Сонник Клиторотомия 😴, до чого сниться Клиторотомия жінці 💤, що означає побачити Клиторотомию уві сні – тлумачення снів безкоштовно

1 Клиторотомия за Еротичного соннику Данилової

До чого сниться клиторотомия жінці:

Клітор є, мабуть, найважливішою ерогенною зоною у жінки. Його усунення, будучи сюжетом сну, можна розцінювати як неможливість досягнення задоволення, але не в сексуальній сфері, а в житті взагалі. Щоб повноцінно розкрити сенс сну, розглянемо його зміст у зв’язку з повсякденним життям. Ретельно згадайте події останніх двох-трьох тижнів. Не виключено, що у вашому житті відбулася якась подія, яка зробила недосяжною отримання задоволення.

Це подія або осіб змінили ваше життя не в кращу сторону, і цей факт дуже турбує вас тепер, коли несвідоме бунтує, висловлюючи своє невдоволення відсутністю звичних благ, приємно скрашивавших ваш побут. Перше, що потрібно знайти, – це джерело, що викликав дисонанс психіки. В залежності від результату можна вжити додаткові заходи компенсації негативних емоцій.

Найбільш прийнятним варіантом в цьому зв’язку пошук якого-небудь нового захоплення. Різні хобі, походи на культурні заходи допоможуть розслабитися і принесуть втрачену рівновагу. Пам’ятайте, що мистецтво не тільки несе в наше життя прекрасне, воно позитивно впливає на всі істота, наповнює нас свіжим зарядом сил, настільки необхідне для підтримки життєвого тонусу.


ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ