До чого сниться сніг — багато або мало, білий або чорний, йти по снігу, бігти і т

Що віщує сніговий сон: веселі забави або виснажливі клопоти

Всі ми бачимо різні сни. Але найчастіше в нічних мареннях відображається те, з чим ми могли стикатися в реальному житті. Не виняток — природні явища, які завжди пов’язані з емоційним підйомом як уві сні, так і наяву. До одного з таких образів можна віднести сніг. Він пухнастий, білий. Легкий мороз і такий приємний хрускіт під ногами… Зі сніжною зимою пов’язані одні з найбільш приємних і хвилюючих спогадів дитинства. До чого сниться снігопад або кучугури? Допоможуть в цьому розібратися тлумачі сновидінь.

До чого сниться сніг: тлумачення різних сонників

Тлумачення цього символу в різних сонники не завжди однозначно. У більшості випадків він є доброю прикметою. Це пов’язано з тим, що сніг чистий, легкий, весь зітканий з мільйонів тендітних сніжинок, безневинний і непорочний, немов символ наївності, чистоти, оновлень і нових надій. Таку символіку підтримують різні тлумачі:

 • Міллера — вам покровительствує Фортуна, серйозних проблем найближчим часом не буде;
 • Деніз Ленн — до змін у поглядах на життя і хороших змін;
 • Чжоу-гуна — до удачі.

Не завжди сновидіння з цим природним явищем — символ благополучних змін в житті. Образ також може служити попередженням про майбутні неприємності або розчарування. За сонником Езопа, бачити сніг у сні — до несподіваного зради або обману. Але при розшифровці нічних мрій важливо враховувати всі нюанси і деталі сну:

 • сніг падав пластівцями, танув або іскрився на сонці;
 • скільки його було, чи бачили ви кучугури;
 • яким він снився: білим і чистим або темних і брудних;
 • яке стояло час року;
 • що ви робили: просто дивилися на снігопад, каталися з гірки або ходили босоніж.

Краще буде, якщо ви свої відповіді запишете на листку паперу, щоб нічого не упустити.

Впливає на тлумачення підлогу сновидця

Сни про сніг зазвичай мають однакове значення як для чоловіків, так і для жінок. Окремо для представниць прекрасної статі в соннику Міллера є застереження. Так, якщо дівчині приснилося, що вона катається на санчатах, в найближчому майбутньому їй доведеться боротися за серце коханої.

Багато чи мало снігу вам наснилося

Якщо ви бачите уві сні легкі ширяють сніжинки, які покривають рівним, пухнастим килимом землю, це дуже хороший знак. Він обіцяє удачу і зміни на краще.

Приснилися снігові завали з кучугурами? Згідно соннику Міллера, це дуже хороша прикмета, передвіщає щедру нагороду сновидінню.

Ціла снігова гора в сновидінні — недобрий знак, який попереджає про проблеми у досягненні задуманого. Чим вона вища, тим важче буде досягти мети.

Побачили трохи снігу, який злегка припорошил землю? Це сигнал не впадати у відчай, ваші життєві труднощі тимчасові і скоро закінчаться.

Значення деталей сновидіння

Трапляється так, що уві сні ми бачимо досить незвичайні картини. Наприклад, що сніг йде не вчасно або у невідповідний час року. Часто саме така деталь може кардинально впливати на розшифровку сновидіння.

В яку пору року відбувається дія

Згадайте, який час року було уві сні:

 • літо — сюрприз або здивування, як стверджує сонник Езопа;
 • весна або осінь — швидке охолодження почуттів і розчарування; задумайтеся про своє оточення, можливо, деякі зв’язки вже зжили себе або вимагають трансформації;
 • зима, під Водохреща — це сумний знак, що віщує розлуку з вашим обранцем; ваше розставання зумовлено долею, вас чекає краще майбутнє.

Чекайте позитивних змін, якщо вам приснилося, як тане сніг навесні.

Вигляд і колір снігу: білий, сірий, чистий чи брудний

Одним з найбільш сприятливих знаків вважається побачити в сні рівний, білий, блискучий на сонці сніг. Такий образ передвіщає радість, удачу і везіння у всіх справах. Якщо приснилося, що по пухнастою білосніжній поверхні біжить заєць, вам потрібно буде вирішити складну задачу і піти на ризик, щоб домогтися успіху.

Зовсім по-іншому йдуть справи, якщо вам снився брудний, сірий сніг. Побачене попереджає вас про майбутній приниженні. Будьте готові до того, що вам доведеться приборкати свою гординю по відношенню до якоїсь людини.

Для тлумачення також важливо, якого виду було це природне явище:

 • снігопад з дощем — розчарування у відносинах і сердечну тугу; уважніше придивіться до вашій другій половинці;
 • мокрий — до приниження; можливо, ваші дії необачні, а їх наслідки будуть не самими сприятливими, і все закінчиться ганьбою;
 • завірюха, особливо якщо ви бачили її через вікно — біди обійдуть вас стороною;
 • снігова лавина — вам варто стежити за своїми фінансами, існує велика ймовірність обману або укладення угод з аферистами.

Приснився заєць на білому снігу — вам доведеться ризикувати, щоб домогтися успіху

Ваші дії уві сні

Якщо ви спостерігали за снігопадом через вікно, вас чекають перешкоди в досягненні цілей. Будьте готові докласти чимало зусиль, щоб добитися позитивного результату. Ще такий сон передвіщає труднощі у фінансових справах і відчуження в особистих відносинах.

Символіка білого кольору багато в чому пов’язана зі снігом. Природне явище нерозривно пов’язане з білизною, тому снігову чистоту, спокій, безтурботність визнали атрибутами і цього відтінку.

Несприятливим вважається сюжет сновидіння про те, як ви заблукали в заметілі або бурані. Все це може говорити про те, що вас чекає ціла низка невдач в майбутньому, особливо при похмурому і неспокійному настрої сну. Але якщо ви зуміли вибратися, то подолаєте всі неприємності з допомогою свого працелюбства та винахідливості.

Сонник XXI століття стверджує, що ліпити сніговика або створювати снігові фігури у сні, — до райдужних перспектив. Незабаром вас чекають зміни, які призведуть до щасливого фіналу. Незважаючи на всю наївність і дитячість, грати в нічних мареннях в сніжки — погана прикмета. Сон попереджає вас про чвари з родичами. Спробуйте налагодити сімейні зв’язки.

Значення інших дій сновидця зі снігом:

 • є — попереду вас чекає розчарування, впадуть ваші надії та ідеали;
 • розчищати — ви намагаєтеся позбутися від внутрішнього застою; задумайтеся, можливо, вам не вистачає душевної теплоти;
 • натиратися, вмиватися — символ очищення, перевтілення і виконання бажань;
 • ходити босоніж вам не вистачає любові та уваги;
 • замітати сліди — образ говорить про вашу внутрішньої тривозі і недовіру по відношенню до близьких і друзів.

Що значить бігти по снігу уві сні

Варто уважно проаналізувати сон, в якому вам приснився біг по снігу. Що може означати таке бачення — розкажуть сонники:

 • Ванги — необхідно прийти до церкви, покаятися в гріхах і помолитися;
 • Цвєткова — до приємної несподіванки; можливо любовне побачення;
 • мусульманський — швидка втрата грошей і добробуту;
 • Фрейда — труднощі у спілкуванні з коханою людиною; чим більше ви бігли в сновидінні, тим серйозніше буде конфлікт наяву;
 • Хассе — можете потрапити в біду;
 • Медеї — збитки і бідність.

Ось і підійшла до кінця наша захоплююча спроба заглянути в майбутнє за допомогою тлумачення сну про сніг. Чудово, якщо ви отримали сприятливий прогноз. Але не варто сумувати, якщо образ не обіцяє вам нічого гарного. Пам’ятайте, що ви отримали лише попередження, і у ваших силах все змінити в кращу сторону.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ