Сонник втратити кота до чого сниться втратити кота уві сні

Кішки уві сні найчастіше асоціюються з ворогами і заздрісникам. Однак це не завжди вірно. Ось, наприклад, сонник втратити кота розшифровує як порятунок від проблеми або надокучливого людини. Здавалося б, невелике уточнення ситуації, а наскільки кардинально змінюється трактування. Саме тому тлумачі рекомендують перед тим, як приступати до розшифровки, до чого сниться той чи інший сюжет, уточнювати його деталі.

сонник Міллера

Якщо вам довелося уві сні втратити кота, значить, в реальному житті ви мрієте позбутися впливу якоїсь людини, стверджує сонник Міллера, розшифровуючи, до чого сниться подібний сюжет.

Якщо ви хочете зняти з себе надмірну опіку або видалити зі свого життя людини, що заважає вам, то проявіть не тільки наполегливість, але і терпіння. Тільки в такому «тандемі»: крок за кроком, перемога за перемогою – ви зумієте досягти бажаного.

Якого саме кота втратили

Для розшифровки сновидінь важлива будь-яка деталь, вчать нас сонники. Саме тому, намагаючись зрозуміти, до чого сниться втратити кота, уточніть, чий він був і який.

До чого сниться втрата власного «Барсика»

Наснилося, що втратили кота, який прожив у вас багато років, будучи загальним улюбленцем? Таке бачення, за запевненням сонників, означає, що ви дуже залежите від обставин і чужої думки.

А якщо уві сні ви плакали через зникнення котика, який в реальності помер, то незабаром ви зробите вчинок, який суперечить вашим принципам.

Наснилося, що втік довірений вам котик

Засмутитися уві сні через те, що від вас втік котик, якого вам довірили на час – ознака того, що ви занадто відповідальні і недовірливі. Вам варто зробити кілька речей, як мінімум дві: перекласти частину своїх обов’язків на когось і припинити засмучуватися через дрібниці.

Бачити уві сні, що пропав «подарунковий» котофей

Ще більш «сумна» ситуація, коли ви не встежили за звіром, якого планували подарувати комусь. Оракули сновидінь віщають, що така «неприємність» мариться до радості і позбавлення від проблем. Причому, вам практично не доведеться докладати жодних зусиль для цього.

А ось якщо ви бачите, що ви його відшукали і повернули, але він був брудний і агресивний, то будьте обережні, ви якимось своїм вчинком можете накликати на себе не просто неприємності, а біду.

Що ви відчували, коли втратили кота

Плакати уві сні, причому не просто сльозинки упускати, а ридати в голос за втраченим тваринному – символ того, що вам нелегко даються будь-які зміни.

Радіти, що кіт пішов від вас – знак позбавлення від негативу, песимізму і «подразників». Особливо, якщо тваринка була дуже дикої і злісної.

А ось якщо ви не відчули зовсім ніяких почуттів, то це говорить про те, що більшість проблем ви собі придумали самі. Перегляньте своє ставлення до подій навколо себе, радять оракули.

Як котячий забарвлення впливає на тлумачення сонника

Ну, і, звичайно ж, розшифровуючи, що обіцяє втрата «пухнастого друга», не можна не сказати, як колір шерсті впливає на розшифровку сюжету:

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ