5 Речей, про які потай мріють багато чоловіків, у яких є дружина і діти

Сьогодні, коли навколо повно ресторанів готової їжі, а в маркетах різноманітність напівфабрикатів, не прийнято годинами стояти біля плити і витрачати час на приготування.

Вони розуміють, що господині на це буде потрібно багато часу, але ж треба ще й з молодшою ​​дитиною встигнути погуляти, і у старшого – уроки перевірити. Тому домашня їжа для багатьох стала таємницею мрією.

життєрадісна дружина

Немає нічого прекраснішого бачити вдома дружину завжди усміхненої. Щоб вранці рано прокинулася, з посмішкою проводила на роботу, а ввечері з ще більшим позитивом зустріла вдома.

але бути цілодобово життєрадісною не так просто, особливо, коли в сім’ї є дитина, у якої ріжуться зубки. Або, коли мама півночі ліпила саморобку, тому що тільки перед сном випадково дізналася, що завтра в садку конкурс на кращу аплікацію або пластилінову композицію.

Ось і залишається чоловікам таємно мріяти про життєрадісною дружині, а в реальності – з розумінням ставитися до втоми або дратівливості дружини.

Відпочинок без сім’ї

Ще одна яскрава фантазія для багатьох представників сильної статі – це відпочинок без сім’ї. Чи не тому що втомився від домочадців або не хочеться їх бачити. просто кожному потрібно іноді побути на самоті, але щоб цього не сприяла ніяка сварка.

Таке бажання не кожен ризикне висловити вголос, передбачаючи реакцію своєї другої половинки. Ось і доводиться мріяти про це потай.

іграшки

фото: https: // www.instagram.com / p / CN-XG3iJ-7y /

Зараз часто психологи радять жінкам порадувати свого внутрішнього дитини і подарувати собі те, що в дитинстві було недоступне. Але мало хто замислюється, що внутрішній дитина у чоловіків теж існує. І ось йому хочеться танчиков, конструкторів або роту солдатів.

Просто чоловікам не прийнято в цьому зізнаватися, але від цього бажання не випаровуються. чоловіки – вічні діти і їм часто хочеться впасти в дитинство і зависнути на збірці лего, без страху бути висміяним.

самодостатність дружини

Який б не була дружина ідеальної, багатьох чоловікам приємно бачити самодостатніх супутниць поруч.

це дасть зайвий привід випробувати гордість за свою другу половинку і побачити, що спектр її захоплень виходить за рамки прибирання, прання і виховання дітей.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ