Сонник прасувальна дошка до чого сниться прасувальна дошка уві сні

Наснилася банальна прасувальна дошка? Будьте готові до справедливої, але жорсткій критиці: доведеться червоніти і каятися. Цей же образ може передрікати уві сні сімейні клопоти. Сонники підкажуть, до чого сниться ще виріб для прасування.

сонник Міллера

Вже згадана конструкція символізує уві сні звичний плин всіх справ. Що значить для жінки, якщо вона спалила річ під час прасування? Міллер припускає, що незабаром її здолають підозри про наявність суперниці.

Тримайтеся!

Приснився зазначений об’єкт? Вас чекає низка труднощів. Бачити, як виріб використовують інші персонажі, означає, що конкурентка в любові виявиться успішнішою.

Уві сні з’явилася зламана дошка? Швидше за все, всі ваші біди відбуваються через нестриманість і легковажності.

Купа мятого білизни, призначена для прасування, означає, що вам належить виправляти допущену недавно помилку. Якщо ж білизна була випрасуваний і складеним рівною стопкою, то вас чекає матеріальне благополуччя.

особливості процесу

Уві сні ви захоплено відпрасовувати дрібнички, використовуючи спеціальне пристосування? У будинку запанує спокій і благополуччя, а справи підуть своїм чередом.

Будь-які труднощі під час процесу, на думку Жіночого сонника, вказують на несприятливу домашню обстановку. Якщо ви примудрилися обпектися, то надмірна втома доведе до хвороби.

Довелось бачити, що прасуванням займається хтось ще? Чекайте в гості старого і дуже веселого знайомого.

що гладили?

Приснилася дошка для прасування? Згадайте, що саме ви на ній гладили. Від значення тієї чи іншої речі залежить остаточне тлумачення сну.

  • Шматок тканини, велике полотно – належить залагоджувати справи або відносини.
  • Домашня одяг – примирення після сварки.
  • Діловий костюм – негайно змініть імідж або поведінку.
  • Стрілки на брюках – проявіть рішучість, прямоту.
  • Простирадло, підодіяльник – подарунок, сюрприз.
  • Нижня білизна – неприємна поїздка.
  • Носильними одяг – виграш.
  • Сукня – щасливі зміни, переїзд.

Не перестарайтеся!

Наснилася зручна і якісна дошка? Працюйте наполегливо і терпляче, результати вас порадують.

Погано бачити кволу і зламану конструкцію з пропаленій поверхнею. Це означає, що ви ризикуєте буквально перестаратися і все зіпсувати. Іноді подібний образ попереджає про подружню невірність.

Уві сні ви примудрилися особисто пропалити поверхню? В реальності бурхливі емоції або дурний вчинок стане причиною великих проблем.

дерзайте!

Побачили уві сні новісіньку прасувальну дошку? У світі реальному напроситеся на поїздку, яка принесе розчарування. Крім того, доведеться витратити чимало грошей, вирішуючи якусь серйозну проблему.

Наснилося, що ви продавали пристосування для прасування? Наяву вмудритеся зробити так, що замість вас виконувати неприємну роботу буде хтось інший. Цей же сюжет передрікає, що стороння людина вирішить ваші труднощі.

Що значить, якщо така дошка дісталася уві сні в подарунок? Навколишні доставлять масу незручностей і неприємностей.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ