До чого сниться вбити щура за різними сонникам

Приснилося вбивство щура: тлумачення з різних сонникам

Сни відображають нашу підсвідомість. Мозок аналізує уві сні самі дрібні і непомітні деталі повсякденного життя, і з допомогою образів видає нам можливі варіанти розвитку подій. До чого сниться щур? Сонник підкаже вам до чого треба приготуватись.

Що означає вбити щура у сні? Загальне тлумачення

Щур – тварина, до якої основна маса людей відчуває огиду. Цей гризун вселяє огиду, і наша свідомість інстинктивно відносить її образ до ворогів. Вони розносять збудників різних хвороб, у тому числі і самих небезпечних.

Вони знищують запаси продовольства. Щурів намагалися винищувати всіма можливими способами: труїли отрутою, робили крысоловки, розводили котів. Щурам присвячували казки, де вони неодмінно виступали в ролі лиходія. Не є дивною, у зв’язку з цим, і трактування сну в різних сонники. Всі вони пов’язують це сновидіння з небезпеками, неприємними людьми і боротьбою за виживання і ресурси.

Що б правильно розшифрувати сон, потрібно згадати його докладно. Мають значення розміри, колір тварини, кому воно наснилося і як себе вів у сні. Був це дитинча або дорослу тварину, один чи кілька. Які ж відповіді нам пропонують тлумачі?

Якщо уві сні сновидець вбив гризуна, незабаром сплячий зможе побачити зрадника у своєму кращому другові. Якщо уві сні ви вбили кілька маленьких крысенышей – розкрити змову, що готується проти вас.

Дитинчат щури втопили? Отже, в своїй сім’ї знайдете і припините зрада. До чого сняться вбиті тварини? Тлумач попереджає нас про труднощі, але обіцяє підтримку родичів. Вбиваєте уві сні хворих сдыхающих щурів, переможете хворобу на самому її початку. Якщо ви рятуєте в своєму сні кота від гризунів, в житті захистіть одного від пліток і обмов.

Має значення і спосіб розправи з твариною. Вбили самі – скоро дізнаєтеся, хто ваш лютий ворог, хто готує вам пастку і подличает за спиною. У сновидінні ви бачили весь процес? Потрібно бути гранично обережним у висловлюваннях, щоб не спровокувати скандал. і не втратити репутації в колі товаришів по службі.

У нічному сюжеті ви тільки намагалися вбити тварину, а воно втекло? Наяву дізнаєтеся хорошу новину. Якщо в сновидінні ви були в незнайомому будинку, і на вас напала ціла зграя, потрібно в реальному житті найближчим часом уникати відвідування людних місць, бути виборчим в спілкуванні.

Бачити такий сон жінці – неприємні моменти в житті торкнутися сім’ї. Незаміжня дівчина повинна бути уважна до своїх подруг, серед них може бути можлива суперниця. Для заміжньої жінки цей сон пророкує невірність чоловіка і розлад у родині, але якщо уві сні вона вбила щура або щурят – перемога над суперницею забезпечена.

Для чоловіка вбита ним у сновидінні щур обіцяє матеріальні блага.

Щур по соннику Міллера

Якщо вам приснилася щур – будьте готові до конфлікту з бізнес партнерами або сусідами. Конфлікт може закінчитися фізичними каліцтвами. Якщо вам вдалося схопити щура – вам вдасться перемогти своїх ворогів, яких ви будете зневажати. Ви щура вбили? Переможете в будь-якій справі при будь-яких перепони.

Щур, тлумачення сонник Цвєткова

Сонник Цвєткова пропонує готуватися до нещасть, втрат, будете лити сльози. Вбили тварину? Вас чекає удача. Щур велика? Велика удача.

Сонник Хассе

Вас будуть оточувати вороги, і боротьба з ними буде тривалою і не простий.

Щур в англійській соннику

Приснився щур означає негаразди та неприємності від численних ворогів. Якщо у вас є дівчина і ви її любите, готуйтеся поборотися за своє щастя. Сон передвіщає впливового і наполегливого суперника. Так само сон попереджає про фальшивий приятеля, який може зрадити вас.

Французький сонник

Попереджає вас бути дуже обережним: численні вороги готують вам підступи і пастки.

Сучасний сонник про Щура

Якщо ви бачили втікачів щурів – це попередження і вам потрібно на короткий термін виїхати і пожити в іншому місці. Щур щось гризла? Готуйте їжу про запас.

У той же час приснився з п’ятниці на суботу щур обіцяє гарну угоду з матеріальною вигодою для вас. Нападниця і кусає вас за ноги щур може снитися напередодні перспектив без кордонів: успіх, ви підніметеся на дуже високу сходинку в суспільному становищі, станете дуже забезпеченою людиною.

Сонник Астромеридиана

Вважає, що щури сняться людям, незадоволеним пристроєм світу і своїм місцем у ньому. Багато щурів – чекайте зради. Якщо ви уві сні труїли щурів – вас чекає успіх. Якщо ви бачили, як щури кусають інших людей, проблеми будуть у них. Наснилося тварину було білим? Чекайте зради від одного. Величезні проблеми чекають тих, хто побачив велику і чорну, але якщо ви її вб’єте – чекайте милості від долі: ви переможете всіх ворогів.

У своєму соннику попереджає про майбутню хвороби або насильстві. Вбити щура в сні – гарний знак. Ви подолаєте всі неприємності і знищите всіх своїх ворогів.

Жіночий сонник

Якщо щур сниться жінці, сварки з сусідкою або колегою не уникнути. Не піддавайтеся на провокації, намагайтеся уникати конфліктних ситуацій. Схопили щура за хвіст або вбили – будете на висоті.

Психолог Менегетті

Трактує побачене вами уві сні так: пацюки завдають шкоди людині. У зв’язку з цим, це образ загарбника і споживача і є символом руйнування і деструкції. Це символ страху втрати близьких, майна. Це може виражати жіноче агресивне початок, підпорядкування собі, негативний вплив матері.

Сонник Нострадамуса

Нострадамус у своєму соннику так пояснює приснилося щура:

Це тварина можна сприймати як символ плодючості, удачі, загибелі

  • Якщо побачити в сні багато пацюків, які знищують посіви – може несерйозне ставлення до шкідників призвести до екологічної катастрофи.
  • Незвичайна красива біла щур, що їде в кареті, значить на непрості переговори з сусідньої північної країною.
  • Також сон попереджає про оманливою зовнішності співрозмовника, з яким ви плануєте, переговори і його характер тільки з вигляду м’який і не схильний до консенсусу.
  • Приснилися пари щурів, які гуляють і ведуть себе як люди? Значить, у 2020 році буде оголошено про заборону на знищення живих істот.
  • Вам приснився корабель, яким управляють щури? Планеті доведеться пережити повінь в 2066, після якого розпочнеться період процвітання.
  • Якщо уві сні щури готувалися нападати – агресія з боку Великобританії.

Сонник XXI століття нас попереджає

Ловити щурів у сні – до небезпеки, хвороби, голоду, погроз, вести про погане одного. Зловити щура – велика удача. Бачити, що вбиваєш це тварина – уникнути великої небезпеки.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ