Значення імені Аріана (Ріана) – характер і доля, що означає ім’я, його походження

Значення імені Аріана (Ріана) – характер і доля, що означає ім’я, його походження

Що означає ім’я Аріана – «непорочна», «священна», «свята», «віддана».

Походження імені Аріана: давньогрецьке.

Значення імені Аріана – скромність. Це дівчина тиха, вона рано виходить заміж і присвячує всю себе сім’ї. Жінка ніколи не скаржиться на чоловіка, навіть якщо сімейні стосунки не склалися. Аріана не стане нарікати на Долю і стерпить усе, щоб зберегти сім’ю.

Скорочене ім’я Аріана: Арі, Ріана, Риани, Аря, Арья.

Яке по батькові підходить до імені: Олександрівна, Олексіївна, Андріївна, Артемівна, Валентинівна, Володимирівна, Дмитрівна, Єгорівна, Романівна, Сергіївна, Юріївна.

Ім’я «Аріана» англійською (переклад) пишеться як Ariana.

Значення імені для дівчинки

У дитинстві дитина відрізняється веселою вдачею і рухливістю. Жінка Аріана надає величезне значення друзям. Характер у Арьи м’який, вона відрізняється послухом і не є впертою, а тому, батьки не мають жодних проблем з її вихованням. Роль лідера і заводія Аріані зовсім не приваблює, і, можливо, саме тому, вона є абсолютно неконфліктною людиною. У школі дівчинка Аріана навчається вельми середньо і любить прогулювати уроки. Однак основні знання чудово засвоює і не відчуває жодних труднощів при побудові свого майбутнього. Тим більше що Аріана володіє багатою уявою, яке допомагає їй працювати над складними та креативними проектами не тільки в школі, а також в університеті та на роботі. Саме це дозволяє Аріані отримати визнання з боку оточуючих. Дівчина з іменем Аріана любить читати і особливо шанує пригодницьку літературу. По господарству допомагати несклонна, а тому, часто свариться з матір’ю на цьому грунті.

По мірі дорослішання Аріана практично не змінюється. Юна володіє ім’ям не буде практичною, степеневої, серйозною. Вищу освіту після школи отримує в обов’язковому порядку, а після навчання часто присвячує себе науці. Намагається Аріана не концентруватися на домашньому господарстві, а приділяти час виключно своєму розвитку. Значення імені Аріана повністю відповідає її характером – такий дівчині не чуже ніщо людське. Вона товариська і дуже легко знаходить порозуміння з оточуючими людьми. Обожнює нові знайомства.

Аріану дуже легко образити. Вона вкрай погано реагує на будь-яку критику, навіть якщо вона є конструктивною. Але по своїй натурі вона не є злопам’ятним людиною, а тому, досить швидко забуває образу. Якщо у Аріани виникає якась проблема, то вона воліє вирішувати її самостійно, не звертаючись за допомогою до рідних і близьким людям.

Незважаючи на веселу вдачу, для Аріани Для має особливе значення робота, а тому, керівництво точно може розраховувати на те, що зі своїми обов’язками Арья впорається на найвищому рівні. Аріана здатна виконувати свою роботу навіть у тому випадку, коли вона їй не дуже подобається. А вже, якщо вона займається улюбленою справою, то домагається великих успіхів. Сама по собі дівчина Аріана працездатна, але непосидюща. Арья не може довго сидіти без діла. Краще всього, якщо вона вибере діяльність, яка передбачає роз’їзди, спілкування, керівництво, застосування організаторських навичок. Аріана володіє творчими здібностями, з допомогою яких виражає свою сутність. Навіть якщо робота Аріани не буде пов’язана з культурою і мистецтвом, вона, швидше за все, знайде хобі, яке дозволило б реалізувати власні таланти і абстрагуватися від реалій сучасного життя, які її не радують.

Характер імені Аріана

Позитивна характеристика імені: Що означає ім’я Аріана з точки зору психології. Дівчина з іменем Аріана володіє твердістю характеру, вона активна, що змушує її проявляти увагу до поведінки оточуючих. Часто її твердість поєднується з життєрадісним веселощами і добродушністю. Дівчина Аріана намагається чинити на людей (особливо близьких) вплив, але цей вплив не пов’язано з бажанням лідерства: скоріше жінка, що носить ім’я Аріана, коректує поведінку оточуючих у відповідності зі своїми принципами. Вона дуже працьовита і наполеглива, але ці якості зазвичай не кидаються в очі, оскільки Аріана все робить без надриву і зайвого шуму.

Негативна характеристика імені: Притаманна Аріані точність робить її досить суворої до оточуючих. Навіть коли Аріана здається веселою і добродушною, вона продовжує свою політику в надії домогтися від людей потрібної поведінки. І якщо дівчина Аріана зустрічає запеклий опір, то може «вибухнути», що рознесе все навколо вщент.

Доля імені Аріана в любові і шлюбі

В сім’ї Аріана намагається бути «сірим кардиналом», і часто чоловік навіть не помічає, як стає знаряддям у її руках. Але до старості її прагнення повчати перетворюється в буркотливість. C домашніми справами Аріана справляється успішно, але не можна сказати, що це приносить їй задоволення.

Сумісність з чоловічими іменами

Чоловічі імена, відповідні Аріані:

 • Аріана і Аверьян
 • Аріана і Вавило
 • Аріана і Галактіон
 • Аріана і Омелян
 • Аріана і Модест
 • Аріана і Третяк
 • Аріана і Филимон

Невдала сумісність імен:

 • Аріана і Абрам
 • Аріана і Онуфрій
 • Аріана і Дасий
 • Аріана і Мирон
 • Аріана і Путислав.

Таланти, професія, кар’єра

Вибір професії: Зазвичай Аріана не бажає обмежувати своє життя домашнім господарством. Її діяльна натура змушує приділяти багато уваги кар’єрі, де вона може досягти великих успіхів. Аріана здатна захопити людей своїм прикладом, запалити яким-небудь ентузіазмом. Її стихія – це навчання, виховна робота. Але якщо доля все ж обмежить її в можливостях, то вона знайде себе у родині, хоча від цього життєрадісність Аріани може потроху згаснути.

Добробут: Жінка, що носить ім’я Аріана, щаслива в грошових справах. Але це пов’язано не з її підприємницькою діяльністю, а частіше з дорогими подарунками або спадщиною.

В нумерології значення імені Аріана характеризується числом 1, що вказує на активну і енергійну особистість. Такі люди, як Аріана, дуже корисні екстремальних ситуаціях, оскільки здатні приймати правильні рішення. Вона без праці пристосовується до нової обстановки, будь-переїзд в новий офіс або в іншу країну. Правда, дівчині Аріани не рекомендується займатися ризикованими заходами і бізнесом – тут вона може потерпіти поразку. Вона за життя прагне заробити багато грошей, а, отримавши їх, так само швидко витрачає.

День ангела Аріани: ім’я Аріана один раз в році відзначає іменини: 11 грудня

Відмінювання імені за відмінками

 • Називний відмінок: Аріана
 • Родовий відмінок: Аріани
 • Давальний відмінок: Аріані
 • Знахідний відмінок: Аріану
 • Орудний відмінок: Аріаною
 • Прийменниковий падіж: Аріані

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ