Значення імені Мілоліка (Ліка) – характер і доля, що означає ім’я, його походження

Значення імені Мілоліка (Ліка) – характер і доля, що означає ім’я, його походження

Що означає ім’я Мілоліка – «прекрасна особою», «чарівна». Ім’я Мілоліка містить два кореня «милий» (милий, красивий) і «лик» (особа).

Походження імені Мілоліка: давньослов’янське.

Значення імені Мілоліка передрікає не лише гарну зовнішність, але і розум. Доброта і співчуття залучають до Милолике друзів і визначають вибір професії. Дівчина з цим ім’ям може стати миротворцем, лікарем, психологом, послом доброї волі або волонтером благодійної організації. У дітей і коханого Мілоліка душі не чає і дарує всю свою ніжність і турботу.

Скорочене ім’я: Мила, Ліка, Міка.

Яке по батькові підходить до імені: Юріївна, Максимівна, Леонідівна.

Ім’я «Мілоліка» англійською (переклад) не існує, використовується транслітерація Milolika.

Значення імені для дівчинки

Потрібно сказати, що значення імені Мілоліка виправдовує своїм характером повною мірою, оскільки навіть весь її вигляд свідчить про зовнішню і внутрішню красу, чистоту помислів і ясності розуму. Як правило, при першому знайомстві справляє чудове враження. Вона дуже вразлива і чутлива, важко реагує на проблеми і неприємності, які трапляються не тільки з нею, але і з оточуючими. Від природи володіє ім’ям володіє здатністю вловлювати настрій співрозмовника й відчувати його ставлення до неї. Будучи непоганим психологом, вона здатна за лічені хвилини розташувати до себе співрозмовника. У компаніях її люблять і поважають, оскільки з Милоликой завжди є про що поговорити, і при цьому вона не вступає в конфлікти, не намагається нав’язати навколишнім свою думку. Деколи для того щоб зрозуміти, яким є той чи інший людина, Милолике досить просто подивитися на нього.

Жінка зазвичай не відокремлює себе від зовнішнього світу, а, навпаки, вміє зливатися з ним. Чужі почуття і емоції часто пропускає через себе, причому, абсолютно несвідомо переймається відчуттями оточуючих людей. Здається, що у неї зовсім відсутнє власне «Я», і вона найчастіше живе емоціями і почуттями, які їй не належать. Може бути, саме з цієї причини Міла дуже піддається впливу з боку оточуючих людей. Часто навіть деякі вчинки вона робить тільки тому, що знає – інші точно позитивно сприймуть подібні дії. Це дуже небезпечний шлях, оскільки Мілоліка здатна потрапити під поганий вплив, що обернеться для неї численними неприємностями. Їй варто зберегти ту доброту, яка присутня в серці, але при цьому виховати в собі деяку твердість, що дозволяє приймати правильні рішення.

Значення імені Мілоліка – чарівність. Дівчина артистична і чарівна, дружелюбна і дипломатичною. При цьому, вона схильна до частих змін настрою без особливих причин. Може бути людиною імпульсивною, коли здійснює вчинки, про які згодом шкодує. Вона чудово відчуває людей, допомагає їм позбавлятися від негативу і долати різні перешкоди. Готова на певні жертви, якщо розуміє, що тільки так зможе досягти поставленої мети. Правда, не можна сказати, що по своїй натурі Мілоліка – боєць. Навпаки, вона часто віддає перевагу просто змиритися з несправедливістю, ніж сперечатися з ким-небудь і конфліктувати. Їй простіше обійти людини, ніж змітати його на своєму шляху. Рішення Міла приймає дуже важко і деколи довго радиться з тими, кому довірять.

Характер імені Мілоліка

Позитивна характеристика імені: Ім’я дарує артистичність, чарівність, невтомність, готовність допомогти людям. Особа висловлює ясність думки, чистоту. Вона Мілоліка любезна, безкорислива, віддана і самовіддана, ніколи не буває агресивною. Її свідомість зростає і зливається з усім живим. У неї є унікальна здатність пропускати всі враження через себе. Вона дуже тонко відчуває людські відносини, співчуває чужому горю і нещастя, щиро прагне полегшити страждання людей. Під впливом жалю вона здатна пожертвувати собою заради інших.

Негативна характеристика імені: Ім’я приносить надчутливість, ранимість. Вона вважає за краще ухилятися, обходити перешкоди, а не боротися з ними. Несвідомо Мілоліка вбирає ідеї та уявлення інших людей. Вона немов позбавлена свого «Я». Настрій у власниці імені коливається від оптимізму до чорної меланхолії.

Доля імені Мілоліка в любові і шлюбі

Що означає ім’я Мілоліка для сімейного життя? Закохується Міла часто і бурхливо, надає величезне значення пристрасті, віддаючись їй цілком. І тоді вже її мало цікавлять всі інші проблеми, що виникають у житті.

Що стосується особистого життя, то, якщо носить ім’я закохується, вона віддається почуттю повністю і може навіть втратити голову від кохання. До чоловіка особливих вимог не висуває та часто жертвує своєю кар’єрою на користь будинку. Для Милолики має особливе значення в чоловікові – щоб він був надійним і розуміючим.

Сумісність з чоловічими іменами:

Чоловічі імена, відповідні Милолике:

 • Мілоліка і Базан
 • Мілоліка і Василь
 • Мілоліка і Володимир
 • Мілоліка та Ігор
 • Мілоліка і Мілан
 • Мілоліка і Мирослав
 • Мілоліка і Руслан
 • Мілоліка і Сава
 • Мілоліка і Савелій
 • Мілоліка і Тимур

Невдала сумісність імен:

 • Мілоліка та Олексій
 • Мілоліка і Вишеслав
 • Мілоліка і Клим
 • Мілоліка і Родіон
 • Мілоліка і Тихомир
 • Мілоліка і Тихон
 • Мілоліка і Едуард.

Таланти, професія, кар’єра

Вибір професії: Вона схильна присвятити себе хворим і зневіреним, не вимагаючи винагороди. Дівчину з цим ім’ям цікавить все таємниче і незрозуміле, що не піддається логічному поясненню. Ім’я Мілоліка часто стає медиком, цілителькою: потужна аура, якою вона наділена від природи, легко справляється з чужими проблемами.

Бізнес та кар’єра Милолики: Від природи Міла наділена неабияким комерційним чуттям. Їй часто просто щастить. Договору, які вона містить, приносять чималі прибутки, і її справа або фірма не зазнає фінансових труднощів.

Що стосується професійної реалізації, то часто Мілоліка обирає професії, що передбачають допомогу нужденним. Їй також подобається все незвичайне і загадкове. Працювати Міла може лікарем, викладачем, археологом, геологом, релігійним діячем. Від природи вона отримує дуже потужну енергетику, яку може використовувати для зцілення людей. Також варто зауважити, що Мілоліка володіє вражаючим підприємницьким талантом і може відкрити власний бізнес, домігшись у сфері комісії приголомшливих успіхів.

День ангела Милолики: ім’я Мілоліка не відзначає іменини, оскільки не входить в список католицьких і православних святців.

Відмінювання імені за відмінками

 • Називний відмінок: Мілоліка
 • Родовий відмінок: Милолики
 • Давальний відмінок: Милолике
 • Знахідний відмінок: Милолику
 • Орудний відмінок: Милоликой
 • Прийменниковий падіж: Милолике

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ