5 Місячний день (добу) характеристика дня

5 місячна доба – час душевного очищення. У цей день відновлюється внутрішня гармонія і з’являються перші результати роботи з початку місячного циклу.

справи. 5 місячний день може стати поворотним у всіх справах. Тому рекомендується зосередитися тільки на найважливішому і необхідному. Бажано прислухатися до порад оточуючих і приймати їх допомогу – так можна досягти максимального ефекту.

Робота. Несприятливий час для вирішення робочих питань. Якщо доведеться в цей день приймати важливі рішення, необхідно заручитися підтримкою колег. Не варто ініціювати розмову з начальством і міняти місце роботи.

Домашні справи. Чи не найкращий час для збирання та ремонту. Місяць негативно реагує на будь-яка зміна домашнього простору. День підходить для планування домашніх справ. Втілювати ці плани краще в більш сприятливий період.

гроші. Несприятливий день для операцій з грошима. Небажано здійснювати покупки через Інтернет – є ризик не отримати товар. Єдине безпечне напрямок грошових потоків в цей період – роздача боргів.

Любов, стосунки. Друга половина дня – сприятливий час для спілкування з протилежною статтю. Енергія агресивності для захисту своєї точки зору не буде поширюватися на любовні відносини. Тому романтичне побачення або затишний сімейний вечір пройдуть в приємній обстановці. Секс зніме напругу, що нагромадилася і подарує радість.

Спілкування. Нормальний день для спілкування. Контакт з новими знайомими і старими друзями буде продуктивним і не призведе до негативних наслідків. Спілкування з близькими людьми подарує позитивні емоції.

Подорожі. День сприятливий тільки для коротких ділових поїздок. До іншим подорожам Місяць в цей період не прихильна. Розпочату поїздку краще не продовжувати в 5 місячний день, а відпочити і перечекати цей несприятливий період в тихому і спокійному місці.

Стрижка та догляд за волоссям. 5 місячний день – ідеальний час для візиту до перукаря. Будь-яка маніпуляція з волоссям буде вдалою і приверне в життя позитивну енергію. У цей період можна підрізати кінчики, кардинально змінювати зачіску. Стрижка підніме настрій. Це підходяща пора для фарбування волосся – дозволяється використовувати будь-яку фарбу. Можна експериментувати з зачіскою, робити завивку.

краса і здоров’я. 5 місячна доба – вдалий час для відвідування салону краси. Будь-які косметологічні процедури, що омолоджують операції будуть успішними. Загальний тонус організму в цей період – хороший. Це сприятлива пора для фізичних навантажень. У цей день добре засвоюється будь-яка їжа. Тому дозволяється їсти все, що хочеться.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ