Значення імені Дар’яна (Дарен) – характер і доля, що означає ім’я, його походження

Значення імені Дар’яна (Дарен) – характер і доля, що означає ім’я, його походження

Що означає ім’я Дар’яна – «володіє даром», «подарована».

Походження імені Дар’яна: Існує кілька версій походження цього імені. Дар’яна перекладається як «дарована», «обдарована» зі слов’янського. Крім того, існують схожі за написанням жіночі імена Даромира і Даролюба, які є спорідненими формами. Друга версія говорить про те, що раніше існувала жіноча форма Даррен. У перекладі з ірландської мови значення імені Дар’яна – «невисока». Але є в даному випадку ще одне значення – «скеляста гора». В даному випадку Дар’яна може писатися як Даррін, Дарен, Деррон, Дарін, Деррі.

Ще один варіант походження імені Дар’яна. Вважається, що воно могло придбати древнеперсидскьке сенс, який відноситься до двухосновному перського імені Дараявауш. В цьому випадку його ділять на 2 частини – «дару» (володіє, володіє) і «вауш» (благий, добрий). Також відомо, що після Жовтневої революції, що відбулася в 1917 році, воно стало вживатися як Дар’яна, а всі вищевказані форми втратили актуальність. Згодом багато стали ототожнювати ім’я з Дарьяной.

У Них багато друзів і захоплень, вона обожнює красиві речі, смачну їжу, мистецтво і спорт. Дівчина з ім’ям Дар’яна не дуже відповідально ставиться до роботи, а її успіхи більше залежать від везіння і доброго ставлення колег і начальства. Дар’яна з віком стає тільки кращим, що не заважає їй постійно ревнувати чоловіка. Дітей Дар’яна любить беззастережно.

Згідно з однією з них, ім’я було утворено від слова «дар», тому в цьому випадку – «подарована», «дарована».

Скорочене ім’я: Дарьюшка, Дарюха, Дарена, Даринка, Дареша, Даша, Дашуня, Дашута, Даня. Крім того, відомо, що це зменшено-ласкава форма від Тодоры, Дарії, Божидары. Вони ж є самостійними іменами.

Яке по батькові підходить до імені: Володимирівна, Леонідівна, Сергіївна.

Ім’я «Дар’яна» англійською (переклад) не існує, використовується транслітерація – Dar’yana.

Значення імені для дівчинки

Взагалі, треба сказати, що з Дарьяной зблизитися дуже важко. І навіть краще, якщо при спілкуванні з нею зберігатиметься певна дистанція. Збити дівчину. Яку звуть Дар’яна, з наміченого шляху і спробувати схилити до чужої думки практично неможливо, якщо вона все для себе вирішила.

Жінка Дар’яна – екстраверт. Вона з радістю поділиться свіжими новинами, надає величезне значення милосердя, допоможе порадою. Дівчина з ім’ям Дар’яна привітна і ввічлива. Тільки подолавши погані якості, вона зможе стати по-справжньому щасливою.

Характер імені Дар’яна

Позитивна характеристика імені: Відомо, що, якщо Дар’яна береться за якусь справу, вона обов’язково доводить його до логічного завершення. Але дуже часто її успіху сприяють саме обставини – простіше кажучи, Дарьяне просто щастить.

Негативна характеристика імені: Дар’яна відмінно вміє користуватися своїм шармом і використовувати не тільки його, але і людей навколо для досягнення поставленої мети.

Доля імені Дар’яна в любові і шлюбі

Для Дарьяны має особливе значення сім’я. До чоловіків володіє ім’ям Дар’яна дуже вимоглива. Причому. З віком вона стає ще більш красивою, розуміє це і починає вередувати, користуватися власною зовнішністю. Так, Дар’яна володіє розумом і хитрістю, знає, як привернути до себе увагу. Свого обранця вона, швидше за все, буде дуже сильно ревнувати, постійно підозрювати і допитувати. А якщо у неї буде поганий настрій, то чоловікові краще взагалі не вживати ніяких дій, інакше вийде собі дорожче.

День ангела Дарьяны: іменини не відзначаються, оскільки ім’я Дар’яна не значиться в списку церковних православних і католицьких свят.

Сумісність з чоловічими іменами

Чоловічі імена, відповідні Дарьяне:

 • Дар’яна і Єлисей
 • Дар’яна і Євген
 • Дар’яна і Прохор

Невдала сумісність імен:

 • Дар’яна і Онуфрій
 • Дар’яна і Владлен
 • Дар’яна і Григорій

Знаменитості з ім’ям Дар’яна

 1. Дар’яна Шмідт – сучасний молодий сценарист, художник, аніматор, режисер.

Відмінювання імені за відмінками

 • Називний відмінок: Дар’яна
 • Родовий відмінок: Дарьяны
 • Давальний відмінок: Дарьяне
 • Знахідний відмінок: Дарьяну
 • Орудний відмінок: Дарьяной
 • Прийменниковий падіж: Дарьяне

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ