4 Психологічних прийому, які можуть врятувати ваш шлюб (плюс ще один, який взагалі не

Ось 4 поради з області психічного здоров’я щодо зміцнення шлюбу і один «порада», до якого пора перестати прислухатися, серйозно.

схвалені психологами « хитрощі » , рятують шлюб

Зосередьтеся на з’єднанні, а не тільки на спілкуванні

Спілкування – це ключ до успіху, але справжня мета – міцний зв’язок . Спілкування без істинної зв’язку насправді може бути небезпечним для відносин, а практика співчуття і співчуття до свого партнера, а також до себе, збільшує шанси на стабільні і міцні відносини.

По черзі говорите і слухайте

це – простий, але потужний інструмент, який гарантує, що кожен партнер відчує себе почутим. Наступного разу, коли ви будете розмовляти, нехай один чоловік каже, а інший – слухає, і так – по черзі. це створює рівні можливості для обміну думками, почуттями та емоціями і допомагає обом партнерам стати більш активними слухачами.

Спробуйте замінити судження цікавістю

Заміна судження інтересом – це спосіб поліпшити спілкування і проявити турботу. Слухання без осуду дає вашому партнерові простір і можливість, щоб бути самим собою, а не боятися того, що ви можете подумати або сказати.

«Як ти думаєш, чому ця проблема у нас виникла зараз?»

Цей тип питань змушує замислитися над тим, як ви думаєте про свої стосунки – можливо, те, що працювало раніше, зараз застаріло. Ваше цікавість допоможе виявити щось нове і побачити, як ви, чоловік і ваші відносини на це реагуєте.

Спробуйте розсмішити партнера хоча б раз в день

Коли відносини стають занадто напруженими, пари часто забувають, як виглядає спільне веселощі. Але почуття гумору допоможе зняти напругу, нехай і ненадовго, і відновити зв’язок.

Постарайтеся змусити вашого партнера посміхнутися хоча б раз в день. Ця вправа дає відмінний результат – ви не тільки будете почувати себе менш напруженим, але і зможете зосередитися на своєму партнері.

Одна порада, якому парам не потрібно слідувати

Намагатися змінити партнера

Не потрібно намагатися поліпшити партнера. Це призведе лише до посилення того поведінки чоловіка, яке ви хочете змінити. Замість цього, свідомо дивіться на свого партнера як на кращого людини, навіть, якщо ви абсолютно не переносите те, як він залишає кавові кільця від гуртки на столі.

Це може здатися нелогічним, але ваші відносини тільки виграють, якщо ви зміните свою точку зору. Ви отримаєте таку &# 8203;&# 8203; ж вигоду від цього сприйняття, як і ваш чоловік. Наш мозок налаштований на те, щоб відтворювати в собі досвід, який ми створюємо в своєму партнері. Ви отримуєте те, що даєте самі.

Практикували ви свідомо якісь з цих прийомів? помітили зміни?

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ