5 Порад нерішучому молодій людині

І кожна невдача знижує самооцінку, робити нову спробу важче. Психологи дали кілька порад тим молодим чоловікам, які хочуть підвищити ймовірність отримання позитивної відповіді від дівчини при знайомстві.

проявляйте повагу

Так як ви очікуєте, що до вас будуть ставитися з повагою, поставте це правило в основі і дотримуйтесь його на будь-якому етапі спілкування. Якщо дівчина побачить, що ви терплячі, уважні і дбайливо ставтеся до її внутрішнього світу, вона, швидше за все, проявить таку ж делікатність щодо нового друга.

Почніть здалеку

Для багатьох знайомства з дівчатами через Інтернет стає якоюсь «подушкою безпеки» – дистанційно можна обговорити всі питання, які для вас важливі. При цьому грубість або нехтування від візаві буде перенести набагато простіше – віртуальне спілкування не так глибоко ранить, завжди є можливість вчасно припинити діалог і захистити себе від неприємних слів.

говоріть правду

Звичайно, якщо ви познайомилися з дівчиною кілька днів тому, не варто їй розкривати всі подробиці вашого особистого життя: питання фінансового характеру, теми здоров’я або психологічного комфорту краще поки не піднімати. При цьому будь-яка брехня буде отруювати відносини, так що починати з цього точно не варто. Ви можете акуратно, але твердо пояснити, обговорення яких тим для вас неприйнятно.

Проявіть креативність

Навіть якщо ви не дуже фінансово вільні, можна знайти варіанти, які допоможуть вам завоювати серце красуні. Квіти, добрі слова, ввічливість, пісня в честь обраниці – та хіба мало чим чоловік може здивувати жінку! У літературі, поезії, музиці є багато надихаючих прикладів, ви можете використовувати ті, які вам до душі.

Чи не згадуйте про минулі невдачі

Навіть дуже болючі спогади, від яких важко позбутися, краще залишити у вчорашньому дні. Вам потрібно зрозуміти, що перед вами інша дівчина і ви починаєте іншу сторінку вашого життя – не затьмарює її своїми страхами.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ