Трактування сну в залежності від стану віника

Важливо згадати яким саме віником ви підмітали в своєму сні, адже цей факт допоможе більш точно розтлумачити значення сновидіння:

 • прибирання новим віником обіцяє фінансове добробут і успіх у роботі;
 • робота зі старим віником передвіщає втрати і розчарування;
 • чистий, але не новий предмет обіцяє удачу в сімейному житті і безліч позитивних емоцій; однак варто побоюватися нервового зриву, отриманого від впливу великої кількості позитивних почуттів;
 • брудний інструмент — до сварок з рідними, а також до гостей або поїздці;
 • обдертий предмет говорить про виникнення захворювань і збитків;
 • зламаний віник застерігає сплячого від грошових втрат і неприємностей у справах.
Уві сні підмітати підлогу віником: до чого сниться, тлумачення за різними сонникам
Брудний віник передвіщає сварки з рідними

Побачений віник, який призначений для прибирання в будинку, віщує швидкі клопоти у зв’язку з приїздом гостей або затіяними ремонтними роботами у будинку. Березовий або дубовий предмет, заготовлений для лазні, — до міцного здоров’я і довгого життя сновидця. Віник з ялинових гілок — знак того, що режим повинен поменше розповідати про своє особисте життя стороннім.

Приснилося багато віників? Чекайте великого щастя.

Які дії відбувалися у сні

Важливим фактором для розшифровки значення сну є і те, які дії вчиняв сплячий у своєму сновидінні.

Підмітати

Сновидець, подметающий у власному будинку, має багато сил для вирішення складних ситуацій. Тому він скоро зможе забути про турбують його проблеми. Орудували віником у чужому житлі? Значить, наяву вас найбільше турбують чужі проблеми, ніж свої. Варто спрямувати всю свою енергію в сім’ю, дарувати більше часу коханим людям.

Подметаете уві сні чисту підлогу? Чекайте приємної події, створеного незнайомцем. Зовсім стороння людина допоможе вам у важкій ситуації.

Прибирання за допомогою віника в під’їзді віщує наклеп і плітки, що виникли від ворогів режиму. Щоб цього уникнути, слід більш ретельно стежити за своїми контактами, не поширюватися про власне життя і не звертати уваги на думку сторонніх. Якщо сновидець — чоловік, то він може чекати сварок з дружиною, друзями або товаришами на роботі.

Сон, у якому ви подметаете на робочому місці, не обіцяє нічого приємного. Ваше свідомість натякає, що вам доведеться розпрощатися з нинішньою роботою, а саме: сновидіння чекає звільнення. Якщо ви цього не бажаєте, то проаналізуйте свій робочий потенціал.

Побачити, як двірник прибирає вулиці — здобути багатство завдяки спадок.

До чого сниться прибирання в інших місцях:

 • вулиця — втрата близького товариша з-за сварки;
 • двір — сновидець знає, як захистити себе від неприємних ситуацій;
 • калюжа — приїзд гостей;

  Уві сні підмітати підлогу віником: до чого сниться, тлумачення за різними сонникам
  Підмітати калюжу — до приїзду гостей
 • земля — до розпаду сім’ї;
 • килим — ремонт або переїзд на нове місце.

Якщо віник уві сні був чужий, то сновидця очікують великі фінансові витрати.

Який прибирали сміття

Крім місця прибирання, потрібно згадати і те, який саме сміття ви підмітали:

 1. Прибирання сухого листя. Жінка, побачивши такий сон, незабаром знайде докучливого шанувальника. Якщо сновидица швидко впоралася з прибиранням, то і залицяльник швидко від неї відстане.
 2. Лушпиння від насіння. Комусь з ваших близьких не дістає ніжності та уваги. Вам слід відірватися від життєвих турбот і провести час з улюбленими людьми.
 3. Волосся. Сновидець в недалекому майбутньому перегляне свої принципи, зуміє поглянути на ситуацію під іншим кутом, завдяки чому швидко і легко вирішить свої проблеми.
 4. Павутина. Павутина — житло для павука, а коли її змітають, йому доводиться будувати нове. Так і в сновидінні — сміли павутину — чекайте швидкого переїзду.
 5. Осколки. Сплячого очікує спір, у якому доведеться відстоювати власні позиції.

  Уві сні підмітати підлогу віником: до чого сниться, тлумачення за різними сонникам
  Підмітати осколки — до сварки
 6. Пісок. Такий сон передвіщає одне з цих подій:
  • зустріч з давнім товаришем;
  • марне і безцільне проведення часу.

Купувати або продавати віник

Купівля віника має різноманітні трактування:

 • в Осінньому такий сон передвіщає плітки і засудження, на які сновидінню не потрібно звертати уваги;
 • по соннику Міллера сон про купівлю віника обіцяє спящему сприятливе існування;
 • якщо купили предмет у циганки — чекайте підступу від партнерів по бізнесу.

Купивши у сні віник, наяву сновидець ризикує потрапити в складну ситуацію, яку йому необхідно буде розплутати. Якщо сплячий все зробить правильно, то отримає гарну фінансову винагороду. Продаж віника в сновидінні обіцяє порожні турботи.

Інші дії

Сновидіння, в якому сплячий чоловік тримав в руках віник, має кілька значень:

 1. Сучасний сонник. Ви агресивні і вороже налаштовані до оточуючих, постійно перебуваєте в режимі оборони від ворогів. Навіть віник для вас є зброєю. Розберіться у власних емоціях, заспокойтеся і не нервуйте через дрібниці.

  Уві сні підмітати підлогу віником: до чого сниться, тлумачення за різними сонникам
  Побачений у сні віник, який ви тримаєте в руках, говорить про те, що ви надто ворожі в оточуючими
 2. Сонник езотерика Цвєткова. Сновидця чекають непередбачені витрати.
 3. Сонник Мандрівника. Для чоловіка сон означає проблемні стосунки з мамою або начальницею.

Хтось уві сні віддав вам віник? Очікуйте просування по кар’єрних сходах. Політ або їзда на ньому означає негаразди і втрату життєвих сил.

Побачити себе уві сні, парившимся в лазні з віниками, наяву важко і наполегливо працювати. Знайти віник — отримати несподіваний подарунок. Лагодити предмет — переробляти за ким-то яку-небудь роботу.

Упустили уві сні віник — чекайте швидких втрат.

Трактування сновидінь, в яких хто-то кого-то б’є або поганяє віником:

 1. Якщо ви б’єте іншої людини, то передаєте йому свою силу. Такий сон може означати наявність у вашому оточенні енергетичного вампіра, що висмоктує з вас життєві сили.
 2. Якщо ви начальник і побачили, як б’єте своїх підлеглих, то наяву можете очікувати послуху від них.
 3. Віником проганяли уві сні знайомого? В реальності розпрощаєтеся з цією людиною із-за якоїсь сварки.
 4. Сон, у якому ви самі себе били віником, обіцяє відновлення взаємин з коханою людиною. Ваше підсвідомість підказує, що ви були неправі в сталася ситуації.
Уві сні підмітати підлогу віником: до чого сниться, тлумачення за різними сонникам
Своїми руками робити віник уві сні — тримати свою долю під контролем

Сон, у якому сплячий виготовляє віник самостійно, говорить про те, що доля повністю в його руках. Важливо робити правильні вчинки, добре обмірковувати наслідки. Якщо ж у сні хтось інший в’язав віник, значить, сновидець потрапив під чийсь вплив і не може самостійно приймати рішення.

Віник є символом змін. Людина, побачивши уві сні даний предмет, повинен проаналізувати своє життя і почати її змінювати в кращу сторону.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ