Ось тоді й вирішиться доля Людства Землі, тому що цей час буде Часом Вироку людей над ними самими, бо Судний День почався з 11 серпня 1999 року, коли було Сонячне Затьмарення при Параді Планет.

друге Сонце, як 2 Владика Шамбали, тривало 4 010 років і закінчилося найсильнішими ураганами і циклонами – така була реакція у планети на переривання Зв’язки з Владикою Шамбали. Це було в середині 4 раси атлантів;

правління третього Сонця, як 3 Законодавця передбачалася терміном на 4 081 рік, але закінчилося воно, навіть і не розпочавшись, хоча Зв’язок Душі планети з 3 Владикою Шамбали була встановлена, тому її розрив знаменував собою активацію вулканів на планеті. Але термін в 4 081 рік був дан в зв’язку з тим, що ДО того, як заступив на свою посаду 3 Законодавець, минуло від смерті 2 Владики Шамбали саме стільки років. Сталося це в кінці 4 раси;

Четверте Сонце, як правління 4 Владики Шамбали тривало 5 026 років і закінчилося потопом. Хоча це і НЕ Всесвітній Потоп, а просто міні потоп;

правління п’ятого Сонця, як 5 Законодавця триватиме 5 126 років і закінчиться воно рухом землі. Хоча і ЦЕЙ термін дан від смерті попереднього 4 Владики Шамбали, тому що саме стільки років минуло з тих самих пір. Про це говорить Міф Єгипту про Маат, який з’явився на Землі 5 000 років тому, тому що мова в ньому йде про майбутнє Законодателе, який повинен прийти в Майбутньому – вже зараз. Приблизно в той же час – 5 000 років тому з’явилися перші згадки про Майтрейи, як Вчителя Майбутнього, який прийде в Епоху Матері Світу. Все ці імена: Маат, Майтрейя і Мати Світу, – дані одного й того ж людині – 5 Законодавці, як 5 Владиці Шамбали Королеві Рінпоче.

Все Законодавці Землі раніше були Прародителями Людства на Землі. За Міфам Індії все вони "Діти Брахми" – Творця нашого Всесвіту. Ось тільки Верховних Богів 1 Рівня в нашому Всесвіті СІМ і кожен з них дав в наш Залюднений Світ по ОДНОМУ своїй дитині-Душе – Вищої Душе або Архангела.

Мати 1 Законодавця живе в Галактиці-Органі Шлунок;

У 2 Законодавця Будинок в Центрі нашої Галактики-Органу Лівою Нирки, а Центр нашої Галактики Нібіру! Його Батько Батько-Бог;

Мати 3 Законодавця з Галактики-Органу Печінка;

У 4 Законодавця Батько-Бог, який чекає свого сина Додому в Галактику-Орган Серце;

Наш 5 Законодавець має Бога-Отця, який стежить за розвитком Подій у нас на Землі напередодні Зміни Епох з Галактики-Органу Права Нирка;

6 Законодавець має Будинок в Галактиці-Органі Правое Легке – у неї Мати-Богиня;

У 7 Законодавця Батько-Бог, який знаходиться в Лівому Легкому.

Але народили їх на Землі, а точніше відбрунькувалися прабатьків з себе, Вибрані Душі, бо самі Прабатьки потрапити на Залюднений Світ – планету не могли, бо вони повинні були народитися саме у Перших Людей Землі – Адама.

Імена наших прабатьків дітей Брахми – Творця Всесвіту такі: Марич, Атри, Ангірасов, Пуластья, Палух, Крату і Дакша.

Марич – буде 6 Законодавцем Землі і майбутнім 6 Владикою Шамбали. Вона буде створювати Людей Індиго.

Атри – 4 Законодавець і 4 Владика Шамбали, який створював нашу 5 расу – расу Арийцев.

Ангірасов – 1 Законодавець Землі. Саме при ній наше Людство увійшло в свій Золотий Вік, а це було в 3 раси – раси лемурійцамі.

Пуластья – повинна була стати 3 Законодавцем в серединній Цикл 4 раси, але вона відмовилася від свого редназначенія, і у атлантів її місце зайняв Дублер.

Палух – буде 7 Законодавцем Землі у майбутніх людей нашої планети.

крату – 2 Законодавець, як 2 Владика Шамбали, який прийшов в кінці 3 раси на початок 4 раси – раси атлантів, щоб створювати людей 4 раси – атлантів.

Дакша – 5 Законодавець, яка прийшла вже зараз напередодні Зміни Епох і заступила на свій пост в Шамбалу влітку 2008 року. Вона коронувалася, як Королева Рінпоче.

За Слов’янським Міфам всіх Правників Землі назвали "Дітьми Сварога" – Бога-Творця. Хоча, Сварог – це ім’я Верховної Богині 2 Рівня, яка курирує нашу Сонячну Систему і наш Залюднений Світ планети Земля. А для нас – Арийцев 5 раси вона йде під ім’ям Сурья.

Імена "дітей Сварога" такі: Семаргл, Перун, Дажбог і Стрибог. Відповідно, що:

-Семаргл – це 1 Законодавець;
-Перун – 2 Законодавець, як 2 Владика Шамбали;

-Дажбог – 3 Законодавець і
-Стрибог – це 4 Законодавець – 4 Владика Шамбали.

А 5 Законодавець ще "не народилася у Сварога" – йому ще належить бути ..

Останнім з них БУВ 4 Законодавець, як 4 Владика Шамбали Стрибог, а він з’явився в кінці раси атлантів! Він і є той Біблійний Ной, який побудував Ковчег, і в якому збереглося: "кожної тварі по парі".

Ставши Владикою Шамбали 4 Законодавець коронувався, як король Рігденджампо. Для нас – Арийцев 5 раси його ім’я залишилося в назві Малого Кайласа, як Вежа Рігден-Джамп!

На вершині Малого Кайласа на Вежі Рігден-Джамп знаходиться Камінь Шантамані, який має другу назву: Камінь Норбу Рінпоче. Саме це ім’я буде мати наступний Владика Шамбали – 5 Законодавець, якого давно чекають всі люди 5 раси, тому, яке ім’я б не було у 5 Законодавця, коронований він буде як Королева Рінпоче. З тієї простої причини, що 5 Законодавець жінка.

Настане Час і 5 Законодавець вийде з тіні, щоб НАПРАВИТИ людей 5 раси на вірний Шлях життя в матеріальному світі нашої Населеної Планети. Визначає ЦЕ Час його Виходу з Тіні сама Верховна Богиня 2 Рівня, яка курирує нашу Сонячну Систему, і який уважно стежить за життям людей на Землі і їх бажаннями стосовно Таємних Знань.

Саме вона визначить ГОТОВНІСТЬ людей ЗРОЗУМІТИ і ВЗЯТИ Знання Божественних Істин, які повинен дати людям своєї раси 5 Законодавець! На жаль, при цьому навряд чи будуть враховуватися бажання самого 5 Законодавця, як би він не поспішав дати Знання Богів всім людям Землі раніше встановлених Термінів і Часу. Ми все одно дізнаємося про них лише тоді, коли настане Час Істин і Одкровень. А Час або ДАТИ Приходу 5 Законодавця дав у своїх Листах Мішель Нострадамус! це:

2005 рік, коли ця людина – майбутній 5 Законодавець тільки-тільки дізнається про своє призначення Народження на Землі. Лист Синові Цезарю написано для нього – для майбутнього 5 Законодавця. І датовано воно 1555 роком.

2007 рік – рік початок підготовки до його пришестя! Так було написано в Листі адресований Королю Генріху. А саме те, що Початок Подій належить саме з 1557 року.

2008 рік означає, що новий Владика Шамбали вже коронований, як Король Шамбали, тому що лист Королю Генріху адресовано вже йому – КОРОЛЮ Шамбали. Датована сам лист 1558 роком.

Хочу пояснити один момент в датуванні цих Листів Нострадамуса. Сам Нострадамус в своїх Центуріях відкритим текстом дав тільки одну дату – дату Сонячного Затемнення 1999 року. Центурия 10. Катрен 72:

"У році 1999 і сім місяців
З неба з’явиться Великий Король залякування!
Воскресить великого короля Ангулема.
До і після того Марс щасливо царює ".

Саме від цієї дати 1999 року і потрібно відраховувати всі наступні дати, які дав сам Нострадамус майбутнім поколінням людей всієї Землі.

Так само вже відомий Термін Зміни Епох 4 Законодавця на Епоху 5 Законодавця! Це станеться вже скоро – з 21 по 23-25 ​​грудня 2012 року. Про це нам розповів Календар Майя і все той же Нострадамус, датувавши останнім Лист Монахам тисячі п’ятсот шістьдесят-два роком. Саме ДО 2012 роки люди Землі повинні знайти ВТРАЧЕНЕ! А втратили ми тільки одне – Любов і Доброту. Нострадамус добре знав астрономію, про що і написав у своїх листах. І знав він не тільки про Сонячному Затьмаренні 1999 року, а й про Зміні епох 2012 року.

Треба пам’ятати, що 5 Законодавець тільки вкаже нам вірний напрямок, а йти в цьому напрямку чи ні – вибір буде залежати від всього людства Землі і від кожної людини окремо! Ми САМІ вирішуємо долю всієї нашої 5 раси. Вирішуємо свою особисту долю і долю наших дітей і онуків, щоб наші нащадки не змогли в майбутньому дорікнути нас, своїх предків, в малодушності!

А поки він готується до часу свого Виходу з Тіні і до Події Зміни Епох, тому що для нас – людей Землі вже настало врямя Страшного Суду, про який говорять всі Святі Отці Церков, Храмов та Костелів. А почалося Час Судного Дня з 1999 року, коли було Сонячне Затьмарення при Параді Планет 11 серпня, про що нас і попереджав Нострадамус 400 років тому.

Нам же зараз залишається тільки терпляче чекати приходу 5 Законодавця і сподіватися, що ніхто і ніщо не затримає його на Шляху до наміченої їм мети!

Коли підходить термін приходу нового Учителя, і він уже визначений, то навколо нього збираються (народжуються або живуть) майже всі Вчителі. Тобто, ті люди, Душі яких від Верховних Богів, тобто Вищі Душі. І при цьому, НЕ важливо чи будуть вони його: Учнями або Послідовниками, знайомими або не знайомі, друзями або родичами – ВСЕ вони будуть допомагати йому стати тим, хто він є насправді, і для чого народився на Землі на цей раз! Але тільки ті з них, хто ще народжується на Землі серед людей, тому що частина Вчителів залишається жити в Шамбалу в стані сомати, і їх чисельність зростає з кожною новою расою. Але і вони допомагають такій Учителю – підводячи до нього потрібних людей!

І зараз – напередодні Зміни Епох навколо 5 Законодавця групуються Вчителі, про яких він уже знає або ще не знає, але дізнається в майбутньому. Так само було і в 4 раси, коли 3 Законодавець повинен був вступити в своє правління – навколо нього стали збиратися Вчителі. Тільки ось допомогти вони йому нічим не могли! Справа в тому, що ВРЮ Мудрість Богів знає тільки той, хто вступає в свої права, як Учитель. Його Учням НЕ дано було вмістити всі ці Знання, а тільки вибрані ними фрагменти!

Благословенні Богами ті з людей, які перебуваючи поруч з 5 Законодавцем, приймають його, як Учителя, слухаючи кожному його слову ..

Діти-Душі Верховних Богів ЗАВЖДИ знаходяться на Зв’язки зі своїм Батьком! Особливо, це стосується того часу, коли вони стають Вчителями. Відбувається ця Зв’язок через Дух, а місце Духа в людині знаходиться в його голові. Там, де Центральна Галактика Всесвіту. Там, де проходить 12 Ступінь Сходи Всесвіту. І там, де єдиний Храм Бога в людині – в його голові МІЖ півкулями його мозку.

Діти-двійники Верховних Богів так само мають Дух, який вдихається в них з їх першим подихом в матеріальному світі на Населеної Планеті, тому що вони так само народжуються в матеріальному світі, як і всі люди населених світів Всесвіту! Саме за рахунок Сили їх Душі вони можуть постійно бути на зв’язку зі своїм Духовним Батьком! Але ЦЕ може статися тільки після того, як вони піднімуться в своєму розвитку на верхні з 8 Ступеней Небесної Сходи, які доступні людям за життя на Землі в матеріальному світі.

Шамбала дуже добре обізнана про те, хто з них на даний момент часу живе на Землі. У потрібний момент, коли вирішується доля таких людей, Шамбала підштовхує їх, пропонуючи вибір подальшого шляху, який зводиться до духовного розвитку! Через співчуття – співпереживаючи чужий біль чи радість. Через низку власних помилок. Не важливо, як це відбувається, але доходить аж до того, що у людини починаються неприємності, якщо він не розуміє Знаків і лише, як останній засіб – хвороби.

Коли приходить термін і людям потрібен Законодавець в цей час (в його поколінні і в поколінні з його дітьми) народжуються МАЙЖЕ все Вчителі від всіх Верховних Богів – Творців нашого Всесвіту! Вони народжуються, щоб допомогти йому: ДАТИ всьому людству Землі Потаємні Істини Богів – Мудрість Богів, тому ВСІ Вчителі мають титул: Христос, Месія, Будда або Аватар. Бо, ВСЕ вони – Вчителі отримали свої Знання від Верховних Богів своїх Батьків!

Природно, що ту людину, яка має стати наступним Законодавцем – дублюють. А дублює його хтось із тих дітей-Душ, які народилися у нього або в іншій родині, але є дітьми-Душами від Верховних Богів 2 Рівня! Але саме тієї Галактики, яку контролює Батько його Душі. Робиться це для того, щоб люди, в будь-якому випадку, ОТРИМАЛИ Знання сокровенне Істин і правильний напрямок життя!

Кожен Законодавець має певні ТЕРМІНИ приходу до правління над усіма Душами даного Залюдненого Миру, які живуть в матеріальному світі даної планети:

Над нами – людьми даної раси, що живуть на Землі і в Шамбалу;

Над Душами і особистостями, які застрягли в Царстві Мертвих: в 12 Годинах Ночі Рая і на 9 Рівнях Ада;

Над Душами і особистостями мешкають на 7 Рівнях Духовного Світу Землі.

Установляются терміни приходу Правників Верховними Богами 1 Рівня. І робиться це ЗАРАНЕЕ – на самому початку зародження Всесвіту. Сам майбутній Законодавець визначає для себе лише тоді (місцевий час – час Матеріального Світу), коли він буде ГОТОВИЙ запропонувати Людству Землі Знання сокровенне Істин, які допоможуть людям даної раси зробити найголовніший вибір у своєму житті. І при цьому НЕ важливо, що новий Законодавець ЗАРАНЕЕ потурбувався про те, щоб Людство Землі РАНІШЕ встановлених Термінів і Часу дізналися і зрозуміли Знання Богів. Щоб, у них був час на роздуми про сенс свого життя і життя людей в цілому. Адже, Вибір подальшого Шляхи повинен бути зроблений всій расою в цілому і кожною людиною окремо. Саме від цього Вибору буде залежати: Чи є майбутнє у даній раси або вже треба надавати місце для нової раси ..

Багато з людей, що живуть зараз на Землі, розуміють в який час вони живуть і сподіваються на те, що з дня на день відбудеться чудо Другого Пришестя, яке відсуне Кінець Світу, ведучи людей в Золотий Вік. Добре було б, якщо б було все так просто. Тоді б НЕ знадобилися обмеження по часу Приходу наступного Законодавця! А ці обмеження ставимо ми самі, НЕ бажаючи ЗМІНЮВАТИСЯ і МІНЯТИ своє життя. НЕ бажаючи ЗНАТИ Справжні Знання Богів, знаючи які людина вже не зможе жити як і раніше зі злом в серце і потураючи своїм гріхам. Тоді навіщо нам потрібен Законодавець, якщо ми ще НЕ ГОТОВІ ЗМІНЮВАТИСЯ?!..

Думаю, що 5 Законодавець дуже добре це розуміє, але чи приймає він наше байдуже ставлення до самих себе?

Ми зараз живемо в той час, коли навколо нас уживаються обидві ці крайнощі. Якщо треба показати себе доброю людиною – люди готові платити, але не дати людям заробити ті ж самі гроші … Це не правильно, тому що Доброту не можна купити – вона живе і процвітає в самій людині в його серці. Добра людина ЗАВЖДИ добрий, а не зрідка ..

Якщо потрібно показати людям зло в чистому вигляді, то пропаганда буде така, що дітям не рекомендується це бачити … А результат цього один: Війна! Одні при цьому втрачають рідних і друзів, проклинаючи все і всіх, а інші наживаються, тому що війна – це швидкий спосіб наживи грошей або придбання влади.

Не думаю, що я сильно помиляюсь, бо ТАК було ЗАВЖДИ при кожній із рас. Так було і в 4 раси, і є в нашій 5 раси ..

Ось в такі моменти і народжувалися Вчителі, щоб НАПРАВИТИ людей на ВІРНИЙ Шлях Розвитку, бо Душі цих людей були від Верховних Богів – Вищі Душі або Архангели. А вони зі своїми духовними отцями або Матерями мали пряму Зв’язок, яка дозволяла їм вчити людей! Тобто, стати їх Вчителями або Законодавцями, живучи разом з людьми в матеріальному світі, або Вчителями Рас, живучи в Шамбалу, якщо дана раса підходила до свого кінцевого циклу.

Якщо взяти для прикладу наш час, в якому зараз живемо ми з вами, то помітний духовний підйом вже другого або навіть третього покоління сімей. Це говорить про те, що у кожного наступного покоління рівень розвитку перевищує рівень розвитку попереднього покоління! А якщо брати до уваги, що ми живемо в серединному циклі нашої 5 раси, про що говорять багато пророцтва, то в родині 5 Законодавця вже народжене 3 Покоління. Бо, тоді люди будуть "кликати Ймення БОГА" – думати про Бога, як написано в Біблії. Побут 4: 26:

"У Сифа (Законодавця) також народився син (Діти-Душі від Верховних Богів 2 Рівня), і нарік йому: Енош Тоді зачали були призивати ім’я Господа."

І таке відбувалося, відбувається і буде відбуватися ОДНОЧАСНО у всіх Галактиках нашого Всесвіту!

Так повинно відбутися 21 грудня 2012 року, коли наша планета буде на одній прямій з Центром нашої Галактики. При цьому, відбудеться черговий Парад Планет. І так буде не тільки в нашій Сонячній Системі, але й в інших Сонячних Системах нашої Галактики і в інших жилої галактики нашого Всесвіту. ВЕЗДЕ. У всіх 49 мешкають Мирах 49 Сонячних Систем 7 Галактик відбудеться Зміна епох одного Законодавця на іншого Законодавця. У нашому випадку, 5 Законодавець змінить 4 Законодавця, тому ВСІ Події в цих Мирах відбуваються ПАРАЛЕЛЬНО у всіх Галактиках нашого Всесвіту!

Після того, як Законодавець подарує Людству Землі Таємні Знання Божественних Істин, він надасть людям САМОСТІЙНО йти по життю з тим багажем знань і напуття, що вони засвоїли. А сам він піде в Шамбалу, ставши її черговим Владикою, щоб вже звідти щодня Благословляти Людство Землі від Імені Богів до приходу наступного Законодавця.

У нашому випадку, ми чекаємо Приходу 5 Законодавця, як 5 Владики Шамбали, яка нам запропонує Знання сокровенне Істин і Вибір подальшого Шляхи. По міфах Єгипту її ім’я проходить, як Маат. Культ Маат з’явився в Єгипті 5 000 років тому – відразу після смерті 4 Владики Шамбали, щоб люди заздалегідь знали про неї, поряд з іншими іменами, які їй давали різні народи Землі. У тому числі за нею закріплено ім’я Учителя Майбутнього – Майтрейи, який повинен прийти в Епоху Матері Світу, тобто вже зараз, бо всі три імені дано одній людині – 5 Законодавці, як 5 Владиці Шамбали Королеві Рінпоче.

Не важливо, скільки буде правити на своєму посту в Шамбалу 5 Законодавець – 5 126 років згідно з Календарем Майя, або всі 10 800 років, які визначені Верховними Богами, як стандартний час розвитку для всіх рас після проходження серединного Циклу, до якого підходимо ми самі, як 5 раса! А дізнається наш новий Владика Шамбали про терміни свого правління тільки тоді, коли з 21 по 23-25 ​​грудня 2012 року наша планета виявиться на одній прямій з Центром нашої Галактики під оком Верховного Бога 1 Рівня. Ось тоді й вирішиться доля Людства Землі, тому що цей час буде Часом Вироку людей над ними самими, бо Судний День почався з 11 серпня 1999 року, коли було Сонячне Затьмарення при Параді Планет. І від того, що виберуть люди Землі, буде залежати траєкторія нашої планети, коли наша Сонячна Система буде проходити повз Центру нашої Галактики – мимо Нібіру. Сама траєкторія нашої планети буде залежати ТІЛЬКИ від чорноти людських Особистостей та їх Душ. Чим більше на планеті буде Чорних і Темних Особистостей і Душ, тим ближче до Нібіру підійде Земля, тому що Зло завжди буде притягатися до ЦЕНТРУ:

Планети, де розташовується Пекло;
Або Галактики, де знаходиться Нібіру.

Нам залишилося дочекатися 2012 року, щоб стати очевидцями очікуваних Подій.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ