З’ясовуємо, до чого сниться чорний кінь

 

З’ясовуємо, до чого сниться чорний кінь!

Різна масть коня — різні асоціації. Білий кінь — принц, гнідий — скажена стрибка по преріях. А чорна кінь уві сні змушує представляти які картини? Про що попереджає появу такого коня?

Сонники тлумачать сни з кіньми настільки по – різному, що побачили сновидіння цілком можуть підібрати для себе відповідне тлумачення, і не переживати про те, що сон попереджає про щось погане. У деяких культурах кінь уособлення праці та покірності, в інших – прагнення до волі і непередбачуваність, гаряча любов.

Щоб правильно розтлумачити сон, обов’язково потрібно зрозуміти, хто з’являється в ньому: кобила або кінь. Величезне значення має масть тварини. Хоча з цим простіше – більшість людей бачать чорно-білі сни. Тому переважно пояснення стосуються чорних і білих коней, гніді і рябі в снах зустрічаються рідко. Ще має значення, агресивна чи поставилася кінь уві сні до побачив сон. Це іноді має більше значення, ніж масть.

Навіть чорна кінь уві сні і білий кінь у різних сонники віщують абсолютно протилежні події. Ворона коня, яка просто присутня в сновидінні, може попереджати про те, що не можна вірити тим, кого погано знаєш. І про те, що найближчим часом хтось з близького оточення може обдурити. Ще одне значення – незабаром слід чекати кар’єрного злету.

Білий кінь у сні – вісник щастя і здоров’я, і той же сон, як про попередження про швидкої смерті когось із друзів або не близьких родичів.

Дохла чорна кінь, обліплена мухами, незважаючи на неприємний сюжет, сон сприятливий. Проступок вже здійснений, і покарання вдасться уникнути. Більш того, підозри впадуть на ворога.

Чорна кінь, на якому скаче жінка уві сні, обов’язково наяву доставить її на вертеп, де вона зануриться в сексуальний розгул, і в майбутньому він сильно позначиться на репутації. Також сон може попередити – бурхливий любовний роман в цьому принесе лише розчарування, і крім емоцій, нічого від цього зв’язку отримати неможливо.

Чоловіка на чорному коні теж чекає сексуальна пригода, тільки в цей час з ним станеться фіаско. Від сюжету сну, де відбуваються романтичні зустрічі, залежить область невдач. Хлів, поле, будь-яка картина, яка асоціюється з кінської роботою – провал бізнесу. Воля, стрибки в полі – невдача на любовному фронті, причому фізіологічна; цирк – піддасться глузуванням.

Поява скаче вороного коня вночі на відкритому просторі, без вершника – належить авантюрне пригода, треба бути обережнішим, тільки тоді пощастить. Чорна кінь без вершника вдень – до удачі, тільки потім за неї доведеться розплачуватися. Жіночий варіант такого сну – задоволення власними досягненнями.

Ловити в сні арканом вороного коня – залучати до себе людей, які мають в душі агресію, попередження про невідповідному оточенні. Поставити на вороную кінь на тоталізаторі і отримати величезний виграш – всі починання будуть успішними. Кінь програла – краще справи і не починати. Чорний кінь до фінішу не дійшов, зламав ногу, зійшов з дистанції – банкрутство.

Іноді чорна кінь уві сні сниться жінці, попереджаючи її про агресивність нового сексуального партнера, і проблем з цим пов’язаних. Чоловіку такий сон натякає на фізичне нездоров’я партнерки.

Ще розповісти, до чого сниться чорна кінь можна, якщо звернути увагу на сюжет. Намагатися осідлати вороную заморенную кобилу – до хвороби, постійно скидає доглянутий кінь – не тією справою займатися доводиться.

Оседланная чорна кінь – пониження статусу найближчим часом – біла передвіщає його підвищення. Пегая кінь в тій же ситуації – національні тертя у власній родині, оскільки батьки належать до різних культур.

Подарували чорну кінь на весілля – в реальному житті після весілля буде багато сюрпризів. Чорний шаховий кінь, незрозуміло як опинився перед очима – друга половинка обманює, як і в грошових питаннях, так і в побутових. Може бути обман з приводу походження.

Ожеребилась уві сні чорна кобила – проблеми при народженні хлопчика, вже з лошам – маля народиться здоровим. Світла кінь – все теж саме, тільки сон про дівчинку.

Значення снів для жінок, у яких фігурує масть коня: бути господинею білого коня – до зустрічі з люблячими людьми, чорної – успіх та радість зміняться розчаруванням і депресією, гнідий – процвітання. Темна кінь у яблуках – в сумнівній оборудці хтось обдурить, світла – самої вдасться отримати вигоду. Скинула ворона коня, та ще й брикнула – до хвороби.

Сон, у якому мчить табун коней вороних коней, змітаючи все на шляху, обіцяє неприємності багатьом – цей сон передвіщає бунт, кровопролиття, катастрофу.

Чорна кінь уві сні, навіть якщо обіцяє дещицю щастя і успіху, потім передвіщає розчарування. Основне значення снів у тлумаченні сюжетів снів про чорних конях є їх масть.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ