До чого сниться вагітність і пологи по сонникам Фрейда, Міллера і Лоффа

Як по сонникам тлумачити сни про вагітність і пологи?

Очікування або поява дитини на світ у сні – привід замислитися над своїм життям. Таке сновидіння може порадувати, так і налякати. До чого сняться вагітність і пологи? Кожен сонник дає конкретне тлумачення, ґрунтуючись на деталях і емоціях від побаченої картинки.

Загальне трактування

Значення сну може відрізнятися в залежності від того, кому сниться вагітність або процес народження. Для чоловіків побачена картинка символізує майбутні зміни і новий етап життя. Головний посил сну для чоловічої аудиторії – моральна підготовка до змін, так як на початковому етапі досить важливо правильно реагувати на ситуацію.

Зверніть Якщо вагітність та пологи своєї дружини сняться одруженому чоловікові – це можна вважати за віщий сон: незабаром обраниця буде носити під серцем малюка. Також такий сон свідчить про те, що хлопець морально готовий стати батьком.

Молодим представницям прекрасної половини такий сон передвіщає дрібні клопоти, якими можуть обтяжити близькі. Для зрілих дам бути в сні бути “в положенні” або вирішуватися від тягаря – символ того, що жінка веде нездоровий спосіб життя. Якщо дівчина вагітна і їй сниться такий сон – це ознака хвилювання перед майбутнім процесом.

Звертаємо увагу на деталі

Щоб повніше зрозуміти значення сновидіння, важливо аналізувати деталі:

 • власні фізичні відчуття;
 • емоції;
 • загальну картинку;
 • наявність інших людей.

Якщо пологи проходять болісно – новий етап у житті також буде проходити з труднощами, але результат порадує господаря сну. Відсутність болю і дискомфорту – швидке і легке здійснення планів. Якщо уві сні ви самі приймаєте пологи – чекайте непроханих гостей або іншого сюрпризу.

Особливо важливо звертати увагу на те, хто народився (стать дитини). Новонароджений хлопчик для незаміжньої жінки – провісник появи нового залицяльника, який буде налаштований на серйозні відносини.

Загалом, вагітність і пологи у сні носять позитивний характер. Для підприємців таке сновидіння служить ознакою успіху, для дівчат – символом приємних змін, для людей творчості – відкриття нових граней таланту в собі. Але нездорова вагітна у сні або штучне переривання (аборт, викидень) – знак швидкого завершення успішних справ.

Як трактують значення різні сонники?

Лофф у своїй книзі тлумачень говорить про те, що такі сни можуть бачити молоді незаміжні дівчата, які ще не готові (або не бажають) обтяжувати себе сім’єю. Така картинка для них – відображення внутрішнього страху і неготовність до шлюбу і дітям.

Для довідки! Якщо чоловік сам народжує в мені – значить він має приховані страхи, які стосуються його статевих можливостей.

Легкі пологи – символ того, що з господаря сну скоро спаде тяжкий хрест відповідальності або роботи. Боятися побаченої вагітності і пологів не треба, таке сновидіння гарантує сприятливий результат справ.

Звертаємося до соннику Міллера

Вчений i психолог Густав Міллер заявляє про те, що бачити вагітність і пологи у сні можуть жінки «в положенні». Пояснення такого явища – проекція на реальну життя. Майбутня мама приділяє багато уваги дитині, її постійно мучать думки про майбутні пологи. Так що такий сон для неї – відображення емоцій і самостійно сконструйована в підсвідомості картинка.

Цікаво знати! Учений передбачає стать малюка з точністю до навпаки: якщо сниться народження хлопчика – в реальному житті буде дівчинка.

Що віщує сон чоловіків і невагітних дівчатам?

 • Для заміжньої жінки побачена картинка – це сигнал підсвідомості про те, що вона не відчуває щастя в шлюбі.
 • Для дівчини такий сон пророкує швидку розголосу якихось таємних справ (можливо постраждає репутація).
 • Якщо ви спостерігаєте за пологами – це щасливий знак (вас чекають сприятливі зміни).
 • Рожающий чоловік – реалізація найсміливіших фантазій.

Особливості книги тлумачень Фройда

Відчувати себе «в положенні» – значить скоро завагітніти (трактування для дівчини дітородного віку). Також такий сон передвіщає нові відносини на любовному фронті. Значення сну для чоловіка носить подвійний характер: бажання стати батьком або виникнення непорозумінь у відносинах з жінками.

Що значить народжувати у сні? Якщо ви приймаєте пологи, то можливо незабаром зустрінеш нову людину і створите з ним гармонійний союз (важлива особливість – спочатку ви не звернете увагу на цю людину, а потім ваші відносини вийдуть на новий рівень). Якщо пологи приймають у вас – можлива швидка реальна вагітність (для жінки) або викриття позашлюбного зв’язку (для чоловіків).

З’ясовуємо зміст сонник Цвєткова

Отже, сонник вагітність і пологи трактує так.

 • Вагітність для молодої дівчини – несподівана зрада з боку близької людини.
 • Заміжня жінка «в положенні», – гармонія і радість сімейного життя, любов і ніжність чоловіка.
 • Вагітний чоловік – швидке зародження або втілення нових ідей.
 • Народжувати у сні жінці – тільки позитивний сенс (велике щастя незабаром наповнить життя).

Для довідки! За сонником Цвєткова, якщо у чоловіка народився хлопчик (або чоловік сам народжує хлопчика) – отримання новини з фінансового питання, дівчинка – звістка духовного характеру.

Про що говорить сонник Лонго?

Юрій Лонго – маг, ілюзіоніст і письменник. За його соннику вагітність для молодої дівчини – знак того, що потрібно реалізовувати материнський інстинкт або виходити заміж. Якщо чоловік бачить свою жінку «в положенні», не поспішайте бігти на прийом до гінеколога. Така картина сигналізує про те, що безнадійна ідея може виявитися прибутковою.

Пологи у сні – символ непростої справи в найближчому майбутньому. Щоб досягти результату, вам потрібно неабияк потрудитися. Лонго радить чоловікам, які бачать власні пологи, відноситься до таких сновидінь з гумором і з позиції здорового глузду (не шукати таємного посилу).

Отже, загальний сенс всіх трактувань говорить про те, що період очікування або народження дитини у сні – можливість переглянути свої справи, внести в них корективи або почати життя наново. Побачена картинка рекомендує переглянути власні цінності і пріоритети.

 

 

 

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ