Сонник до чого сниться ковдру

Ми щодня лягаємо спати, і, думаю, всі погодяться з тим, що засипати легше і комфортніше, якщо сховатися ковдрою.

Хтось любить сховатися під дуже тепле – ватне або вовняну – ковдру. Деякі воліють ховатися легким, повітряним ковдрочкою. Заснувши, ми бачимо сни, найрізноманітніші: деколи буденні, часом фантастичні. А що, якщо в солодких мріях ви побачили все те ж ковдру? Сьогодні поговоримо саме про це. Отже, тема нашої статті: «До чого сниться ковдру?» Ключове значення в цьому випадку мають два моменту:

  • Зовнішній вигляд виробу (нове й чисте, красиве, брудне та інше).
  • Ваші дії в нічному видінні (ховатися, застеляти, купувати, шити тощо).

В цілому сонник ковдру, з’явилося в нічних мареннях, розглядає як потребу (потребу) сновидця в захисті, теплоти з боку близької людини. Деякі видання вважають, що даний предмет спальних приладдя є передвісником зустрічі з давнім знайомим.

Про що скаже зовнішній вигляд виробу. Так, нове, білу ковдру у сні обіцяє наяву удачу в справах. Якщо у вашій голові давно народилася якась ідея, але ви ніяк не наважувалися на її здійснення, вважаючи свій план занадто ризикованим, то зараз саме час! Крім цього новий виріб говорить про те, що в реальності вас минуть серйозні проблеми зі здоров’ям. А ось якщо воно брудне, то є ризик стати жертвою зради.

Симпатичне ковдру уві сні персоніфікує впливової людини, підтримка з боку якого допоможе вам налагодити своє життя і зайняти тепле містечко. Стьобана ковдрочку віщує рівне, тихе перебіг справ. Як свідчить сонник, ковдра, зшита з клаптиків, – символ добрих слів і пересудів. Не дуже слухайте оточуючих!

Рване ковдрочку є символом розчарування. А от якщо з нього клаптями стирчить вата, то чекайте поваги за діловитість і практичність.

До чого сниться ковдру невеликих розмірів (дитяче)? У вашому житті поки що немає людини, якій ви могли б довірити всі свої найпотаємніші почуття, на якого могли б повністю покластися. Виріб дуже велике говорить про те, що в скрутну хвилину ваш ангел-охоронець буде поруч.

Особливе тлумачення призначене для представниць прекрасної половини людства. Якщо молодий особі приснилося ковдру, то незабаром її чекає зустріч з гідною людиною, яка виллється в вдале заміжжя. Якщо виріб чисте, але, на жаль, діряве, то почуття не буде взаємним. Брудне ж ковдрочку застерігає юну особу від необдуманих дій, які прийдуться не до вподоби її чоловікові і можуть призвести до втрати ніжного почуття з його боку.

Ваші дії в солодких мріях

Застеляти ковдру сонник обіцяє представниці прекрасної половини людства нове знайомство, а чоловікові – нові справи. Також сновидіння такого роду віщує примирення між поссорившимися людьми.

Вкриватись ковдрою — з одного боку, бачення обіцяє щастя і достаток. З іншого боку, говорить про брак жіночої уваги для чоловіка (і навпаки, чоловічого – для жінки). Вкривати їм когось- витрачати час даремно, забувши про дійсно важливих справах.

Лежати, сховавшись ковдрочкою, означає, що ви дуже втомилися, ваш організм вимагає відпочинку. Не відмовляйте йому в цьому задоволенні, візьміть пару днів вихідних.

Якщо ви тягнете ковдру на себе, то незабаром зустрінете егоїстичної людини, який буде дбати тільки про своїх почуттях і бажаннях. Для людей, народжених у період з січня по квітень, такий сон передвіщає розділ майна; з вересня по грудень – можливе розлучення.

Сон, у якому ви мерзнете, незважаючи на те, що виріб дуже товсте і тепле, говорить про те, що ваші почуття або почуття до вас) незабаром стануть не такими сильними, як раніше. Якщо ж ви укутываете свої ноги легким ковдрочкою з верблюжої вовни, то чекайте скаргу на вчинки своїх діточок з боку вчителів або сусідів.

Нічне бачення, в якому ви збираєтеся купувати даний виріб, – добрий знак. Вас чекають сімейне благополуччя і матеріальний достаток. Шити ковдру сонник каже, що за свої праці ви отримаєте гідну винагороду.

Підіб’ємо підсумок роз’яснень з приводу того, до чого сниться ковдру. У більшості випадків сновидіння віщують приємні зміни в житті сновидца: успіх в справах, сімейне благополуччя, матеріальний достаток, нове знайомство (справи), примирення. Лише брудне, рване ковдрочку обіцяє розчарування і зрада. Тут варто відзначити наступне: чим раніше людина зніме з себе облудну маску, тим менш болісними будуть наслідки його підступного вчинку. Автор: Надія Пермякова

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ