8 Способів застосувати фен-шуй до дизайну вітальні

Такий підхід допоможе створити в будинку простір з позитивною енергією, в якому вам дійсно буде комфортно жити.

Застосування фен-шуй в дизайні вітальні може принести в ваш будинок відкритість, удачу і світло. Вітальні завжди були невід’ємною і важливою частиною будь-якого житла, тому, що це – основна зона в будинку, де відбувається прийом гостей. Крім того, в вітальні ми проводимо більшу частину свого дозвілля з сім’єю.

Максимізація фен-шуй у вашому будинку не повинна бути складним завданням. Ми легко можемо перетворити вітальню в зону, яка може поліпшити самопочуття і мікроклімат в сім’ї без зайвих матеріальних і тимчасових витрат.

Мінімізуйте безлад

Центральний принцип фен-шуй – просторова гармонія. Простір гармонійно, коли все в ньому має свою мету і зручно співіснує з іншими об’єктами. Таким чином, першим кроком до перетворення вітальні по фен-шуй є расхламленіе самого простору.

Захаращене простір може впливати на ваше психічне здоров’я, і не завжди позитивно. Це також може порушити енергетичний потік вашої кімнати. Фен-шуй заснований на силі ци, або життєвої силі, і її постійному русі в просторах, в яких ми живемо. Брудна або неорганізована вітальня може перешкоджати цьому потоку.

Це може бути зайва меблі, предмети одягу, коробки або навіть настінний декор. Переконайтеся, що ви можете легко переміщатися по вітальні, не спотикаючись об якісь предмети і, не зачіпаючи їх. Це хороша лакмусовий папірець для позбавлення від безладу в просторі.

створіть баланс

Мета фен-шуй – створити баланс, тому переконайтеся, що в кімнаті немає жодного переважаючого матеріалу. Важливо компенсувати текстури. Наприклад, якщо у вашому приміщенні багато металу, можна додати м’які аксесуари, такі як подушки і килимки.

Поважайте елементи фен-шуй

вітальня – це гармонійна суміш різних елементів. Ключем до хорошого фен-шуй є наявність зразків всіх п’яти елементів, які включають в себе метал, дерево, вогонь, воду і землю:

  • Коричневі тони, а також квадратні і плоскі предмети, являють собою земну стихію.
  • Кольори сірий і білий, а також предмети круглої форми, є металевий елемент.
  • Хвилясті об’єкти, а також вигнуті лінії ідеально підходять для зображення водної стихії.
  • Для дерева можна використовувати зелений і синій кольори, а також витягнуті, у вигляді циліндра предмети і меблі.
  • І, нарешті, використовуйте трикутні об’єкти і червоний колір для зображення вогню.

Придбайте кімнатні рослини

багато кімнатні рослини по фен-шуй приносять в будинок багатство, удачу і благополуччя. Рослини можна розташувати так, щоб по вітальні був каскад зелені. Це допоможе поліпшити якість повітря в кімнаті.

Майте на увазі, що, ви також повинні правильно піклуватися про рослини. Переконайтеся, що їм достатньо природного світла, і не забувайте поливати рослини не рідше чим один раз на тиждень – це середній період поливу для домашніх квітів.

Да буде світло!

Фен-шуй спрямований на те, щоб по навколишньому простору можна було легко переміщатися. Створюйте простір, наповнене світлом, – повісьте нещільні штори, світлі стіни, так само як і світлі дерев’яні або плиткові підлоги, також можуть надати вітальні відчуття легкості.

розстановка меблів

У вітальні з хорошим фен-шуй має бути місце для кожного члена сім’ї. Ці незалежні простору повинні бути привабливими і зручними для людини, що використовує його. Якщо в родині троє осіб, переконайтеся, що вільного місця достатньо як мінімум для трьох осіб.

Місце для дивана

положення дивана – один з найважливіших моментів, які слід враховувати при розстановці меблів. Диван слід поставити близько основний несучої стіни, при цьому диван не повинен торкатися. Також важливо, щоб диван був звернений до вхідних дверей в вітальню. Якщо диван не можна поставити так, щоб з нього була видна двері, то використовуйте дзеркала, щоб відобразити вхід в кімнату.

додайте мистецтво

Ви можете використовувати предмети мистецтва, щоб поліпшити фен-шуй в своїй вітальні. Просто майте на увазі, що творчість являє собою п’ять елементів, і воно не повинно викликати надлишок або дисбаланс в просторі. Використовуйте мистецтво, щоб узгодити деталі і привнести позитив у вашу вітальню.

Також пам’ятайте, що ці предмети повинні викликати приємні почуття, тому ви можете використовувати фотографії, картини та плакати з улюбленими пейзажами або усміхненими обличчями.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ