До чого сниться відьма по сонникам Міллера, Лоффа, Федорівської та ін

Приснилася відьма: що це означає по різних сонникам

Відьом завжди боялися і сторонилися, вони здавалися людям дивними, а в часи інквізиції, як відомо, їх навіть спалювали. Однак вони – не завжди зло, швидше просто ті, хто знає і може більше, ніж звичайна людина. І від того, які думки ними володіють, залежить те, які справи вони творять, добрі чи погані.

Тому дуже важливо згадати, на якій стороні була чаклунка з вашого сну. Крім цього важливі такі деталі, як її одяг, що вона говорила, що робила, викликала у вас страх або благоговіння, емоційний окрас сну загалом. А зрозуміти, до чого сниться відьма, вам допоможуть сонники.

По соннику Міллера

 • Ви прагнете чи будете прагнути до веселощів і відпочинку, вплутуватися в галасливі компанії, шукати пригоди, однак вам не варто перестаратися з цим, тому що в такому випадку вас чекає приниження і ганьба.
 • Якщо чаклунки наступали на вас натовпом, то тут теж нічого хорошого не передбачається. В найближчому майбутньому не рекомендується укладати ніяких угод або покупок, тому що в комерційному плані у вас зараз не найкращий час. Не все гладко і в сім’ї негаразди, дрібні образи і сварки будуть вас переслідувати. Проте не варто засмучуватися, адже сон – це всього лише підказка, а те, що буде в підсумку, залежить тільки від вас.

За сонником Гришиній

 • Молода відьма сниться до якоїсь несподіванки, яка наздожене вас. Характер цієї несподіванки залежить від того, зла вам бажала або ця добра жінка. Також такий сон указує на те, що ви занадто зациклені на собі і не помічаєте, що відбувається навколо.
 • Якщо ви зустріли її в лісі, продовжуйте йти по тому шляху, по якому йдете зараз, він найвірніший, а дороги все одно немає.
 • Вас очікує дуже важливе рішення, від якого залежить ваша подальша доля, якщо в сновидінні ви зустріли чаклунку на роздоріжжі або на перехресті.
 • Якщо вона була старою і дряхлою, значить, якась частина вас готова віддатися злу. Не піддавайтеся цьому, адже, незважаючи на спокусу, ви самі прекрасно розумієте, що ні до чого хорошого це не призведе, як для вас, так і для оточуючих. Те ж саме тлумачення має сновидіння, в якому вона щось готувала.
 • Якщо чаклунка трави збирала, то вам байдужа битва добра і зла, ви знаходитесь у абсолютному нейтралітет, маючи як хороші, так і не дуже якості, як і будь-яка інша людина.

За сонником Дмитра та Надії Зими

У вас вирують пристрасті і бажання, з вас так і періщить імпульсивність. Однак будьте обережніше, тому що це небезпечно. Необдумане рішення, яке, як вам здається, призведе до гарного результату, може викликати досить плачевний підсумок. Остерігайтеся підозрілих спокус, і все буде добре.

За сонником Девіда Лоффа

Подібні сни, в яких сновидець або інша людина наділяється містичними силами, зустрічаються досить часто. І важливим є те, як, на допомогу людям або проти них, застосовуються ці сили.

 • Якщо ними володієте ви і направляєте їх проти інших, це значить, що:

a) Наяву у вас є почуття переваги ваших конкурентів над вами, і ви хочете наздогнати їх, зрівняти сили.

b) Ви бажаєте показати всім, наскільки ви могутні, щоб домогтися захоплення або переляку суперників.

c) Весь гнів до інших людей ви тримаєте в собі. Адже ви розумієте, що коли-небудь взорветесь, і це призведе до не найкращим наслідків, так що випускайте помаленьку свої емоції і не збирайте їх.

d) У вас є бажання привернути увагу когось із ваших знайомих, навіть якщо уві сні ви звертали силу проти незнайомої людини, прищепити йому інтерес до вас і показати свою прихильність до нього.

 • У сновидінні сили були спрямовані проти вас? Вам здається, що хтось намагається перешкодити вам, вплинути на вас, послабити, розпускає плітки про вас і влаштовує змова.

За сонником від А до Я

 • Бачили уві сні відьму? Незабаром вам належить веселитися на природі в оточенні безтурботним компанії, однак це закінчиться для вас тільки сильним похміллям і брак грошей навіть на те, щоб просто купити їжі.
 • Якщо уві сні ви були нею, то наяву ви опинитеся в ситуації, коли катастрофічно не вистачає часу, нічого не виходить, а попросити допомоги не у кого.

За сонником Федорівської

 • Якщо ви бачили відьму або стали нею, то ви ризикуєте зробити фатальну помилку, яка повністю змінить ваше життя, причому не в кращу сторону.
 • А ось якщо вбили її або навіть просто побилися, ваші справи підуть в гору, все почне виходити краще, ніж раніше, і в принципі поки що у всьому вам буде супроводжувати удача.

За езотеричного соннику

Ви потрапите в захоплюючу, але не менш небезпечна пригода, яке залишиться у вашій пам’яті на все життя і принесе нових вражень. Однак якщо при вигляді чаклунки вам було страшно, то це пригода буде мати сумний підсумок, однак піднесе вам необхідний життєвий урок.

За еротичного соннику

Відьма у сні означає тваринні інстинкти, бажання показати себе світу і звільнитися від пут, нав’язаних суспільством. Але також, приснившись, вона застерігає вас від імпульсивних дій. Найближчим часом вам буде краще не проявляти ініціатив, не шукати і навіть уникати випадкових знайомств, не намагатися зміцнити зв’язки.

За сонником для всієї родини

 • Чекайте неприємних звісток, ймовірно, хтось намагається перешкодити вам, ускладнити ваше життя, проте якщо ви будете сильні духом, то витримайте всі ці нападки.
 • Якщо відьма здійснювала над вами магічний ритуал, це ознака того, що ви не впевнені в собі і власних силах, від чого можете зважитися прийняти допомогу від впливового, але ненадійного людини, що не принесе бажаних результатів.
 • Відьма мала вигляд вашої партнерки? В майбутньому ваші відносини похолодеют, однак незабаром спалахнуть з новою силою.

 

 

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ