Сонник до чого сняться золоті сережки у сні

Будь-якій жінці подобається бути красивою. Допомагають їй в цьому безліч дрібниць, але особливий шарм додають прикраси. Намиста, браслети, підвіски, кільця, сережки – всі ці атрибути дарують жінкам неймовірну привабливість.

Сережки сьогодні носять практично всі представниці прекрасної статі, починаючи з малих років. Цей аксесуар додає дівчині вишуканості і дозволяє їй підкреслити свою індивідуальність. Яких тільки сережок немає в світі – золоті, срібні, з дорогоцінними каменями, з перлами, з діамантами, очі іноді так і розбігаються.

Сни – це місце, де ми можемо приміряти на себе будь-який образ, а також будь-який одяг, в тому числі і прикраси. Якщо ви задалися питанням, до чого сняться сережки, то пора знайти на нього відповідь. Отже, як підказує сонник, сережки – це символ розкоші і багатства.

Зверніть увагу на деталі бачення. Також зафіксуйте сюжет того, що вам сниться, тому що саме він вплине на тлумачення.

  • Чиї прикраси?
  • З чого складаються?
  • Знайти або втратити?

Чиї і які прикраси?

Якщо сережки у сні були ваші, значить, чекайте хороших новин. Їх ви почуєте найближчим часом. Якщо таке бачення сниться дівчині, то їй варто готуватися до побачення, так як вже скоро надійде пропозиція про зустріч від одного з її шанувальників.

Якщо золоті сережки у сні ви побачили на вашій подрузі, то, значить, її будуть очікувати добрі вісті. Якщо ж прикраси були непривабливими або чорними, значить, подругу чекає якесь невелике розчарування, можливо, їй доведеться втратити щось дуже важливе, тому постарайтеся попередити її про це. Бачити уві сні сережки на своїй матері – до довгоочікуваної зустрічі. Також такий сон сниться напередодні суєти та клопотів.

Якщо вам приснилися коштовності у вухах не знайомої вам жінки, то це віщує приємну бесіду, в ході якої вам буде розкритий секрет. Завдяки цій інформації ви зможете знайти для себе відповіді на багато питань. Дуже важливо, щоб ви зберегли отриману інформацію і не поширювали її третім особам.

А от сережки у вухах чоловіки – до несподіваного появи у вас шанувальника. Причому цей залицяльник стане прекрасним слухачем для вас. Так що готуйтеся відкрити своє серце.

Бачити уві сні золоті сережки – до грошей. Скоро у вас з’явиться можливість збагатитися або отримати дорогий подарунок. Також ще один варіант, до чого сняться золоті сережки, пропонує ісламський сонник – такий сон незаміжньою дівчині обіцяє швидке вінчання, а жінці, яка хоче дитину, – вдалий день для зачаття.

Срібні сережки пророкують вагітній жінці народження дівчинки. Також таке бачення говорить про те, що вас чекають приємні дрібниці. Сережки з дорогими каменями сняться до суєти та клопотів. Швидше за все, ви будете готуватися до якогось торжества.

Якщо сережки у сні – з штучними каменями, то хтось намагається пустити вам пил в очі. Людина, з яким ви недавно познайомилися, насправді не той, за кого себе видає, тому будьте пильні. Пам’ятайте, що тільки ви самі можете вибирати, кому довіряти і кого підпускати до себе ближче.

Якщо вам приснилися прикраси, інкрустований перлами, то такий сон обіцяє розкішне життя. Якщо жінці сняться сережки з перлами, то це говорить про появу у неї багатого і впливового шанувальника, який згодом зможе стати її чоловіком, головне у спілкуванні з ним – не втратити самовладання і своєї гідності.

Якщо приснилися прикраси з діамантами, то таке бачення обіцяє вам загальне поклоніння. Незабаром будете блищати на світському заході, де вами будуть захоплені всі навколо. Також, якщо вам сниться сон, у якому ви бачите сережки, усипаний діамантами, значить, у вашій родині настануть гармонія і спокій.

Знайти або втратити?

Отримати коштовності в подарунок – до приємних несподіванок, а якщо вам подарували дуже дорогі прикраси, значить, вас чекають красиві залицяння. Знайти прикраси з перлами на вулиці – до несподіваної радості. Вас порадує шанувальник або друзі, можливо, хтось із них планує зробити вам сюрприз. Також знайти сережки у себе вдома – до поповнення.

Приміряти сережки у магазині – до появи у вашому житті прекрасного юнака. Також міряти прикраси, а потім їх купувати означає, що незабаром ваше серце наповниться ніжністю і любов’ю. Купувати прикраси в нічних мареннях – до купівлі наяву. Крім того, сон, в якому вам довелося купувати коштовності, обіцяє примирення зі своєю другою половинкою.

Вибирати прикраса з великої кількості коштовностей, а потім їх купувати, означає, що незабаром ви виявитеся перед приємним вибором. Постарайтеся вибирати те, що вам дійсно подобається. Вибирати і надягати коштовності на ринку, де все звалено в купу, означає, що ви не цінуєте себе. Якщо вам сниться такий сон, значить, пора почати ставитися до себе з любов’ю.

Втратити прикраси в баченні – до несподіваної новини, яка вас здивує, а можливо, і злякає. А ось втратити сережки у баченні – до розлуки з коханою людиною, можливо, вам доведеться якийсь час пожити окремо.

Отже, прекрасні, дорогоцінні дрібнички уві сні – це завжди приємно. Такі бачення дають можливість відчути себе красивою, розкішною і бажаною як у мріях, так і наяву.

Автор: Дарина Потыкан

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ