Значення імені Веселіна (Вагома) – характер і доля, що означає ім’я, його походження

Значення імені Веселіна (Вагома) – характер і доля, що означає ім’я, його походження

Що означає ім’я Веселіна – «весела», «смішлива». Ще одне значення імені Веселіна – «сміхотуха».

Походження імені Веселіна: слов’янське.

Дослідники говорять про те, що ім’я має болгарські корені. Почуття гумору і позитив здорово допомагають Веселине в житті. Вона залежить від думки інших, їй варто вибирати надихаюче оточення. Занадто складні справи дівчина відкладає до нескінченності. Шлюб вступає по любові, але сімейний побут розбиває ілюзії і вона зосереджується на любові до дітей.

Скорочене ім’я: Веселка, Ваги, Вагома, Весела і Ліна.

Яке по батькові підходить до імені: В’ячеславівна, Глібівна, Кирилівна, Львівна, Миколаївна, Павлівна, Петрівна, Тимофіївна, Федорівна, Ярославівна.

Ім’я «Веселіна» англійською (переклад) не існує, використовується транслітерація – Veselina.

Значення імені для дівчинки

Що означає ім’я Веселіна в дитинстві? Жінка, що носить ім’я Веселіна, є дуже спокійним, чемним, життєрадісним і доброю дитиною. Вона намагається не вступати в конфлікти і вже точно не стане ініціатором сварки. Незважаючи на те, що в компанії однолітків Веселіна користується авторитетом, сама по собі вона зовсім не прагне до лідерства, а, навпаки, віддає перевагу не надто привертати до себе увагу. У дорослому віці дівчина з ім’ям Веселіна продовжує дотримуватися аналогічної точки зору, а тому, більш впевнено почуває себе на позиції підлеглого, ніж керівника, хоча і має всі якості для того, щоб стати лідером.

Вона – натура дуже захоплива. Вона береться за виконання одного завдання, після чого втомлюється і переходить до пошуку іншої, більш простий, на її погляд, цілі. Саме неготовність доводити справу до кінця може перешкодити Веселине досягти успіху в житті. Варто сказати, що ім’я часом не позначається на її характері і діях. Наприклад, вона дуже розбірлива в книгах, фільмах і, звичайно ж, уважно підходить до вибору друзів. Вона Веселіна комунікабельна, але не кожної людини впустить на свою територію. Ім’я Веселіна може досить довго придивлятися до людини, перш ніж назве його другом.

Доросла володіє ім’ям Веселіна відрізняється такими якостями, як порядність, надійність, справедливість. Дівчина з цим ім’ям практично ніколи не намагається схилити опонента до своєї точки зору агресивним способом. Навпаки, спочатку Веселіна стежить людині і спробує зрозуміти його позицію. Вона намагається максимально уникати конфліктів, а якщо сварка сталася, то Веселіна першої піде на примирення незалежно від того, хто був неправий. Деколи може розлютитися, але не настільки, щоб перестати контролювати власні емоції. Вона в нестандартних ситуаціях діє, піддаючись власним почуттям. Цікаво, що Веселіна належить до тієї нечисленної категорії людей, які звертаються за допомогою і підтримкою. Дійсно, володіє ім’ям Веселіна дуже цінує поради зі сторони і вдячна тим людям, які підтримують у важкі хвилини. До речі, що оточують їй довіряють і завжди ставляться з великою повагою.

Характер імені Веселіна

Позитивна характеристика імені: Якщо говорити про основні якості, якими володіє Веселіна, то варто виділити її терплячість, надійність, справедливість, миролюбність, самопожертва і оптимістичність. Дійсно, ім’я виправдовує себе повністю, оскільки на життя намагається дивитися з посмішкою і сприймати будь-яку ситуацію, як належне. Вона рідко впадає в депресію і зберігає присутність духу практично в будь-якій ситуації.

Негативна характеристика імені: Вона дуже невпевнена у собі людина. Для неї має особливе значення постійна похвала, що дозволяє їй хоча б трохи повірити у власні сили і можливості. Володарка цього імені дуже сильно залежить від думки оточуючих і часто навіть робить вчинки, які суперечать її прагненням, але зате узгоджуються з думкою суспільства. Визнання і похвала – найкращий стимул для Веселины.

Доля імені Веселіна в любові і шлюбі

Надає величезне значення сім’ї. Жінка, що носить ім’я Веселіна, досить рано виходить заміж, оскільки про це мріє ще з дитинства. На жаль, сімейне життя може виявитися зовсім не такою, якою її представляла володарка цього імені, і шлюб Веселіна буде зберігати виключно заради дітей. Дівчина з цим ім’ям здатна бути гостинною і привітною господинею.

День ангела Веселины: Ім’я Веселіна один раз в році відзначає іменини: 4 квітня.

Сумісність з чоловічими іменами

Чоловічі імена, відповідні Веселине:

 • Веселіна і Юрій
 • Веселіна і Андрій
 • Веселіна і Григорій

Невдала сумісність імен:

 • Веселіна і Світозар
 • Веселіна і Тимур

Відмінювання імені за відмінками

 • Називний відмінок: Веселіна
 • Родовий відмінок: Веселины
 • Давальний відмінок: Веселине
 • Знахідний відмінок: Веселіну
 • Орудний відмінок: Веселиной
 • Прийменниковий падіж: Веселине

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ