4 Правила справжнього оптиміста по життю

Оптимізм – це якість щасливих людей, проте в світі дуже багато песимістів. Ці люди практично ніколи не радіють і в усьому бачать тільки погане. Вони не вміють мріяти і не намагаються будувати грандіозні плани, оскільки не вірять в те, що зможуть їх реалізувати. Оптиміст завжди може знайти, щось позитивне в будь-якій невдачі або помилку. Він робить висновки і не повторює старі помилки. Він накопичує досвід, розвивається і не стоїть на одному місці.

Оптиміст – це не безвідповідальний веселун або комік по життю. Оптиміст теж досить відповідально підходить до планування майбутнього. А ось песиміст завжди чогось боїться і навіть не вірить у власне щастя, тому дуже рідко буває щасливий. Однак все це можна виправити. Оптимізм можна в собі виховати. Існує чотири важливих правила справжнього оптиміста, і якщо ви почнете їм слідувати, то поступово почнете позитивніше ставитися до життя.

Оптиміст частіше посміхається

Вже доведено, що оптимісти посміхаються і сміються частіше за інших людей. Як відомо сміх подовжує життя. Перш чим навчиться заливисто сміятися, навчитеся посміхатися. Незалежно від настрою виконуйте таку вправу. Посміхніться так широко, як тільки можете і тримайте посмішку мінімум півхвилини. Як відомо, посмішка і сміх стимулюють вироблення гормону щастя "ендорфіну».

Часом, навіть якщо настрій у якийсь день буде ні до біса, потрібно пересилити себе і все-таки посміхнутися. Це подарує справжнє щастя не тільки вам, але і вашим відносинам з близькими і знайомими. «Кисле» вираз обличчя нікому не подобається, а ось усміхнений і доброзичливий чоловік завжди має в своєму розпорядженні до себе. Посмішка допоможе вам відкритися оточуючим, поборів сором’язливість і сором’язливість.

Оптиміст не зациклюється на своїх страхах

Намагайтеся з кожним днем ​​все менше і менше думати про власні страхи і побоювання. Безумовно, це дуже складно, тим більше що, намагаючись змусити себе вибратися з цього замкнутого кола, можна загнати себе в нього ще глибше. Вас може переслідувати страх захворіти, позбудеться роботи, втратити когось із рідних чи потерпіти чергову невдачу. Людині, яка звикла жити з усім цим, дійсно дуже важко враз відмовитись від усього цього.

Це внутрішній неспокій можна порівняти зі звичкою. Більшість людей просто день у день за звичкою думають про якісь переживання і страхи. Щоб позбутися від цієї шкідливої ​​звички доведеться ретельно попрацювати над собою.

Якщо ви справжній емпат і те, що відбувається навколо сильно на вас впливає, то вам важливо оточити себе чимось радісним і добрим, замість того, щоб щодня звертати увагу на новини про смерті або передачі про чужих бідах. Краще намагайтеся наповнити себе позитивною енергією за допомогою мотивуючих книг або хороших і веселих фільмів. Відволікаючи себе від сумних думок за допомогою спорту або улюбленого захоплення.

Оптиміст нікому ні на що не скаржиться

Песимісти звикли скаржитися на життя і на несправедливість долі. Якщо ви прагнете стати оптимістом, припиніть накручувати себе і притягувати до себе негатив. Думки матеріальні, тому важливо думати про хороше. Не сумуйте через те, що у вас чогось немає, навпаки щиро радійте тому, що у вас є. Насолоджуйтеся кожним радісним миттю і вірте в те, що щастя триватиме і далі.

Навіть якщо ви знаєте, що радість, яку ви відчуваєте в даний момент буде недовгою, постарайтеся витягти максимум щастя з цієї миті радості. Щиро радійте кожній маленькій перемозі і намагайтеся, щоб таких перемог було побільше.

Оптиміст завжди знайде привід для радості

Уміння знайти привід для радості навіть в самих дрібницях – це справжній секрет оптимістів. Навіть у дорослому житті вони як діти вміють отримувати задоволення від дрібниць. Можна радіти, чого завгодно: яскравого сонця, смачному тортику або різнобарвним листям. Досить міркувати про те, чого у вас поки немає, спробуйте насолодитися тим, що у вас вже є. Розбудіть в собі дитину і живіть повним життям.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ