Значення імені Радосвета (Рада) – характер і доля, що означає ім’я, його походження

Значення імені Радосвета (Рада) – характер і доля, що означає ім’я, його походження

Що означає ім’я Радосвета – «світлу радість», «сяюча радістю», «світло дає щастя».

Походження імені Радосвета: давньослов’янське.

Позитивна та оптимістична Радосвета має безліч друзів. Вона любить товариство успішних людей і часто зав’язує ділові контакти на вечірках. Радосвета розвиває свій бізнес, який може бути пов’язаний з продажем або сферою послуг. Дівчина вибере забезпеченого чоловіка в розквіті слави і стане ревно оберігати сім’ю.

Скорочене ім’я: Рада, Радушка, Радочка, Світла, Світланко, Светик, Радосветушка.

Яке по батькові підходить до імені: Володимирівна, В’ячеславівна, Геннадіївна, Георгіївна, Григорівна, Данилівна, Данилівна, Євгеніївна, Ігорівна, Казимирівна, Рафаэлевна, Сергіївна, Станіславівна, Феліксівна, Юріївна, Яківна.

Ім’я «Радосвета» англійською (переклад) не існує, використовується транслітерація – Radosveta.

Значення імені для дівчинки

Жінка, що носить ім’я Радосвета, вважає, що тільки постійний рух є запорукою успішного розвитку свого життя і власних здібностей. Не дивно, що у неї постійно є мета, до якої володарка цього імені прагне з усіх своїх сил. Жінка, що носить ім’я Радосвета, точно не є ледачою людиною, завжди знає, чого хоче від життя. Про власних цілях воліє не поширюватися, і часом для оточуючих стає сюрпризом те чи інше досягнення Радосветы.

У своїх судженнях ім’я Радосвета залишається незалежною. З будь-якого питання у неї є власна думка. Свою думку володіє ім’ям вважає єдино правильним. Тому, сперечатися з нею марно – вона постарається зробити все, щоб нав’язати людині свою точку зору. Вона язвительна, дотепна, а тому, мало хто захоче вступити з нею в суперечку. У той же час, Радосвета в деякій мірі залежить від громадської думки, хоча намагається це не показувати. Така поведінка цілком зрозуміло, якщо врахувати, що за життя прагне завоювати визнання і повагу оточуючих. Саме тому, часто Рада може здійснювати вчинки, які суперечать його поглядам, оскільки знає – вони точно будуть схвалені суспільством.

Характер імені Радосвета

Позитивна характеристика імені: Дівчина з цим ім’ям – дуже приємний у спілкуванні, оптимістичний, світлий, делікатний і чутлива людина. Вона володіє сильним характером і часто вражає оточуючих людей своєю цілеспрямованістю і внутрішньою силою.

Негативна характеристика імені: Потрібно сказати, що дівчина з ім’ям Радосвета володіє здатністю використовувати людей для досягнення поставлених цілей – в цьому плані їй властивий прагматизм. Дуже часто друзів вона обирає, враховуючи їх соціальний статус та матеріальне становище. Але варто сказати, що це пояснюється не тільки бажанням Радосвета що-небудь отримати від відносин з людиною – їй подобається перебувати в суспільстві успішних людей, і це надихає її саму на підкорення нових вершин.

Доля імені Радосвета в любові і шлюбі

Що означає ім’я Радосвета для сімейного життя? Особисте життя воліє приховувати від оточуючих. Свого обранця дівчина з цим ім’ям захищає від будь-яких посягань і є патологічно ревнивою. Надає величезне значення любові. Здатна відвести чоловіка з сім’ї, якщо він закохається в нього. Якщо говорити про те, який чоловік потрібен імені Радосвета, то, швидше за все, стати щасливою вона зможе, уклавши шлюб із заможним партнером, який володіє високим соціальним статусом. Сама володіє ім’ям – це чудово розуміє, а тому завжди намагається перебувати там, де присутні талановиті, багаті і знамениті люди.

В кінцевому підсумку. Вона знаходить покровителя і може вступити в шлюб, не відчуваючи особливих почуттів до обранця – для імені Радосвета це неважливо. Здатна на зраду, незважаючи на те, що від чоловіка сама вимагає беззастережної вірності. Це може статися, якщо з якихось причин Рада не буде відчувати сексуального задоволення. Від чоловіка факт зради приховує дуже майстерно. Вона Радосвета любить красиве життя і не надає значення економії. Тому, часто робить сильні витрати і необдумані покупки.

Сумісність з чоловічими іменами

Чоловічі імена, відповідні Радосвете:

 • Радосвета і Валентин
 • Радосвета і Мирон
 • Радосвета і Тимур
 • Радосвета і Юрій

Невдала сумісність імен:

 • Радосвета і Геннадій
 • Радосвета і Аврелій

Таланти, професія, кар’єра

Вибір професії: Що стосується професійної реалізації, то цілком можливо, що Радосвета зможе реалізувати власний потенціал в сфері політики, журналістики, юриспруденції, письменницької діяльності.

Добробут: Також у неї досить непогано розвинений підприємницький талант, а тому, не дивно, якщо ім’я Радосвета доб’ється успіху у веденні власного бізнесу. Вона Радосвета відноситься до категорії людей, які виправдовують засоби метою і здатні знехтувати правилами заради того, щоб здійснити задумане.

День ангела Радосветы: ім’я Радосвета не святкується, оскільки не входить в список католицьких і православних святців.

Відмінювання імені за відмінками

 • Називний відмінок: Радосвета
 • Родовий відмінок: Радосветы
 • Давальний відмінок: Радосвете
 • Знахідний відмінок: Радосвету
 • Орудний відмінок: Радосветой
 • Прийменниковий падіж: Радосвете

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ