До чого сниться сніг, білий або брудний по сонникам

Основні значення

 • Сніг у сні часто означає печаль, здатну вкрити і повністю змінити все життя. Все, що було значуще, закутується холодним білим покривалом і недоступно до пори. По всій імовірності, у вас є привід засмучуватися, але це знак оновлення. Вам потрібно усамітнення, переосмислення цінностей, спокій і відсутність поспіху. З часом все налагодиться, хоча навряд чи стане таким же, як раніше.
 • У деяких народів сніг у сні асоціюється з невинністю, внутрішньою чистотою, деякою замороженностью почуттів, холодністю. У широкому розумінні цноту відноситься до розуму і передбачає сумнів, допитливий і тверезий розум. Це якості, які відлякують чоловіків, що віддають перевагу жарку і бездумну пристрасть. Якщо хочете викликати розташування, навчитеся посміхатися і приховувати холодність. З іншого боку, холодність служить непоганим бар’єром проти панібратства і недоречних спроб службових романів.
 • Ховатися, ховатися від снігу – ви цілком успішно уникаєте уготованою вам долі. Цілком можливо, ваші страхи мають під собою підставу. Потрібно зупинитися, подумати, гарненько все зважити і прийняти рішення, про яке ви не будете шкодувати занадто сильно.
 • Буран, снігова буря – знак серйозних і небезпечних випробувань. Знайдіть безпечний притулок, зверніться до друзів за допомогою. Буря навіть чарівна, якщо спостерігати за нею їх вікна теплого і надійного будинку.
 • Провалюватися в сніг – ви непохитні і вперті, віддаєте перевагу короткі і швидкі рішення, але це не завжди спрацьовує. Продумайте більш ефективну і менш трудозатратную стратегію поведінки. Застосування мінімальних технічних засобів робить прогулянку по глибокому снігу в десятки разів простіше. Вистачить битися з вітряними млинами і діяти нахрапом. Ви можете легко підвищити ефективність, якщо задумаєтеся.
 • Якщо уві сні наздоганяє снігова лавина – здається, що вас несе безжалісне колесо долі. Сновидіння суб’єктивно. В реальності знайдіть спосіб ухилитися і вийти з низки дуже стрімких подій. Купіть собі чашку кави або морозиво і посидьте півгодини спокійно, поки факти самі не складуться в правильну картину.
 • Є сніг – отримати новий сил. Ви цього потребуєте. Знайдіть приводи для радості і час для розваг. Без радості людина швидко виснажується і втомлюється. Якщо ви не хочете втратити ефективність – неодмінно зробіть перерву на розваги. Буде краще сходити в театр, кіно, ресторан, з’їздити куди-то з компанією.

До чого сниться сніг по сонникам

 • Має значення час року. Якщо сніг приснився взимку – його значення знижується. Можливо, це всього лише віддзеркалення дійсності. Звертайте увагу не незвичайні сни. Наприклад, на вулиці сльота, а вам сниться чистий білий покрив і катання на санках – такий сон означає прагнення забути проблеми і вирішити їх максимально швидко, як в дитинстві. Цей сон – до успіху, якщо катання вийшло веселим і приємним. Якщо вас щось лякає – є невирішені моменти, на які ви свідомо не звертаєте уваги.
 • Бачити білий чистий сніг – до інтуїтивного розв’язання проблем. Можливо, ви вже знаєте рішення, потрібен час, щоб його висловити вголос або сформулювати для себе.
 • Якщо сніг приснився вам у той час, коли за вікном немає і натяку на нього – згідно жіночого сонником, це до відмінного здоров’я і, можливо, до бажаної вагітності.
 • Іскристі гострі сніжинки, легкий снігопад – до приємного проведення часу, відмінного настрою.
 • За Мененгетти сніг у сні означає сексуальну холодність і фригідність, надмірний контроль і розважливість.
 • Брудний сніг, що тане – до проблем і розкриття таємниць.
 • Англійський сонник волає до розсудливості і обіцяє виключно приємні значення. Сон означає мир у родині, благополуччя, успіхів на професійній ниві та незаплямовану репутацію. Можливі підступи недоброзичливців, але ви без особливих зусиль подолаєте їх старання.
 • Східний сонник попереджає про небезпеку внутрішнього згорання, сніжної порожніми, апатії, байдужості.

Висновок

Бачити сніг у сні – відмінний знак, особливо для інтелектуальної еліти. З іншого боку, це і попередження про можливе емоційному охолодженні. Не забувайте, що людина – істота теплокровне і потребує гарячому серце для досягнення значущих результатів. Сніг – знак не поспішати з висновками.

Поспіх тільки шкодить. Деяка загальмованість у прийнятті рішень буде тільки на руку. Обов’язково знайдіть час для веселощів і розваг, запросіть друзів чи виберіться в галасливе місце.

Зміна обстановки допоможе вам зосередитися і знайти нові рішення. Може бути, ви сумуєте по снігу. Їдьте на гірськолижний курорт. У цьому немає нічого незвичайного. На значній частині планети завжди буде зима. Хтось женеться за літом, комусь потрібен іскристий сніг.

 

 

 

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ