Якщо сниться хлопець з понеділка на вівторок?

Чого чекати, якщо сниться хлопець з понеділка на вівторок?

Кожному дню тижня відповідає своя планета, своє світило. У понеділок панує Місяць, а вівторок полагоджений Марса. Ця планета сили руху, вогню і великих досягнень. А значить, такі сни важливі своєю незвичністю і новизною. Аналіз такого сновидіння може допомогти вам розібратися з усіма примхами долі. Що означає якщо сниться хлопець з понеділка на вівторок?

Значення снів

Такий сон дуже важливо запам’ятати до найдрібніших подробиць. Який чоловік вам приснилося, як ви до нього поставилися, його одяг і наскільки він гарний або безобразен. Які почуття виникли у вас до нього в цей момент і як ви самі на все це відреагували. Всі ці тонкощі мають колосальне значення в розшифровці такого сновидіння.

  • Коханий, побачений незаміжній дамі в цю ніч наяву незабаром з’явиться в її життя. А якщо це ще й реальний чоловік, то відносини між ними можуть тривати дуже довгий час. Красень чоловік у сні обіцяє незабутні враження наяву, безліч приємних і радісних моментів чекає володарку такого сну.
  • Для леді, не обременившими себе узами шлюбу, таке сновидіння обіцяє повністю переглянути свої переконання і швидше за все, обзаведуться сім’єю і хорошого матеріального достатку. Однак виродок передбачає настання несприятливого часу, смуги невдач, крах в житті і на роботі, в особистих стосунках і любові.
  • Якщо хлопець наводить на неї страх, то в реалії чекай неприємних переживань. Кохана людина може вчинити не кращим чином, що спричинить за собою багато розладів з вашого боку. З іншого боку такий сон попереджає і оберігає володаря від необдуманих пригод. А от чоловіку такий сон сниться до прибутку.

 

Що віщує сон

Знайомство з хлопцем в ніч на вівторок говорить про те, що бажання познайомитися у вашому підсвідомості дуже високо. Однак подібні відносини можуть привести до деяких проблем і невдач. Якщо знайомство відбулося з неприємним вам чоловіком – зверніть увагу на стан свого здоров’я, може найближчим часом похитнутися.

Інші таке сновидіння роз’яснюють з іншого боку. Так сонник у сучасній інтерпретації пояснює, що хлопцеві увидавшему чоловіка в сновидінні варто звернути на себе увагу і стати виховати впевненість у собі. На сьогоднішній момент він дуже потребує підтримки свого близького оточення.

А ось для заміжніх дам таке бачення обіцяє майбутньої швидкої вагітністю. Але, якщо вночі ви бачите коханого чоловіка, який обіймає вас, то в реальності чекайте неприємності.

Сновидіння завжди відрізняються своїми дрібними нюансами і таємницями підсвідомості сплячого. Витлумачити його лише за побаченої картинки стане величезною помилкою. Для початку прислухайтеся до себе, які переживання ви зазнали перед цим, що порадувало або засмутило вас в попередню тиждень. Бути може, ви з ким-то дуже сильно посварилися, і ваше підсвідомість спрацювала просто як викид негативної енергії, яку ви стільки часу у собі тримали.

Події, факти, емоції, фази місяця

Єдине, що можна з точністю стверджувати, що сон, приснився дівчині в ніч понеділка найкращим чином стане відповідати всім її відчуттів і бажань. У цей час потрібно запам’ятовувати всі нюанси, включити трохи своєї фантазії і бути впевненою в тому, що все хороше, що наснилося в цей момент піде на користь, а погані моменти кануть в літо.

Ще один важливий момент. Марс відповідає за все, що відбувається в цю ніч, ця планета є володарем цього дня. Все те, що наснилося і сталося з вами в сні, може збутися наяву або через сім днів або сім років. Планета дозволяє відкрити завісу нашого майбутнього і трохи стати магом і ясновидцем своєї долі.

Марс не любить боягузів і слюнтяев, ця планета-покровитель серйозних і сміливих людей, тому не бійтеся ламати пережите і йти по новій дорозі до нових звершень. Однак кожен крок свого нового шляху зважуйте і осмислюйте. Нестримність у цій справі зайве.

Дивіться і запам’ятовуйте свої сни, фарбуйте і урізноманітніть своє життя, передбачайте своє майбутнє і будьте щасливі.

 

 

 

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ