Які сни сняться людині перед смертю

Що сниться людям перед смертю

Які сни сняться людині перед смертю

Сновидіння, в якому людина бачить власну смерть чи смерть когось із близьких, віщує аж ніяк не швидку кончину людини, а, навпаки, обіцяє довге і щасливе життя. Але які сни тоді людина бачить перед смертю?

Сни, передвіщають смерть сновидця

Точного образу, предсказывающего спящему швидку смерть, не існує. Кожна людина перед відходом з цього світу бачить різні сновидіння, проте всі вони об’єднуються чимось спільним.

Перед смертю рідко бачаться жахливі сюжети, швидше сни стають більш фантастичними.

Які ж сновидіння можна побачити перед власною смертю:

 1. Померлий родич. Якщо уві сні ви прийняли вже померлої людини за живого, наприклад, годували його, мили, танцювали з ним, значить, незабаром опинитеся з ним в одному світі. Але так як небіжчик ожити не може — значить, такий сон передвіщає смерть сновидінню. Сон, у якому був побачений небіжчик, але в контакт з ним сплячий не вступав, не несе нічого страшного.
 2. Білий колір. Міряти уві сні білу взуття, побачити білу птицю, носити білий одяг, розмовляти з людиною в білому, у якого не видно обличчя — все це ознаки швидкої смерті.
 3. Чорний колір. Побачити в сні тварина чорного кольору також є поганим попередником.

  Які сни сняться людині перед смертю
  Чорний ворон у сні — провісник смерті для сплячого
 4. Цвинтарна тема. Їсти їжу, взяту з могили, вимірювати свої параметри для виготовлення труни, лежати в труні, кидати монети у могилу, купити вінок і поставити поруч із собою, сплачувати що-небудь у бюро ритуальних послуг, забити цвяхи в кришку труни, падати на могилу — подібні сюжети сновидіння віщують спящему швидкий відхід з життя.
 5. Церковні сюжети. Розмовляти в сні з Богом, пити воду з рук якогось святого, побачити своє обличчя на іконі, поставити собі свічку в церкві, розлити масло з лампади, співати заупокійні пісні — всі ці образи також обіцяють смерть сновидінню.
 6. Спогади. Нерідко перед смертю людина бачить сни, в яких знову проживає своє життя. У сновидінні з’являються історії з дитинства, яскраві моменти з юності та інші сюжети. Таким чином, розум людини дозволяє йому перед смертю глянути на прожите і дати оцінку.
 7. Незвичайні і красиві речі. Приголомшливої краси музика, незвичайні людиноподібні істоти, чудові краєвиди — все це віщує перехід сновидця в більш прекрасний світ.
 8. Польоти. Сон, у якому людина полетів у космос, відірвався від поверхні землі або відчував надзвичайне почуття ейфорії, також може стати передвісником швидкої смерті.
 9. Падіння. Упасти в сні в глибоку яму, рів, під землю і т. д. – ознака наближення трагедії.
 10. Виконання бажання. Якщо людина мріє про щось незвичайне або для виконання бажаного потрібно багато часу, а уві сні це виконується, значить, незабаром сновидця чекає смерть.
 11. Інші незвичайні сновидіння. Існує безліч сюжетів, які віщують спящему смерть. Як правило, в них відбувається звичайне дію, але є і щось страшне, а також відчувається атмосфера трагічної неминучості. Наприклад, раптом уві сні ви винесли всі свої речі з власного житла, купили будинок, в якому забиті всі вікна і двері, наділи лише одну туфлю, отряхивались від землі, прощалися з рідними і близькими, одружувалися/вийшли заміж за небіжчика і т. д.

Побачили уві сні власні похорони? Сон швидше позитивний, ніж негативний: він говорить про те, що прийшов час розлучитися зі всім поганим у житті.

Що кажуть вчені

Вчені спільно з американським хоспісом провели експеримент. Вони розпитували смертельно хворих людей про їхні сновидіння. Всі пацієнти, які незабаром помирали, розповідали, що бачення придбали реалістичність, чіткість і яскравість. Найпоширеніший сюжет «передсмертного» сновидіння: зустріч з померлим родичем, який розмовляв зі сновидцем, кликав з собою і втішав.

Які сни сняться людині перед смертю
Вчені з’ясували, що діти перед смертю найбільш часто бачать своїх домашніх улюбленців, яких вже немає в живих

Також часто зустрічалися такі сновидіння:

 • близько 60% людей збиралися в сні в подорож, при цьому тепло прощаючись з близькими людьми як живими, так і вже померлими;
 • близько 30% опитаних спілкувалися в сновидінні з далекими родичами, яких давно не бачили;
 • близько 30% сновидцев проживали у сні найяскравіші і важливі епізоди зі свого життя.

Вчені також встановили, що віщують смерть сновидіння починають з’являтися за 70-80 днів до смерті. А за 20-25 днів до смерті подібні сюжети починають снитися практично кожну ніч і стають більш яскравими.

Сни, які вказують на смерть близьких

Сновидіння, які приходять до людини, можуть передбачити і смерть когось з близьких. Наприклад, про швидкої смерті маленької дитини свідчать такі сюжети:

 • кімната дитини без іграшок, порожня ліжечко;
 • шкіра малюка змінила колір або у нього сильно підвищилася температура;
 • небезпечні хвороби, що виникли у малюка;
 • сон про моргах, труну і сумних родичів, одягнених в чорне;
 • почути в сні, як хтось каже, що дитина померла;
 • побачити замість дитини монстра або ляльку;
 • перетворення дитини в ангела, відлітає в небо;
 • дитина перетворився в ляльку або зник у вас на очах;
 • сон, у якому малюк був вкрадений покійним родичем, монстром, маніяком або п’яницею.

Проте не завжди такі сновидіння передбачають дитині смерть. Вони також можуть вказувати на небезпеку і важливі зміни в житті малюка.

Найбільш частими сновидіннями, предрекающими смерть когось із дорослих родичів, стають сюжети про зубах. Так, якщо ви побачили в сні, як у вас випав зуб і при цьому було багато крові — помре хтось із кревних родичів, якщо крові не було — до смерті близької людини або далекого родича. Ще одним поширеним сюжетом стає сон про птаха, стукається у скло або розбиває його і влетающей в кімнату.

Які сни сняться людині перед смертю
Також перед смертю близьких людей часто сняться пісок, по якому важко йти, і захід сонця

Смерть дорослого близької людини віщують і такі сюжети, в яких він вчиняє такі дії:

 1. Купив квитки в іншу країну або місто, тоді як в реальності він нікуди їхати не збирався.
 2. Одружився або вийшов заміж за померлої людини.
 3. Вінчався в церкві.
 4. Придбав незвичайне сяйво, літає по повітрю, виконує незвичайні трюки.
 5. Має незвичайний і невпізнанний образ, але сновидець точно знає, хто перед ним.

Також швидку смерть когось із близьких або товаришів віщують сюжети, в яких з’являється порожня кімната цієї людини, а в ній немає жодної його речі або його дім з новими господарями.

Смерть чоловіка пророкують такі сни:

 • жінка покрила голову чорною або білою хусткою;
 • загубилася взуття, яку так і не вдалося знайти;
 • вирвали ніготь;
 • шукати в сні коня;
 • жінка втратила кільце;
 • побачити сонячне затемнення;
 • сновидица дуб зрубала;
 • бачити, як горять ворота.

Сни про труни, покійників і похоронах — не завжди провісники смерті. Найчастіше вони вказують на проблеми зі здоров’ям. Птахи в сновидіннях також можуть стати не «смертельним» символом, а провісником народження дитини. Так і будь-який образ — це відображення життєвих проблем людини, а символу, предвещающего лише смерть, не існує.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ