До чого сниться велика картопля по сонникам Міллера, Ванги, Фрейда

Приснилася велика картопля – що це означає, версії відомих тлумачів

Загадковий і дивовижний світ сновидінь не завжди дозволяє нам побачити химерні картини – іноді нам може приснитися найбільш звичні і буденні речі. Якщо ви добре запам’ятали деталі свого сновидіння, сонник допоможе розібратися, до чого сниться велика картопля. – навіть у неї є власне тлумачення Головне – зіставити з ним всі можливі обставини сну.

Загальне тлумачення

Нічне бачення, в якому сновидінню довелося викопувати великі коренеплоди, говорить про те, що в реальності йому належить виконати роботу, що вимагає багатьох зусиль. Ви дуже втомитеся і будете мати потребу в тривалому відпочинку. Однак якщо викопувано картопля був рівним і гладким – ваші труди будуть щедро винагороджені.

Цей сон має менш приємне тлумачення, якщо викопані бульби були непривабливими, брудними або зовсім гнилими – в цьому випадку ваша енергія і час будуть витрачені даремно.

Добрий знак – сновидіння, в якому сплячий людина спостерігає поданий до столу великий відварну картоплю. Такий сон передвіщає сновидінню міцне здоров’я і прекрасне самопочуття протягом довгого часу.

Не менш сприятливий знак – нічне бачення, в якому на обідньому столі розташовується кілька страв, виготовлених з великого картоплі. Такий образ віщує щасливі дні, поліпшення настрою і життєвого тонусу.

Відмінно, якщо в сновидінні ви готуєте велику картоплю в мундирі, і згодом подаєте до столу людині, з яким знайомі в реальному житті. Наяву після такого сну цей знайомий приємно здивує і порадує вас.

Купівля та продаж

Якщо вам приснилася не просто велика картопля уві сні в якості самостійного способу, але довелося і здійснювати з нею які-небудь маніпуляції – такий сон буде мати індивідуальну трактування.

Якщо у вашому нічному видінні ви купуєте в магазині або на ринку велику картоплю – у реальному житті ви можете розраховувати на виконання ваших мрій і відмінні можливості для реалізації ваших планів.

У тому випадку, коли ви самі виступаєте продавцем цього великого коренеплоду, в реальності вам доведеться надати комусь із кола друзів або знайомих велику послугу. Однак вона не буде для вас важка або обтяжлива, а людина, якій ви допоможете, не забуде цього.

Сновидіння, в якому ви розкладаєте велику картоплю на вітрині супермаркету, віщує тривалий сопутствие удачі або одноразове велике везіння.

Плоди з дефектами

Якщо у вашому сновиденни вам довелося бачити велику картоплю, зіпсовану яким-небудь дефектом, – варто звернути увагу саме на нього, оскільки від цього буде залежати вірне тлумачення сновидіння.

  • Несприятливий знак – картопля, який з’їлі черв’яки. У цьому випадку варто побоюватися обману з боку партнера по романтичним відносинам.
  • Гнилу картоплю говорить про те, що ом брехні і нещирості щодо близьких людей будете ви.
  • Порізаний плід застерігає сновидця про те, що той ризикує опинитися ображеним.
  • Замерзлий картопля символізує остиглі дружні почуття та тугу, випробовувану сновидцем з цього приводу.
  • Сон, у якому ви спостерігаєте висохлий великий картопля, говорить про те, що найближчим часом вам не варто присвячувати кого-небудь в свої плани і задуми.

Тлумачення за іншим деталям

Сновидіння, в якому приснився велика картопля розташовувалася на землі, передвіщає вам цікаві і цікаві знайомства. Скористайтеся цим шансом зміцнити своє соціальне становище, тому що згодом це відкриє перед вами нові двері.

Варто звернути увагу на стан власного організму тим сновидцам, кому приснився сон, в якому їм довелося діставати велику картоплю з підвалу або погреби, оскільки такий спосіб віщує можливі захворювання.

Сприятливий знак – сон, у якому сновидець спостерігав велику купу великого картоплі. Таке сновидіння віщує отримання відчутного прибутку від прикладених зусиль раніше, врожайний рік, і в цілому – отримання заслуженої нагороди.

Добрий знак – нічне бачення, в якому сплячій людині довелося очищати великий бульби від шкірки. Цей образ говорить про те, що найближчим часом хтось з оточення сновидця змінить думку про нього на краще.

Поїдати у своєму сновидінні сиру картоплю – сон, який обіцяє, що наяву вам належить отримати прибуток від починання, на яке ви не покладали серйозних сподівань.

Сміливо займайтеся обраним справою, якщо вам приснилася велика картопля у відрі. Такий сон передвіщає успіх у майбутньому починанні.

Сонник Міллера

Згідно з тлумаченням, яке надає цей сонник, велика картопля – символ серйозних життєвих змін. Визначити, в яку сторону вас занесе доля, можна за станом приснився бульб. Красиві, рівні і акуратні картоплини передбачають поліпшення матеріального становища, посмішку фортуни, а непривабливі чи гнилі плоди обіцяють нужду і погіршення здоров’я.

Сонник Ванги

Сновидіння, в якому сплячий людина поїдає великі плоди цього овоча, говорить про те, що найближчим часом начальство помітить прикладаються вами зусилля і винагородить вас, надавши відпустку або збільшивши заробітну плату. Можливе просування по кар’єрних сходах.

То ж значення має сон, у якому ви садили картоплю. Також така картина може передвіщати нові романтичні відносини.

Сонник Фрейда

Як сновидіння, в якому вам довелося просто спостерігати велику картоплю, так і нічна картина, в якій ви поїдали цей овоч, говорить про те, що вас чекає матеріальне процвітання. Якщо коренеплоди довелося викопувати – на роботі вам належить впоратися з великою раптової навантаженням.

Гнилі коренеплоди в сновидінні закликають вас насолоджуватися наявними щастям, так як невдовзі ви можете його втратити.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ