15 Місячний день (добу) характеристика дня

15 день місячного календаря – початок другої половини місяця за місячним календарем, основа залишився циклу. Потрібно постаратися в цей час залежить початок успішному закінченню місяця.

справи. Несприятливий період для нових починань. У цей день не варто виконувати масштабні завдання. Краще присвятити його незначною рутинної діяльності.

Робота. У цей день не варто займатися фінансовою діяльністю, братися за відповідальні проекти. Це сприятливий час для проведення рекламних акцій, PR компаній, розпродажів. Не рекомендується починати серйозні розмови з начальством і міняти місце роботи.

Домашні справи. Вдалий день для робіт по дому. Краще сьогодні взагалі не ходити на роботу, а навести порядок в домі. Це подарує душевний спокій і дозволить уникнути негативних впливів дня.

гроші. Забудьте на цей період про будь-яких фінансових операціях. Не рекомендується давати гроші в борг, робити великі і навіть дрібні покупки, інвестувати засоби або оформляти депозити. Не варто також повертати позичені засоби.

Любов, стосунки. Існує високий ризик сварок і сварок. Тому призначати побачення другій половинці можна, якщо немає передумов до конфліктів. У разі, коли розмова починається на підвищених тонах, варто проявити терпіння і не продовжувати сварку. У цей день велика ймовірність розвитку інтрижки. Тому потрібно бути уважним і не піддаватися на провокацію. Секс повинен бути активним, в класичних позах.

Спілкування. В цей день в повітрі витає агресія. Тому бажано якомога менше контактувати з оточуючими. Не варто призначати ділові зустрічі, організовувати «посиденьки» з друзями. Оптимально в цей день погуляти на природі на самоті.

Подорожі. Поїздка в цей період стане додатковою енергетичної навантаженням. Тому не рекомендується в 15 місячна доба відправлятися на відпочинок, у відрядження. Велика ймовірність ДТП, втрати багажу або крадіжки грошей. Краще відкласти поїздку до більш сприятливого часу.

Стрижка та догляд за волоссям. У 15 місячний день небажано стригтися. Стрижка може залучити невдачу. Фарбувати волосся дозволяється в темніший колір. Кардинально міняти зачіску і робити завивку не рекомендується. Краще просто зібрати волосся на потилиці.

краса і здоров’я. 15 день місячного календаря – не найкраща пора для візиту до косметолога. Організм в цей час уразливий, тому варто подбати про своє здоров’я. Помірні заняття спортом поліпшать самопочуття, зміцнять тіло і дух. У цей період рекомендується очищати організм: сісти на дієту, влаштувати розвантажувальний день.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ