Значення імені Ліка (Ликуша) – характер і доля, що означає ім’я, його походження

Значення імені Ліка (Ликуша) – характер і доля, що означає ім’я, його походження

Що означає ім’я Ліка – “солодка”.

Походження імені Ліка: грецьке.

Миролюбність. Ліка добра, але якщо дівчинку не любили батьки, то вона може зрости лукавих і закритою особливою. Ликочка бачить своє призначення в заміжжі, дівчина по імені з радістю буде готувати, прибирати і піклуватися про чоловіка і дітей.

Скорочене ім’я: Ликочка, Ликуша. Зменшувально-пестливе від імені Анжеліка ім’я Ліка тепер використовується самостійно. Крім того, Ліка є короткою формою таких імен, як Гликерія, Лідія, Феліція, Светолика, Маліка і т. д. Однак останнім часом стає самостійним ім’ям і набуває популярності в європейських країнах.

Яке по батькові підходить до імені: Олександрівна, Олексіївна, Андріївна, Богданівна, Борисівна, Вікторівна, Георгіївна, Григорівна, Денисівна, Дмитрівна, Зіновіївна, Гнатівна, Карпівна, Леонідівна, Максимівна, Михайлівна, Романівна, Русланівна, Сергіївна.

Ім’я «Ліка» англійською (переклад) пишеться як Lika.

Значення імені для дівчинки

Дитина з ім’ям Ліка росте дуже спокійним, врівноваженим. З роками у дівчини розвивається дипломатичність, яка вкрай необхідна кожній сучасній людині. Але дуже часто Ликуша стає ініціатором інтриг, оскільки пристрасть до пригод, змін, подорожам завжди рухає її вперед, а рутина для Ликочки – просто погибель. Жінка, що носить ім’я Ліка, володіє відмінним почуттям гумору і розвиненою інтуїцією – перехитрити і обдурити її практично неможливо.

Вона завжди прийде на допомогу людині, яка цього потребує. Надає величезне значення заботите про ближнього, що іноді виливається в… любов до домашній тварині. Так, в її будинку можна часто зустріти собаку або кішку.

Власницю імені Ліка можна характеризувати з позитивної сторони і говорити про те, що у неї є здатність дивитися на речі об’єктивно. Навіть якщо Ликуша впевнена у власній правоті, вона вислухає опонента і спробує зрозуміти його точку зору. Хоча від власної думки Ліка навряд чи відмовиться.

Але не потрібно забувати, що, як і в кожної людини, у неї теж є негативні якості. Наприклад, Ликочка – досить лукава і, як вже говорилося вище, здатна на інтриги і підлість. Так що, довіряти Лику їй беззастережно не варто – ймовірність зради з її боку дуже висока.

Характер імені Ліка

Позитивна характеристика імені: ім’я Ліка володіє шармом і чарівністю, яке неможливо не помітити. Вона Ліка обачна і здатна знайти вихід з будь-якої ситуації.

Негативна характеристика імені: Дівчина з цим ім’ям дуже не любить людей, які зловживають високопарними фразами і ефектними позами в процесі спілкування, оскільки сама так ніколи не надходить. З боку Ликочка взагалі може здатися малодушно і консервативної, однак насправді вона дуже чутлива, емоційна.

Доля імені Ліка в любові і шлюбі

Як правило, Ликуша дуже вдало виходить заміж, зі своїм обранцем живе довго і відчуває себе щасливою. Вона Ліка надає величезне значення атмосфери в будинку. Вона прекрасна домогосподарка і вміє рахуватися з інтересами членів своєї сім’ї.

Сумісність з чоловічими іменами

Чоловічі імена, відповідні Лику:

 • Ліка і Георгій
 • Ліка і Любомир
 • Ліка і Матвій
 • Ліка і Мирон
 • Ліка і Яким

Невдала сумісність імен:

 • Ліка і Олександр
 • Ліка і Олексій
 • Ліка і Олег
 • Ліка і Володимир
 • Ліка і Денис

Таланти, професія, кар’єра

Вибір професії: У роботі носить ім’я Ліка може проявити себе як ідеальний співробітник. Дівчина з цим ім’ям врівноважена, спокійна, дипломатична, володіє діловою хваткою. До речі, вона тонко відчуває красу навколишнього світу, а тому, може вибирати для себе творчі професії. Також Ликочка дуже добре проявить себе у сфері викладання.

Добробут: Життєве кредо Лики – «Все або нічого».

День ангела Лики: ім’я Ліка не відзначає іменини, оскільки не входить в список католицьких і православних святців. Проте останнім часом іменини Лики стали влаштовувати одночасно з Днями ангела Анжеліки 29 червня, 15 липня, 21 жовтня, які відзначаються за католицьким календарем.

Знаменитості з ім’ям Ліка

 1. Ліка Кавжарадзе – грузинська радянська актриса.
 2. Ліка Кремер – російська актриса театру і кіно;
 3. Ліка Ялинская – білоруська співачка, яка виступає під псевдонімом Анжеліка Агурбаш.
 4. Ліка Каширіна – російська актриса кіно і театру.
 5. Ліка Гулівер – фотограф, дружина співака Андрія Лысикова, відомого під псевдонімом Дельфін.
 6. Ліка Стар – співачка, майстер спорту з плавання, ді-джей.

Відмінювання імені за відмінками

 • Називний відмінок: Ліка
 • Родовий відмінок: Лики
 • Давальний відмінок: Лику
 • Знахідний відмінок: Лику
 • Орудний відмінок: Лікою
 • Прийменниковий падіж: Лику

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ