Сонник розсіл до чого сниться розсіл уві сні

Дуже різноманітно тлумачення того, до чого сниться розсіл, згідно трактуванням різних сонників. Одні з них впевнені, що якщо уві сні ви бачите даний напій, то це характерно для труднощів і затримки в справах і у вирішенні спорів. А ось іще тлумачі впевнені, що образи подібного роду пророкують допомогу звідти, звідки не чекали.

Що обіцяє Міллер

Трактування сонника Міллера в цьому випадку не відрізняються особливою вигадливістю. Якщо уві сні ви побачили, що пролили на себе розсіл – чекайте гулянку, наслідки якої будуть про себе нагадувати не один день.

Ви закохані і мрієте вийти заміж? Можете скликати гостей, якщо вам приснилося, що ви втамовує спрагу розсольчик.

Консервування овочів, як символ прибутку

Всім тим, кому приснилось консервування із застосуванням розсолу, слід якомога краще пригадати всі подробиці мрії. Так, наприклад, згідно з сонником Мандрівника, бачити уві сні, як ви самі варіть розсіл для того, щоб залити їм овочі в бутлях – символ стомлюючого, але прибуткового заняття.

Примарилося, що ви допомагаєте комусь з закрутками на зиму? Сонник міс Хассе пропонує таке тлумачення сну: якщо вас попросять про допомогу близькі люди, то не відмовляйте їм – в подальшому їх участь у вашій долі виручить вас і допоможе збагатитися.

Що в банку?

Крім того, що ви бачите уві сні, як консервуєте овочі на зиму, пригадайте, що саме знаходилося в банках. Отже:

  • консервовані огірки – до спокою і радості;
  • помідори – вас буде переповнювати енергія, не здумайте її стримувати;
  • квашена капуста – до меланхолії, легкого смутку і до бажання побути на самоті;
  • Головка сиру &# 8212; до процвітання і стабільності в житті;
  • мочені яблука – здоров’я буде вас радувати довгий час;
  • м’ясо – не варто вступати в суперечку, він може погано закінчиться для вас.

Пити розсіл – ознака неприємних ситуацій

Наснилося, що пили розсіл? Сонник пастора Лоффа радить пригадати деякі подробиці.

Наснилося, що ви самі собі налили його в склянку – до неприємних наслідків власних необдуманих вчинків. Бачите, що стакан з ропні напоєм вам простягає один? Задумайтеся, що поганого ви зробили цього товариша в реальності, так як сновидіння такого роду означають зраду і нещирість.

Неналежне призначенням, або Від радості до прикрощів

Хочете зрозуміти, що означають сновидіння, в яких ви використовуєте розсіл не для заправки продуктів харчування, а для інших цілей? У цьому вам допоможе Місячний сонник.

Мити голову уві сні розсолом – ознака несподівано прийшли на розум ідей, які допоможуть «обійти» конкурентів. А ось, замішувати тісто на блідому розсолі уві сні – сигнал про те, що варто запитати поради більш досвідченої людини.

Поливати квіти уві сні розсольчик – провісник налагодження зв’язків шляхом хитрості й спритності. Будьте обережні, користуючись такими методами, так як один невірний крок може привести до неприємностей.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ