Сонник Лапа животн. 😴, до чого сниться Лапа животн. жінці 💤, що означає побачити Лапу животн. уві сні – тлумачення снів безкоштовно

1 Лапа животн. по Соннику шукає шлях

До чого сниться лапа животн. жінці:

Ви несподівано бачите лапу якогось звіра або домашньої тварини, у більшості випадків – це добре передбачення. Ваше сон говорить про те, що ви зумієте отримати підтримку високопоставленого особи, яка і складе вам протекцію при вирішенні якихось офіційних питань. Але стережіться, якщо уві сні лапа звіра вдарила вас чи подряпала. Це, навпаки, говорить про те, що ваш суперник зуміє домогтися успіху за допомогою впливової підтримки. В інших випадках сон пророкує хворобу.


1 Лапа животн. по Домашньому соннику

Бачити лапу животн. у сні означає:

Якщо вам вночі сниться лапа, наприклад, якогось звіра або домашньої тварини – кішки, собаки – означає, що вас чекає непроста конкурентна боротьба. А все тому, що у вашого суперника чи суперниці є «лапа» – якийсь впливовий покровитель, який буде всіма силами просувати його або її. Втім, іноді лапа символізує і якісь приховані можливості, переваги у вашого конкурента, про яких ви поки не підозрюєте. Тому приготуйтеся, буде нелегко.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ