5 Порад для зміцнення ослаблених нігтів – Манікюр та педикюр

Постійний контакт рук з водою, робота в саду і використання засобів для чищення – все це впливає на здоров’я нігтів.

Нігті мають пористу структуру, вони вбирають воду як губка і розширюються, стаючи при цьому м’якими. Чем м’якше ніготь, тим більша ймовірність, що він зламається.

2. Не нехтуйте кутикулою

Нігті вимагають зволоження. Масло для кутикули живить кутикулу, нігті і нігтьове ложе, запобігає сухості і допомагає відновити еластичність нігтьової пластини, незалежно від того, нарощуєте ви нігті або залишаєте їх натуральними.

Якщо з’явилися задирки, не варто тягнути, відкушувати або відривати їх. Скористайтеся кусачками, щоб не порвати шкіру.

3. вчасно підпилювати

Обпилювання є ключовим моментом, якщо ви хочете зберегти міцні і здорові нігті. З самого початку тримайте слабкі нігті короткими. Квадратні нігті міцніше овальних, але більш округлі чіпляються менше. Знайдіть свою золоту середину щодо форми. Уникайте загостреної форми, оскільки вона має найменшу міцність.

4. Уникайте гелю і акрилу

Саме час зробити перерву з гель-лаком або акрилом, якщо у вас ослаблені нігті.

Ацетон, який використовується для зняття подібних покриттів, сушить нігті, в той час як звичайний лак можна зняти засобом, що не містить ацетону. (Апаратне зняття ще більше травмує нігті, чим “замочування” нігтів під фольгою).

Але, справа не тільки в ацетоні. Гель-лак іноді відшаровується, що може привести до серйозних пошкоджень нігтьової пластини.

5. використовуйте укріплювач

Нарешті, якщо нігті все ще потребують додаткового оздоровленні, використовуйте спеціальні продукти, які покращать їх стан.

Робіть собі міні-манікюр раз на тиждень. Злегка відполіруйте нігті, а потім покрийте їх зміцнювач.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ