10 Порад по макіяжу для жінок старше 40 – Мистецтво макіяжу

По-перше, це – важливість догляду за шкірою. Якщо шкіра виглядає добре, макіяж буде виглядати ще краще. Ключ до нанесення макіяжу у віці від 40 і старше – це зволоження. Зволоження шкіри перед нанесенням макіяжу надає їй більш молодий вид.

Тепер приступимо до макіяжу.

Знайте свій відтінок

Щоб правильно вибрати тональний крем, потрібно знати свій тон. Якщо ви правильно визначите свій тип, – холодний, теплий або нейтральний, то вибір будь-яких продуктів для догляду за обличчям (наприклад, тонального крему і консілера) стане набагато простіше.

ось кілька простих способів визначити свій тон:

  • Проаналізуйте, як ви реагуєте на сонці. Якщо ви легко загоряєте, – у вас теплий відтінок. Якщо ви відразу “згораєте” на сонце, – у вас холодний відтінок. Якщо ви схильні трохи обгоріти перед тим, як поступово придбати гарну засмагу, – у вас нейтральний відтінок.
  • Подивіться на свої прикраси. Якщо сяйво вашій шкірі надають золоті прикраси, – у вас теплий відтінок; срібні – холодний тон. Якщо ви обидва варіанти вам йдуть, – у вас нейтральний відтінок.

Визначте, які кольори доповнюють ваш природний тон

Після того, як ви визначите свій відтінок, за допомогою колірного кола підберіть кольори, які йому підходять:

  • люди з теплим відтінком зазвичай добре виглядають в золотих, червоних, жовтих і теплих коричневих тонах.
  • Ті, у кого прохолодний відтінок, добре виглядають в срібному, синьому, пурпурному і рожевому.
  • люди з нейтральним відтінком зазвичай можуть використовувати будь-які кольори, хоча рожеве, золото і ліловий на них виглядає краще за все.

Т акже можна доповнити колір ваших очей або колір волосся.

Завжди готуйте шкіру

повторимося, – завжди зволожуйте шкіру перед нанесенням макіяжу за допомогою зволожуючого крему, крему для очей і праймера, тому що, це не тільки візуально розгладжує тонкі зморщечки, а й надає стійкість макіяжу. Наносити праймер рекомендується легкими дотиками до тих ділянок, де пори здаються більше, як правило, на щоках або підборідді, – «менше означає більше» в областях з нерівною текстурою.

Ретельно готуйте фундамент

Ви будете виглядати завжди бездоганно, якщо навчитеся правильно накладати тональну базу під макіяж.

Незалежно від текстури використовуваного засоби, почніть його нанесення в центрі особи і розтушуйте до країв. Використовуйте кисть, щоб злегка нанести тональний крем на шкіру, а потім візьміть губку для макіяжу, щоб розтушувати засіб по периметру особи. Це забезпечить рівномірне нанесення крему без плям.

Відмовтеся від пудри або використовуйте її дуже економно

Більшість візажистів одностайно згодні з тим, що відмова від пудри або її точкове нанесення є ключем до збереження молодості особи.

збалансуйте акценти

Це досить просто: якщо у вас яскраві губи, – пом’якшите очі, і навпаки, увагу до губ не повинно конкурувати з акцентом на багатому макіяжі очей.

“пом’якшити” макіяж очей в прямому сенсі слова

“Сильні, жорсткі” лінії можуть надати очам важкий вид, в той час як більш м’які лінії надають більш відкритий і молодий погляд. З цієї точки зору рекомендується використовувати рідкі або кремові тіні для повік. До 40 років шкіра навколо очей втрачає еластичність, що може ускладнити нанесення тіней.

Більш м’які формули легко накладаються і з меншою ймовірністю утворюють тонкі лінії, накопичуючи в складках шкіри в перебігу дня.

КОНДЕЦІОНУЮЧИЙ вії

З віком вії та брови можуть стати більш тонкими і ламкими, тому рекомендується регулярно використовувати кондиціонуючі процедури, які зміцнюють і зволожують вії, збільшуючи їх довжину при використанні перед тушшю.

Завжди використовуйте рум’яна

Рум’яна об’єднує всі воєдино, і вони особливо ефективні, для макіяжу після 40. Наносите їх високо на ”яблучка” щік, щоб підняти обличчя і додати об’єм. Можна розтушувати трохи рум’ян на складках століття, щоб об’єднати весь образ.

“Наповніть” губи

Ще одна проблема для багатьох жінок старше 40 років – це витончення губ. Щоб створити ілюзію пухких губ, використовуйте олівець для губ нейтрального тону, перш чим наносити помаду. З цією ж метою рекомендується вибирати зволожуючі формули губної помади замість матових.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ