8 Причин перейти на бамбукового постільна білизна

бамбукові простирадла зберігають тепло взимку і прохолоду влітку. Мікро-отвори в бамбуковому волокні дозволяють тканини дихати і регулювати температуру тіла. Ці отвори забезпечують ізоляцію, утримуючи тепле повітря між тілом і ковдрою.

Підходить для чутливої ​​шкіри

Бамбук м’якше багатьох штучних волокон і не подразнює шкіру. Гіпоалергенні властивості бамбука ідеально підходять для людей з підвищеною чутливістю і є рішенням для тих, хто схильний до подразнень шкіри і астмі.

чистий сон

Тканини виготовлені з бамбукових волокон, природним чином стійкі до бактерій, відштовхують пилових кліщів, цвіль і грибок, а також забезпечують більший приплив повітря.

Відштовхує неприємний запах

Бамбук містить натуральну речовину, стійке до утримання запаху і забезпечує більший потік повітря, що, в свою чергу, допомагає відштовхувати запах тіла.

дуже міцний

Бамбук – дуже міцний і пружний матеріал. При правильному догляді він прослужить довше, чим інші тканини.

без хімікатів

Бамбук часто забарвлюють з використанням екологічно чистих барвників і технологій.

екологічний

Оскільки бамбук розкладається, як і інші органічні рослинні речовини, він не виділяє шкідливих газів в навколишнє середовище, що робить його екологічно чистою альтернативою інших матеріалів, таким як бавовна і поліестер.

Його вирощування не вимагає використання пестицидів або хімічних добрив. Бамбук також вимагає дуже мало води для росту і виробляє приблизно на 35% більше кисню, чим інші дерева, що робить його одним з найбільш поновлюваних ресурсів.

Приємний до тіла

Бамбук – неймовірно м’яка, легка тканина з унікальною текстурою, вона легко драпірується, так що простирадла не потурбують вас під час сну.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ