До чого сниться викидень: сонник і значення

Напевно, навіть не вірить в тлумачення снів людина після яскравих або неприємних сновидінь замислювався про значення побаченого уві сні. Наприклад, до чого сниться викидень? Саме по собі сновидіння неприємне і змушує думати про щось недобре, але означає воно що-небудь? Якщо означає, то до добра або до худу?

Особливості тлумачення снів

У більшості тлумачень сонник викидень трактує, як сприятливе подія, але при тлумаченні сновидіння слід також враховувати, кому приснився викидень:

 • чоловікові,
 • жінці (при цьому важливо враховувати, жінка вагітна чи ні).

Важливе значення мають також додаткові подробиці сну, такі, як відбулося переривання вагітності з кров’ю чи без, а також інші супутні обставини.

Розшифровка приснившегося події

Різні сонники відповідають на питання, до чого сниться викидень, по-різному. Варто розглянути найбільш часто зустрічаються тлумачення такого сну.

Для чоловіка такий сон буде означати наступне:

 • Якщо його дружина або подруга вагітна, то таке сновидіння буде свідчити про те, що він боїться майбутнього батьківства та ще внутрішньо не готовий прийняти клопоти, пов’язані з народженням малюка.
 • Коли він бачить, як викидень відбувається у сторонньої вагітної жінки, то це, скоріше всього, підсвідомість подає сигнал про те, що навколо не все гаразд і найближчі друзі або колеги готуються завдати удару в спину або те, що чи починати багатообіцяюче справа приречена на провал.
 • Якщо відчуває, як відбувається викидень уві сні. Ці сновидіння найбільше шокують сильну половину людства, змушуючи думати, що таке бачення віщує щось жахливе. Насправді цей варіант подій означає, що якась важка ситуація незабаром легко вирішиться. Якщо відбувається мертвонародження з кров’ю, то це лише означає, що, виходячи з несприятливої ситуації, що чоловік може понести певні втрати.
 • Рідше, якщо має якийсь судовий розгляд, то наснилося, народження мертвої дитини у чоловіка може застерігати його про те, що відбулася судова помилка, яку він помітив тільки на підсвідомому рівні, і яку слід негайно виправити, інакше вона стане причиною довгої тяжби.

Побачений мимовільний аборт не у вагітної жінки може означати, залежно від сюжету побаченого:

 • Сварку з бойфрендом, з яким планувалися тривалі відносини. Скоріше всього, при цьому жінка вже зрозуміла, що її обранець не той чоловік, з яким вона хоче провести решту життя.
 • Загрозу здоров’ю або благополуччю наявного дитини. Материнське серце інтуїтивно відчуває небезпеку, навіть якщо, здавалося б, немає ніяких причин для переживань.
 • Позбавлення від життєвих труднощів, яке настане незабаром. Якщо викидень стався з кров’ю, то при вирішенні несприятливої ситуації можливі втрати.

Якщо дівчині сниться, як близька людина передчасно втрачає дитину, то, скоріше за все, ця людина незабаром потрапить в біду, а вона нічим не зможе йому допомогти. Крім того, такий сон може снитися може особам будь-якої статі, якщо вони підсвідомо відчувають проблеми зі здоров’ям.

А до чого сниться викидень майбутній мамі? Адже під час очікування малюка наснилося мертвонародження найбільш обтяжливим. Але жінці варто заспокоїтися і, якщо у неї немає неприємних відчуттів внизу живота, то причин для занепокоєння немає. Значення приснившегося буде точно таким же, як і для невагітних жінок, а може, і просто відображати внутрішні страхи за ще не народженого немовляти.

Щоб заспокоїтися, жінці, навіть при доброму самопочутті, варто відвідати лікаря і переконатися, що дитина росте і розвивається нормально.

 

Коли наснилося, ні про що не говорить

Перш ніж зазирати в сонник і намагатися розшифрувати, що намагався сказати підсвідомість, показуючи яскраві реалістичні картинки, варто подумки переглянути події минулого дня, а особливо звернути увагу на вечірній час. Можливо, денні враження і послужили причиною такого сновидіння.

Наснилося нічого не значить у наступних випадках:

 • Вечірній перегляд улюбленого серіалу, де головна героїня втрачає дитину, залишив яскраве враження.
 • Тема передчасних пологів обговорювалася у вечірній час.
 • Вагітна дуже боїться втратити малюка і перед сном знову думала на цю тему. Якщо вона описала у фарбах свої переживання чоловіка або близького друга, то таке наснитися може і чоловікові.
 • Лікар-гінеколог, який спостерігає вагітну, побоюється, що у пацієнтки може виникнути загроза переривання.

Наші предки завжди надавали значення побаченого уві сні, якщо образи були яскравими і залишали слід у душі. Звичайно, не варто відразу панікувати і підозрювати найгірше, але подбати про своє здоров’я і придивитися до оточуючих людям варто. Хто знає, можливо, підсвідомість вже помітило ознака небезпеку і подає таким чином сигнал.

 

обов’язково проконсультуйтеся з лікарем, у якого ви стоїте на обліку! Самолікування може зашкодити вам або вашій дитині! Виявивши перші симптоми захворювань негайно звертайтеся до лікаря.

На жаль кожному з нас час від часу доводиться стикатися з кошмарами. Страшний сон не найсприятливіший явище, адже часом він стає причиною безсоння, яка тягне за собою ряд проблем.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ