Значення імені Ксенія (Ксюша) – характер і доля, що означає ім’я, його походження

Значення імені Ксенія (Ксюша) – характер і доля, що означає ім’я, його походження

Що означає ім’я Ксенія – «іноземка», «гостинна».

Походження імені Ксенія: грецьке.

Перекладається Аксінья як «чужа». В руках Ксюші лад будь-яку справу, Аксінья гарна господиня і мати. Значення імені Ксенія – строгість, але справедливість. Дівчина, названа Ксенією, вміє керувати колективом і приймати виважені рішення у важких ситуаціях.

Скорочене ім’я: Аксиньюшка, Ксюша, Ася, Акся, Аксюня, Аксюта, Аксюха.

Яке по батькові підходить до імені: Єгорівна, Євгенівна, Олексіївна, Денисівна, Макарівна.

Ім’я «Ксенія» англійською (переклад) не існує, використовується транслітерація – Aksinia.

Значення імені для дівчинки

У розмові з нею ніколи не слід забувати про її самолюбство: навіть безневинна жарт може бути сприйнята нею як образа. Зате Асе подобається, коли друзі звертаються до неї за порадою, проте зазвичай власні проблеми змушують Ксюшу обмежуватися тільки співчуттям.

Здатність Аксіньі концентрувати сили на вирішення головної проблеми може знайти собі застосування в будь-якій справі, але їй краще шукати себе в тих сферах діяльності, де Аксінья буде надана самій собі і де значення її роботи буде оцінюватися за конкретними результатами: в театрі, музиці, літературі, образотворчому мистецтві.

У ранні роки діяльність часто дівчата стримується різними побутовими обставинами, але в кінці кінців жінка Ксенія долає всі перешкоди і домагається успіху.

У дитинстві дитина з цим ім’ям допомагає проявити себе як дуже старанний і слухняний дитина. З батьками та вчителями у неї практично не буває ніяких конфліктів. Дівчина Ксенія исполнительна, акуратна, старанно вчиться, важко сприймає поразки і любить завжди і в усьому бути першою. У Аксіньі непостійний характер, і їй дуже не вистачає врівноваженості. Володіючи розумом і високим рівнем інтелекту, Ксюша інший раз не проти продемонструвати це, і багато трактують таку поведінку, як зайве зарозумілість. При цьому Аксінья також може бути досить запальною, а тому, друзів у неї не дуже багато. Тим більше що Ксенія обидчива, і з нею вкрай важко помиритися.

Вона відрізняється сумлінністю і старанно виконує свою роботу. Якщо говорити про професії, то Аксінья може бути дуже непоганим керівником. І потрібно відзначити, що для Ксюші її професійний розвиток буде більш важливим, ніж сім’я – сім’єю для неї будуть підлеглі. Володарка імені Ксенія відрізняється твердістю і почуттям справедливості. Справи в компанії під її початком завжди йдуть добре.

Характер імені Ксенія

Позитивна характеристика імені: Для Аксіньі характерні виняткові цілеспрямованість і незалежність. Вже з раннього дитинства Аксінья досить важко піддається впливу, і їй набагато легше пояснити необхідність тих чи інших справ, ніж змушувати зробити їх силою. Всю енергію дівчина Ксенія вміє спрямувати на вирішення одного головного справи. Правда, коли її інтерес пропадає, жінка Ксенія не надає значення старих справах, з головою поринувши в нові.

Негативна характеристика імені: У Аксіньі гостро розвинене самолюбство, часто з нею неможливо сперечатися, оскільки, як тільки мова зайде про її неправоті, вона відмовляється вислуховувати іншу точку зору. Готовність до агресивного самозахисту нерідко ускладнює відносини Ксюші з оточуючими, Аксінья часто не розуміє їх.

Доля імені Аксінья в любові і шлюбі

Незважаючи на любов до роботи, Aksin’e вкрай важливо мати сім’ю, дім, дітей і чоловіка. Правда, Аксінья не дуже любить прибирати, готувати і взагалі, займатися домашнім господарством. Хоча Ася не виключає, що заради коханого готова змінитися. Вона мрійлива і дуже влюблива.

Хоча варто відзначити, що в шлюб володіє ім’ям набирає обдумано і зі своїм чоловіком живе дуже довго. Єдиний момент – у Ксюші можуть виникати конфлікти зі свекрухою, оскільки вона не терпить втручання у свої справи. Сімейне життя Асі рідко буває безтурботним, якщо, звичайно, її чоловік не знайде потрібних ключів до її душі.

Сумісність з чоловічими іменами

Чоловічі імена, відповідні Аксіньі:

 • Аксінья і Агафон
 • Аксінья і Акакій
 • Аксінья і Ананій
 • Аксінья і Віссаріон
 • Аксінья і Галактіон
 • Аксінья і Никифор
 • Аксінья і Остап
 • Аксінья і Тарас
 • Аксінья і Феодосій
 • Аксінья і Хома

Невдала сумісність імен:

 • Аксінья і Вавило
 • Аксінья і Зенон
 • Аксінья і Кас’ян
 • Аксінья і Матвій

Таланти, професія, кар’єра

Вибір професії: Якщо аналізувати ім’я з точки зору нумерології, то можна зазначити, що її особистості відповідає число 3, що характеризує Аксенію, як веселого, талановитого і енергійного людини. В ранньому віці (точно так само, як і протягом усього життя) Ася здатна досить швидко засвоювати нові знання, рости і розвиватися різнобічно. Часто їй цікаві спорт, наука, мистецтво. Дуже важливо, щоб при цьому Аксінья правильно розставила пріоритети і подумала, що їй хочеться займатися в майбутньому. Саме це дозволить їй вибрати шлях, який веде до слави і успіху. Дівчина з ім’ям Ксенія вміє і любить пристосовуватися до того, що приносить вигоду, а тому, навіть нецікаву роботу вона буде виконувати з особливим завзяттям, якщо зрозуміє, що отримає за неї непогані гроші.

Добробут: Аксінья воліє сприймати життя не надто серйозно. Дівчині цікаві постійні розваги, вона любить знайомитися з новими людьми і спілкуватися з ними. Основна риса дівчини по імені Асі – постійне прагнення до легкого життя. Ксенія нетерпелива, намагається досягти мети швидко, що не завжди вдається зробити. І потрібно сказати, що зайва поспішність може зіграти з нею злий жарт. Тому, їй і не варто займатися бізнесом, а також іншими справами, що передбачають перспективне планування.

День ангела Аксіньі: Аксінья один раз в році відзначає іменини: 6 лютого.

Талісмани Аксіньі

 • Зодіак Аксіньі – Стрілець, Риби
 • Планета – Нептун
 • Колір – колір морської хвилі
 • Заповітна рослина – мак
 • Покровитель Аксіньі – альбатрос, кит
 • Камінь-талісман – аквамарин, топаз.

Знаменитості з ім’ям Ксенія

 1. Ксенія Михайлова (болгарська поетеса і перекладач з французької)
 2. Ксенія (головний жіночий образ роману М. Шолохова «Тихий Дон»)
 3. Сергєєва ксенія – одна з перших російських професійних танцівниць придворного балету.
 4. Ксенія Вержак — учасниця ” Фабрики зірок 5, солістка групи «Нецке».
 5. Ксенія – автор книг «Щоденник білої ворони», «Стороннім вхід заборонений» і «Я потрапила в мережі» циклу «Фабрика зірок»

Відмінювання імені за відмінками

 • Називний відмінок: Аксінья
 • Родовий відмінок: Аксіньі
 • Давальний відмінок: Aksin’e
 • Знахідний відмінок: Аксенію
 • Орудний відмінок: Ксенією
 • Прийменниковий падіж: Aksin’e

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ