До чого сниться відкритий труну з небіжчиком?

До чого сниться відкритий труну з небіжчиком?

Це кошмарне сновидіння викликає паніку по пробудженні. Невже сон в руку, невже він віщує реальну смерть? Не варто хвилюватися: образи підсвідомості рідко мають пряме тлумачення. До чого сниться відкритий труну з небіжчиком? Розберемо по порядку!

Загальне тлумачення снів про труну

Самим поширеним тлумаченням появи небіжчиків у сні є просте попередження про зміни погоди. Не важливо, в труні був померлий чи ні. Також тлумачі вважають: цей сон обіцяє приємні зміни. Наприклад, приїзд гостей або купівлю корисних речей в будинок.

Сюжетів з небіжчиками може бути кілька:

 • померлий оживає уві сні;
 • померлий розмовляє уві сні;
 • померлий ворушиться/перевертається у труні;
 • сновидець присутній на похоронах;
 • в труні знаходиться жива людина;
 • небіжчика відспівують у церкві;
 • небіжчик лежить з відкритими очима.

Похорон сняться до змін у житті. Якщо ховали людини в сонячну погоду, чекають позитивні зміни. Похорон в похмуру погоду обіцяють негативні зміни. Якщо сновидящий ніс труну з тілом друга, незабаром він здійснить зрада.

Бачити похорон живого в реальності людини віщує йому довге життя. Якщо ви побачили похорон свого друга або знайомого людини, в реальності він зможе надати вам істотну допомогу.

Небіжчик з відкритими очима сниться до повернення у ваше життя людини з минулого. Також дане сновидіння віщує розрив зі спогадами про минулі події, які доставляли душевну біль.

Відспівування покійника в церкві сниться до невдалого шлюбу. Якщо у вас намічається весілля, краще не поспішати з укладенням шлюбу. Зазвичай такий сюжет сниться людині, невпевненій у своєму виборі. Підсвідомість через цей образ радить не зв’язувати себе шлюбними узами з обраним людиною.

Для дівчини небіжчик чоловічої статі обіцяє зустріч з нареченим:

 • старий чоловік – наречений буде старшим за віком;
 • молодий небіжчик – до ровеснику;
 • бідно одягнений небіжчик – до багатого нареченого;
 • багато прикрашений труну і одяг померлого – до багатого нареченого.

Заміжній жінці сон передвіщає появу шанувальника. Чоловікам сон сниться до одного, а покійниця – до щасливого життя. Хворому поцілувати померлу – до швидкого одужання.

Що означають власні похорони

Власні похорони обіцяють довге забезпечене життя. Також власні похорони можуть позначати позбавлення від мучившей проблеми – вона буде похована. Бачити себе встає із гробу – до початку нового щасливого періоду життя. Вам можуть запропонувати перспективну роботу, а молодій дівчині – заміжжя.

Лягати в труну або падати в нього – до сумних подій. Це може бути підніжка, яку підставить один за вашою спиною, або інша неприємність. Вибратися з неприємної ситуації буде дуже важко. Бачити себе в труні або сидіти зверху – до більших неприємностей, або підсвідомість попереджає закінчити розпочату справу.

Небіжчик ожив

Що означає сон, в якому померлий встає з труни? Це моторошне сновидіння пророкує прибуток, якщо труну знаходився у воді. Однак існує невеликий нюанс. Якщо ожилий небіжчик був при житті забезпеченим, він може через сон передати свою удачу. Якщо ж померлий жив у бідності, слід готуватися до злиднів.

До чого сниться небіжчик ожив? Якщо він плаче в труні, очікуйте конфліктів і сварок. Якщо хоче вдарити, зверніть увагу на свої гріхи. Особливо важливо згадати про свої взаємини з покійним за життя – постарайтеся загладити провину. Як це зробити? Замовте панахиду в церкві, віднесіть помин на могилку.

Якщо ви віддаєте уві сні свої речі покійного, це вважається предвещанием хвороби. Однак якщо речі забирають найближчі кровники – мати, бабуся, батько – цей сон несе позитивні зміни в житті. З речами ви позбавляєтеся від своїх проблем.

Що значить сон, в якому померлий ворушиться в труні? Це сновидіння пророкує втрату близької людини. Однак це пророцтво збудеться, якщо труну знаходився в будинку сновідящого. Дуже поганим знаком вважається сон, у якому покійний кличе в труну до себе. Затяжна хвороба забезпечена.

Сон, у якому покійний перевертається у труні, передвіщає прибуток. Можливо, вам незабаром повернуть старий борг або просто збільшать зарплату. Якщо померлий намагається щось сказати, запам’ятайте цю інформацію. Повідомлення стосується вашого майбутнього добробуту.

Позитивне значення має і сексуальний контакт з ожилим небіжчиком. Це передвіщає успіх у житті.

Тлумачення найпопулярніших сонників

Сонник Міллера тлумачить образ покійного до несподіваного фіналу любовного роману. Бачити дитину в труні – до провалу справи. Нести труну з небіжчиком – до трагедії. Воскреслий небіжчик – до зміни в гіршу сторону. Труну з померлим у власному будинку – до конфлікту на ґрунті пияцтва. Небіжчик просить їжі – поставте свічки у церкві. Покійний ожив на похоронах – до удачі в будь-яких починаннях.

Сонник Ванги бачить в образі покійних символ безтурботності і спокою. Ожилий мрець віщує отримання звістки. Живий покійник, покладений у труну, віщує біду. Зотлілі домовіни з небіжчиками всередині сняться до удачі і благополуччя. Розмовляти з померлим – до нещастя, брати від нього річ – хороший знак.

Інші тлумачення

 • Бачити небіжчика – до змін у житті.
 • Труну з квітами і натовп людей – до вечірці з друзями.
 • Труну несуть на кладовище – очікує розважальний подорож.
 • Сидіти поруч з труною – поїздка в далекі краї.
 • Брати участь в обмиванні тіла – до задоволень.
 • Кілька небіжчиків в ряд – до запаморочливої кар’єри і багатства.
 • Закривати труну – до великого стану.
 • Відкрити труну і розмовляти з померлим – до біди.
 • Випав з труни небіжчика – до неприємних подій.

Поширеним тлумаченням раптово ожилого в труні мерця є підказка відновити відкладена у “довгий ящик” захід або справа.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ