4 Речі, які потрібно викинути зі свого гардероба, щоб звільнити місце для речей

“Частка” гардероба не тільки звільняє дорогоцінний місце в шафі, а й дозволяє створювати кращі поєднання.

Проблема в тому що ми все прив’язані до своїх речей, навіть до тих, які насправді не носимо. Проведення аудиту гардероба без плану – дійсно непросте завдання. Ось кілька відправних точок для старту.

Невідповідний нижню білизну

Відмінний наряд починається з правильної основи – добре сидить бюстгальтера. Мільйони жінок з усіх сил намагаються знайти бюстгальтер, який їм дійсно підходить, а в результаті носять ті, які “ більш менш ”. У ящику для нижньої білизни кожної жінки повно посередніх бюстгальтерів. Легко складати ці речі в ящик подалі від свого поля зору. Але, якщо вони лежать там цілу вічність, це – марна трата дорогоцінного місця.

Варто перевірити свій ящик для нижньої білизни і позбутися від занадто маленьких, великих, незручних і втратили вид бюстгальтерів.

Замість того, щоб випадково купувати речі по акції, інвестуйте в нижню білизну високої якості, яке дійсно вам підходить і добре виконує свою задачу.

невідповідні джинси

фото https: // www.instagram.com / p / CQbGhmmH-Uh /

Джинси входять до п’ятірки найбільш важливих речей в гардеробі. Якщо вони з якої-небудь причини не підходять вашій фігурі або розміром – їм не місце у вашій шафі.

Оскільки ми носимо джинси з такою великою кількістю різних предметів, невідповідні джинси означають, що ви отримаєте безліч посередніх нарядів. Купуйте джинси хорошої якості, які виглядають зшитими спеціально для вас. Таким чином, навіть найпростіший і повсякденне вбрання буде виглядати модно.

Одяг, яка змушує задуматися

Правило №1 в одязі: ви повинні відчувати себе добре в чомусь, і щось менше не варто того, щоб займати місце в шафі. Навіть, якщо річ дуже гарна, але вам в ній незручно, позбавляйтеся від неї сміливо.

Якщо ви носите плаття, яке вам доводиться постійно поправляти, – позбудьтеся від нього. Якщо якась тканина доставляє дискомфорт, – позбудьтеся цієї речі.

Потрібно прагнути до того, щоб одяг добре виглядала на вас.

Потрібно з радістю одягати будь-яку свою одяг, навіть найпростішу футболку або пару футболок.

прострочена косметика

фото https: // www.instagram.com / p / CQbZHaKn-AU /

Косметичні засоби зазвичай накопичуються протягом тривалого часу, і в результаті ми отримуємо масу тюбиків, термін придатності яких минув. Звичайно, є засоби, які наносяться регулярно, але є такі, як губна помада, туш і тіні для повік, які можуть цілу вічність лежати на туалетному столику і зіпсуватися.

Дуже важливо виробити звичку регулярно перебирати весь свій одяг. Так легко забути про всіх не дуже підходять речах, які таяться в гардеробі.

Наскільки часто і результативно ви проводите ревізію свого гардероба? І як рятуєтеся від непотрібного одягу?

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ